Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

günaydınlarrr
hadiya artık bi topiğe gecelim valla parca parca olduk nereyetakıp etcegımı sasırdım valla bide artık hreketlenelım ya cok sesiz kaldımart anneleri topu dikti :roflol: :roflol:

kızlar ya biri elsin alyaya baksında ben 2 saat uyuyum olmazmı :s
Ver bana ben bakem de sen uyu... Sen uyanıncaya kadar kaldırmam... Acıkırsa da emziririm, misler gibi uyur Alya da... Şeniz
denizcim verdim oyumu sana sırf senin için üye oldum muhtarım.inşallah kazanırsın canım yarışmayı.
Allah razı olsun canım.

Kızlar günaydın. gece geç vakit Tuğba ile mesajlaştık, hala sancıları gelmemişti. Açılması da yoktu, sezaryen olmayı düşünüyordu, umarım cevabımla vazgeçirebilmişimdir.... Sabah mesaj attım ama daha yanıt gelmedi. İnşallah doğurmuştur Tuğba...

inş dogurmuştur tubiş yaa bu arada ezgiden haber yokmu mıhtar sende numarası yokmu ezgının?

dün akşam ezgi aramış ama ben görmemişim.mesajında acil bişey sorcam diyodu üzüldüm şimdi yeni görüyorum arıyorum ama ses yok şimdide.onada dua edin kızlar nolur hayırlısıyla kurtulsun.

allahım ezgi de tuğba da daha doğuramadı ya!!!
inşallah bir solukta doğururlar haberleri gelir bebişlerine kavuşurlar.

ezgiden haber aldım iyiymiş,ama hala doğurmamış beklemekten ve hastane ortamından biraz bunalmış,korkmuş ve yorulmuş artık.dualarınızı eksik etmeyin...

allahım yardımcısı olsun inşallah ya çok üzüldüm.bir avazda kurtulsun inşallah

slm hatunlar nassınız allah ezgicimin ve tubişin yardıncımısı olsun bi avazda doğursunlar tez zaamnada güzel haberlerinin alırız inşallah bende iyi sayılırım gündüz uyuyo zilli kızım gece oturuoz sabaha kadar gaz çıkarıoz gündüz bişi yok gece gaz bombası oluyo buarada bugün yarı kırkımızı uçurmaya çıktık gerçi 20 gündür doktora falan çıkmıştık birde bebek arabası almaya çıkmıştık bugünde lojmandaki komşulardan yumurta soğan topladık geldik bereketli olsun dieymiş havada ço kgüzel gezindik azçık bahçeelrde mışıl mışıl uyudu arabada hiç sesi çıkmadı artık uyumayıp huzursuzluk çıkardığı zamanlarda alıcam çıkıcam dışarı bahar geldi kim tutar beni pek giremiorum arada okuyup çıkorum hepiniz kendinize bebişlerinize iyi bakın öptüm çokkkkkk

Son düzenleme:
selam gençlik

biz iyyiz misafirlerimiz var :) kızımın teyzeleri var merak etmeyin

selamlar,
ezgi ve tuğba inşallah kısa zamanda bir avazda sağ salim kavuşurlar bebişlerine,
biz iyiyiz şimdi gece gaz nöbetimiz vardı yine, karnı taş gibi oluyor çocuğun, uykunun arasında nasıl bağırıyor sabaha kadar uğraştık şükür şimdi biraz daldı.
yaramaz bir durum yoktur inşallah her topiğe bakmaya zamanım olmuyor bundan herkes şikayetçi sanırım şu tek topik olayına geçme işini hayata geçirecek miyiz?

merhaba arkadaşlar doğum yaptım 24 martta sezeryanla doğurdum bebişimi.akciğer zzarı enfeksiyonu şüphesinden yattı 6 gün yenidoğanda.. dün kontrole götürmüştük sarılığı artmış tekrar yattı.yarın çıkacak inşallah dua edin bir daha yatmasın hastaneye çok özledim bebişimi ((

geçmiş olsun canım, inşallah yarın hastaneden evinize gelirsiniz ve bir daha ayrılmazsınız, Allah acil şifalar versin bebişine. sarılıktan benim kızım da bir gün hastanede yattı çok zor biliyorum, Allah yar ve yardımcın olsun inşallah.

inşallah yarın çıkar canım,Allah sağlık versin dua ettik annemle

inş dogurmuştur tubiş yaa bu arada ezgiden haber yokmu mıhtar sende numarası yokmu ezgının?
Bende Ezgi'nin numarası var ama yurtdışı... Ben arayamadım o yüzden...
ezgiden haber aldım iyiymiş,ama hala doğurmamış beklemekten ve hastane ortamından biraz bunalmış,korkmuş ve yorulmuş artık.dualarınızı eksik etmeyin...
Ezgicim doğurur inşallah en kısa zamanda... Dua ediyorum onun için...:Saruboceq:
Çok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum bebişine... Sarılık mühim bişey değil, hepimiz yaşadık. İnşallah yarın kavuşursunuz ve bu son ayrılığınız olur...

*** FLASH *** FLASH *** FLASH!!!***
hihoyyythihoyyythihoyyyt
MTS Tuğba doğurdu. Saat 15.35 te kapkara saçlı Selen'ine kavuştu. Açılması 8 cm de kalınca son anda sezaryene alınmış. Önce çok üzülmüş ağlamış ama sonra bebeğin kordonunun kat kat dolandığını öğrenince sağ salim kurtulduklarına şükretmiş...
Gözleri aydın olsun. Analı babalı, sağlıklı büyüsün inşallah. Tebrik ediyor, mutlu, huzurlu, uzun bir ömür diliyoruz...

Bu arada Nazan-Çerez..vs herkes kayboldu yawff. Arada bir hayat belirtisi verin kızlar,merak ediyoruz.

kaybolmadim ben.. takipdeyim.. sengözlerimebaksanab hergün okuyorum.. yazamiyorum cimcimeden dolayi..
annemleri yolcu ettik.. buraya yerlestik iki haftaligina.. net varya kaydirigubbakcemile3
insallah daha sikca gelicem firsat verse yavrukus

sonunda onlarda kavustu demek..
rabbim hic ayirmasin insallah.. uzun saglikli sihhatli bi ömür versin
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

:teytey::teytey: Allah analı babalı sağlıklı huzurlu büyütsün inşallah. DArısı Ezginin ve kalanların başına inşallah.

huy edindi kizim yine.. 2 gündür.. gündüzleri dur durak bilmeden agliyor.. halbuki emiyorda.. gazinida cikariyor hem alttan hem üstten .. yinede keyfi agliyor.. anlamadim gitti.. uykuya daldi oh sükür diyorum, aradan 10 dakika gecmiyor basliyor yine miziklamaya..

bugün zaten banyo günüydü, dedim belki öyle sakinlesir.. hakikatende sakinlesti..
hos, aksam da oldu ya.. bi güzel yikadik esimle, hemde öyle bazilari gibi avaz avazada degil laelaelaelaelae :roflol: sessiz sakin :dance:
emzirdim altini degistirdim sardim sarmaladim simdi melek gibi uyuyor.. insallah bu uyku sabah 6ya kadar gider.. giderde bende az dinlenirim.. mirmirmirmir

ya siz kac güne bi yikiyorsunuz bebeleri??

iyigeceler kızlarrr
şimdi sizden okudum tubanınn doğum yaptığını duyunca hemen aradım sesiii çok ii geliyorduuu bebişde iimişşş
hatta bebişin ağlama sesini bile duydum bi ara
ayyy ne gzllll yaaaa
darısı bana inşallahhhh
sizlere haber verim dedimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…