Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

canım bebek sorunlarına daha onceden yazmıstım. benımkı hemen hemen her beslenmeden sonra kusuyor.. alıstım artık gunde 10 kez camasır degıstırmeye..her gun camasır makınasını calıstırmaya.. bunlar sorun degıl asıl sorun beslenmesı ve sık ust degıstırırken usutmemek...

Melekcim maaşallah tosununa. Çok datluuuuu. Ne güzel poz vermiş öyle. Ayrıca Azra'dan daha fotojenik :))

saol tatlım.. hepımızınkı bırer melek..

cnm ben verdım 7 gun sonra yıne hatırlatta verelım tekrar..

kızlar MTS Tuğba az önce doğuma gitti. Size haber vermemi istedi. Dualarınızı esirgemeyin. Allah sağlıkla biran önce bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah. Sıkıntısız bir avazda doğursun Selenimizi :Saruboceq::Saruboceq:

selam kızlar şu kusma sorunu bende de başladı bugün aşıya gitmeden çok kustu ve ondan sonra bi kere emdi o da 5 dakika 1 1 den beri uyuyor aç olsa uyanır demi

merhaba canlar,

saolun kizlar dua edin..bir iki gündür daha iyiyim ama simdi de bizim kiz geceleri hic yatmaz oldu:bbo: hastanede huyu degisti kizin resmen...hastalandiktan sonra bebegin huyu degisir derlerdi de demek buymus yani.. isik tedavisi görürken-ki nedense bizim deger yüksekti epey- gözlükten cok sikildi ve müsade etmedi tedaviye devam etmeye...agla agla hem kendi helak oldu hem o haliyle bizi helal etti :bbo: kizi yatiramadik bir türlü sastik kaldik doktorlarla beraber..zaten ondan da biraz gerildim... kalkip kiza da bakamiyorum avutmak, sakinlestirmek icin...ayy walla hastanenin önünden gecerken icim bir hos oluyor desem inanin bana abartmis olmam...neyse insallah tekrarlamaz da kizim da o gözlükleri bir daha takmak zorunda kalmaz insallah...anne olmak meger ne kadar zormus ya...Rabbim beterinden korusun...

bu arada dünür sarilik disinda gelinin iyi masallahkaydirigubbakcemile3 bizim damat nasil?

bu arada melek cok tatli masallah ya..ne kadar büyümüs bu yakisikli

hadi öptüm hepinizi..byessssa.s.

zeynebım ıyı olduguna sevındım canım gecıcek bugunlerdeeee inşş

benimkide zır zır aglıyorrr çıldırmaya az kaldı doktorum nerdeeeeeeeee

KIZLAR ARANIZDA YAPIKREDı SıGORTADAN FAYDALANAN VARMI ?

hadi hayırlı kolay doğumlar.iyi haberlerle dönsün inş.bir avazda doğursun
:1hug:

che guevera ve egedeniz doğurdu mu acaba haberiniz var mı?merak ettim .inş onların da iy haberlerini alırız...

canım ben yapı kredi sigortadan faydalanıyorum

Kızlar MTS Tuğba'dan haber var... Hala hastanede... Suni sancı alıyor... Sancıları başlamamış, açılma da 1 cm... Dua etmemizi istiyor...
Allahım bir avazda kurtarsın inşallah. Dualarınızı esirgemeyin kızlar!!!

Bu arada Nazan-Çerez..vs herkes kayboldu yawff. Arada bir hayat belirtisi verin kızlar,merak ediyoruz.

tubacım allah yardımcın olsun bi avazda kurtulursun inşalalh saglıcakla alırsın selenini kucagınaa..

buketimm senin su tıcker dakı oglusun fotosuna bayılıyorum yaa çok tatlı alah nazardan sakınsın inş öp onu benım yerıme

buketimm senin su tıcker dakı oglusun fotosuna bayılıyorum yaa çok tatlı alah nazardan sakınsın inş öp onu benım yerıme

Sağol bidenem.. Her pozunda farklı çıkıyo. Başka başka bebek çekiyorum sanki.. Öperim tabi datlum.
Senin guzuda tam ısırımlık maaşallah.

ayy canım bir avazda kurtarsın inşallah yaa. allah yardımcısı olsun.
canım yaa ne çok çektin bitanem gelinimde yaramaz herhalde yavuklusu gibi hehehe. valla tatlım damadın da sarılık dışında iyi o da geçiyor kanımca. çok çirkin bir damadın var kıl yumağı hehehe.
che guevera ve egedeniz doğurdu mu acaba haberiniz var mı?merak ettim .inş onların da iy haberlerini alırız...
ııh ezgi daha doğurmadı doğursa haber etcek.
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
Bu arada Nazan-Çerez..vs herkes kayboldu yawff. Arada bir hayat belirtisi verin kızlar,merak ediyoruz.
nazan geçende özelden mesaj atmış bana doğum için yaşıyor yanihehe
kızlar ya biri elsin alyaya baksında ben 2 saat uyuyum olmazmı :s

bak şöyle yapalım 2 saat sen uyu o arada ben ikisini idare edeyim sonra ben uyuyum ikisini sen idare et olar mı?delikafadulden

denizcim verdim oyumu sana sırf senin için üye oldum muhtarım.inşallah kazanırsın canım yarışmayı.

damlacım valla olur yeter ki uyuyum : )))
sen nasıl bebişin sarılığı gectımı ? öpüyorum ozanımla seni kocaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…