Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

çerezim ya bugün Sezin de durmadı hiç, dün gece de öyleydi, neden bilmiyorum bi başlıyor ağlamaya avaz avaz sanırsın ki saatlerdir ağlıyor çocuk.gazı da var ama herseferinde değil. uykusu da hiç verimli olmadı o yüzden, bir de bugün benim sütüm de az biraz. neden anlamadım azcık depresif takılıyorum ondan mı bilmiyorum en son mama verdim onu içti uyudu şimdi. bakalım bu gece nasıl olacak.
sıhhatler olsun Zehra'ya, misler gibi olmuştur kuzucuk şimdi. ben 2 günde bir yıkaıyorum diyecem de ben hala yıkayamıyorum ayy annem hala güvenemiyor ablamla ikisi yıkıyor biz seyirci modunda yada getir götüre bakıyoruz. ben de evin küçük çocuğuyum küçükler büyümezmiş ya ondan herhalde aman ağzına su kaçmasın aman ıslakken kayar çocuk diye diye kendileri yıkıyo çocuğu. ben de ne küçüğüm ya 30 yaşında ya da dur abartmayayım 29 yaşında kazık kadar olduk ama annemin gözünde değil .

depresif takilmak senin neyine derdi simdi annem okusaydi.. emzikli kadinsin sen derdi :mymeka:
toparla canim kendini.. yavrularimizin bize bizden daha ziyade sütümüze ihtiyaci var..

sagol teyzesi.. bende ilk defa bugün yikadim canim.. annemler umreye gidince is basa düstü, ama iyide oldu.. baktimki etrafimda yardim edecek kimse yok, cesaretlendim, ve oldu sonucda..
babaannem aradi geleyim yikayalim birlikde diye, yok dedim, ben bi denicem.. kizdi biraz o cocuk deneme tahtasimi diye..
bizde her iki güne bir yikiyoruz.. carsamba kirkimiz cikiyor dimi.. onu babaanneme yaptircam ama
hihoyyythihoyyyt

şükür tuğba doğurdu.Allahım sağlıklı sıhhatli ömür nasip etsin.gözleri aydın olsun..darısı ezgiye ki sanırım doğurmuştur artık.
hacerim bende 3-4 günde bir yıkıyorum.eşimle.daha doğrusu ben yıkıyorum o su döküyor dediğim yerlere sadece.
bebelerin yeme iştahı nasıl kızlar?bizimki gitti.yani az yiyor
bu arada hayriyeden ses yok.aylizi kontrole götürcekti yazmamış bişe.merak ettim.

gulsah hayrıye dıger topiğe yazmıs bebekler ve sorunlara
ya ben hergun yıkıyorum bebegı su ıyı gelıyor cok rahatlıyor bızım kı hemde hep tek basıma yıkıyorum kızımı
tubusim gozun aydn allah analı babalı büyümeyi nasip etsin inş

annen haksız da sayılmaz aslında di mi klava: bebişi düşünmek lazım. Allah kavuştursun canım bu arada.
ya hacer kırkımız salı mı çıkıyor çarşamba mı? ben 27'sini de sayıyorum hani sabah erken doğdular ya o günüde sayıyorum, o zaman salı oluyor kırkımız. senin hesaba göre de çarşamba :bbo: :uhm:

merhaba canlarım nasıslınız ben fena değilim 29 marttta doğum yaptım 2600 gr fındık gibi bikızım oldu doğumum çok zor oldu 2 dk bir gelen 13 saatlik sancı sonunda zorla doğurdum dikişlerim çok fazla va çok ağrım var hala ayakta duramıyorum
doğurmayan kalmadı sanırım neyse
kendinize iyi bakın öpüldünmüz

bak kafami karistirdin simdi .. ben söyle hesapliyorum.. cuma sabahdan cumartesi sabaha kadar bir gün.. öyle öyle carsamba sabahida 40, gün oluyor.. olmuyormu yoksa :uhm:

sükür sonunda sizde kavustunuz.. allah ayirmasin, saglikli bi ömür versin findigina..
sanada gecmi olsun canim.. umarim cabuk iyilesir dikislerin
:1hug:Şeniz:dance:

güle güle büyüt bebeğini.allah analı babalı büyütsün
doğurmayan kaldı mı?:sm_cool:

canım çok geçmiş olsun . acil şifalar diliyorum. Allah ayırmasın bir daha.
:lepi:delikafaduldenhihoyyyt:teyteyleyy tuğbada kurtulmuş sezeryan falan ne olursa bebe yi ya. allah analı babalı büyütsün.
aa sen benimkini anlatıyon 10 dakikada bir ağlıyo memeyle bitişik olcak illa. biz bi gün duruyoz bir gün yıkıyoz.a.s.

ayyy delikafadulden:teytey:hihoyyytkaydirigubbakcemile2yirim o fındığı beeeen. allah analı babalı büyütsün sağlıkla mutlulukla inşallaaahhhh.

ezgim darısı başına:Saruboceq:

Che cim gözün aydın rabbim hayırlı evlad olmayı nasip etsin saglıcakla buyusun inş

canlarım sağolun biraz önce banyo yaptırdık göbeğimizde düştü şimdi yatıyor allahım herkese yasatsın ne muhtesem bi duyguymuş 25 yasındayım sanki 25 yıldır benimle beraber
öpüldünüz
sizi seviyorum

:asigim::asigim::asigim::asigim::asigim:

selam kızlar doğuranların gözü aydın.. ama macera yeni başlıyor valla ben 14 günde pes etmek üzereyimm.. allah herkese kolaylık versin valla

selam kızlar doğuranların gözü aydın.. ama macera yeni başlıyor valla ben 14 günde pes etmek üzereyimm.. allah herkese kolaylık versin valla

biz o kadar söyledik di mi siz daha hamileyken. Bak biz 2 ayımızı dolduruyoruz bile. Merak etme zamanla düzenle giriyor güzelim. Yeterki sağlıklı olsunlar

Che 'cim gözünaydın canım. Allah analı-babalı büyütsün.. Sende kavuştun sağ-salim.

Che cim, gözün aydın canım. Analaı babalı büyütün inşallah. Minik fındığa iyi bak, bak ki büyüsün bir an evvel. Tebrik ederim seni.

Kızlar merhaba.
Cumartesi kırkımız çıktı, kırk uçurduk biz de... Darısı diğerlerinin başına. Ezgi'den haber yok mu?
Bunun dışında iyiyiz. Fazla giremiyorum bu ara... Umarım sizler de iyisinizdir. Öpüyorum hepinizi ve bebişleri...

kırkınız hayırlı olsun denizcim ,çarşambada bizimki çıkıyor inşallah
bu arada cuma günü defneye oy verdim birinci olursunuz inşallah:hooray:

Teşekkür ederim canım oylar için... Birinci olmamız çok zor ama ilk ona girip, 1 yıllık bebek bezini kazanmaya çalışıyorum.

Kırkınız için de az kalmış, darısı başınıza.

Kızlar size ne sorcam... Kırk uçurmaya gittiğimizde 1-2 avuç un ve şeker ile 3 yumurta verdiler bize... Yüzüne falan sürmediler. Ben o unla şekeri ve yumurtayı napıcam... Atacak mıyım, yiyecek miyim? Nimet bu, atılmaz da... Akan suda akıt gitsin diyen oldu.. Valla iyice kafam karıştı. Benim gibi olan var mı aranızda, bana bi akıl verin nolur... :uhm::uhm::uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…