Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

sağol canım papatyangcım valla mecburi bir durum söz konusu ama belki de anneme bırakır giderim bebeği sütümü sağıp bırakırım ona bir günde gider halleder geliriz inşallah bu arada sinirlerim iyice gerilmeye başladı artık

hayat ist canım valla benim günüm doldu uzatmaları oynuyoruz artık çok sıkıldım canım

Mts eğer cumartesi kadar doum yapamazsam bana da haftaya suni sancı verecekler.Çatı muayenesi oldum normal doğum yapabilirmişim ama açılma yok henüz.

benim çatı muayenesi olmadı henüz hiç...sancım gelince bakacakmış ben korkuyorum bu suni sancıdan yaaa

ay valla bayılcam yavrular..
tek bir topice geçelim dedik geçemedik.onay gelirse ben mart bebeklerinin sorunları hariç diğerlerini kilitlettirim hangisinde toplaşıcaz.
valla takip edemiyorum kızlar ya.

Kızlar, ben hepinizi çok seviyorum ama çok çok çok seviyorum.
Hepinizin hayatımda bir çığır açtınız. Hepiniz ayrı ayrı değerlisiniz benim için. Hepiniz çok iyisiniz. Benim çok arkadaşım var, dostum da var ama hiç sizin gibisi olmadı. Herşey için, hepinize çok ama çok teşekkür ederim.
Hiçbir şeyimin olmadığını düşündüğüm şu günlerde desteğiniz benim için çok değerli. Hiçbiriniz esirgemediniz benden bunu, nerdeyse yediği ekmeği paylaştı kiminiz; Allah razı olsun hepinizden. Benim için ne anlama geldiğinizi bilemezsiniz...
Düşündüm de, aslında ne çok şeye sahibim. Sağlıklı bir bebişe, eşime ve sizin gibi dostlara... Birçoğumuz birbirimizin yüzünü bile görmedik... Ama ne çok şey paylaştık, paylaşıyoruz. Ne kadar içten, ne kadar sıcak...
ıyi ki varsınız, sizleri çoooooooooook seviyorum canlarım!!! Şeniz

Son düzenleyen: Moderatör:
günaydınnnn kocaman bi..
ezgi doğurmuştur tahmin ediyorum artık.haber alabilirseniz biriniz canlar.
denizim sende bizim içinçok değerlisin.iyiki tanımışım ben de seni canım benim.
hep mutlu ol.hep güzel yürekli ol.herşey çok güzel olacak canımın içi.canı gönüldem inanıyorum ben buna..
seni çok seviyorum!

günaydın mart ayınınn güzel ve uykusuz anneleri,
ya denizcim ne kadar çok şey paylaştık gerçekten hepimiz birbirimize bağlandık resmen. tatlım benim öpüyorum. hepimiz acı tatlı herşeyi paylaşıyoruz. pozitif düşün herşey iyi olcak. bende hepinizi sefiyommm.
ezgim yaf hala doğurmadın mıı?

Son düzenleme:
kızlar Ezgiden aldığım mesajı aynen yazıyorum.
"Damlam ben daha doğurmadım sancılarım anca başladı ilginç bir vakayım çok yorgunum ümitlerim tükenmek üzere sadece kasılmalar çok şiddetli. Bi gelişme olursa yazacam canım."
işte böyle kıslaarr Ezgim hala bekliyor. dua edelim onun için lütfen.

allah yardımcısı olsun ezginin ve bebeğinin :Saruboceq: sancılar başladıysa artık bu gün doğurur inşallah

Gülşah, Damla, çok teşekkür ederim canlarım...
Ezgi'nin de iyi haberleri tez zamanda gelir inşallah. Dualarımız onunla...

kızlar merhaba
burayı çok özlüyorum ama eskisi gibi vaktim olmuyor maalesef gelsemde yazmaya fırsatkalmadan tam okurken bizim cadı mızıldamaya başlıyor
umarım herkes iyidir
bu arada tek ezgi kalmış galiba o da bugün doğurur kanımca allah yar ve yardımcısı olsun inş.

Desitin eczanelerde 40 civarı ama gittigidiyorda buldum süper bir ürün benim bebegimde asırı hassas ciltli sayesinde pişikten kurtulduk . hatta kendi elim yandıgında bile kullandım anında gecti .
DESITIN / OVERNIGHT / PİŞİK KREMİ , #16010710 Gittigidiyor.com
şiddetle tavsiye ederim .

asya hanim yola koyulmus.. insallah hayirli haberlerini aliriz en kisa zamanda :Saruboceq:

denizim ne cok sey paylastik hakikaten burda dimi.. taa bi uctan bi uca gönül baglari kurduk simsIki.. hep böyle devam eder insallah.. bizde seni sandigindan ve bildiginden, belli ettigimizden daha cok seviyoruz canimŞeniz:1hug:

çerezim merhaba nasılsın minnoş kızın nasıl
nasıl özlemişim sizleri yaaa

çerezim merhaba nasılsın minnoş kızın nasıl
nasıl özlemişim sizleri yaaa

iyiyiz canim..
nasil olsun o da teyzesi.. uykuya dalmaya calisiyor su an.. ama tilki uykusunda.. iki gündür yeni ahlak edindi yine.. 5 dakika uyuyor uyaniyor, uykusunu aldigini zannediyor, emmek istiyor.. o arada uyuyor, 5 dakika gecmeden yine uyaniyor, e yine emmek istiyor.. doydugunu anlamiyor bu cocuk ya.. -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

simdi kucakdan kucaga geziyor bakalim, belki öyle yorulurda uyur.. mirmirmirmir

sen nasilsin canim ya.. napiyor prenses
:1hug:

bizim cadıda aynen öyleydi 2 gün öncesine kadar bana mum tutturuyordu akşama haşat bir şekilde yatağa yatıyordum çünkü sallama taraftarı değildim ama bizimki inat çıktı en sonunda ayakta sallamaya başladım oh dünya varmış dedim yaa 2 gündür iyi uyuyor
uykuyu hatırladı cimcime :) kaydirigubbakcemile3
açlık konusuna gelince doymuyor bunlar vallahi :) doyuramadım bizim gazmanı tok evin aç kedisi okaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…