Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

canım allah kolaylık versın benımkıde bana yatsana dıye baskı yaptı bende yatmadım gorumcem geçen ben kalayım ev temızlenecekse dedı bende canım ben temızledım ıstıyorsan kal dedım hanım bana kustu ama ben bıye kalacagını bılıyorum ınternet ıçın

ben bişey söylemiyorum söylesem alınır sanki o lohusaymış gibi ben dikkat ediyorum karşısındakini hiç düşünmüyor bebek gözünü kırpsa benden biliyor o benim çocuğum karışmasa yaaa

aynı apartmanda yan dairelerde oturuyoruz canım senağlama

allah kolaylık versın sudenın ıkı anası olacak desene ben benım herıfı dolduruyom bak babane anneanne karısırsa bızı takmaz bu çocuk dıye geçen annesıne kımse karısmasın ben kızarsamda dobersemde benım çocugum dedı

aynı apartmanda yan dairelerde oturuyoruz canım senağlama

allah yardımcın olsun canım ya üzme kendini bak sütün kesilir allah korusun bu kaynanaları hıc anlamıyorum yaa ne kadar düşncesiz ve bilinçsiz davranıyorlar ya bi bebege annesinden baska kimse iyi bakamaz ama bunu anlamıyorşar ıkı üç cocuk buyutmekle malesef hersey bilinmiyor ama gelde anlat ama susma en azından eşine soyle cnm yok depresyona girersin allah korusun

denizim gel canım başımın üstünde yerin var defneyle alya kardeş kardeş büyürler benim süütm yetmeyince seninkinden içerler senin süt bitince benim kine gecerler bak ne guzel olur rahat ederizkaydirigubbakcemile3

Bunu sen söyledin mi daha bi anlamlı... Şeniz
Misafir konusundaki fikirlerini bildiğim için böyle söylüyom.
Birgün misafirliğe gelmek nasip olur inşallah. O zaman ben de beklerim.

canım takma kaynanayı konuşsun dursun boşveeeerrrr.herşeye takarsak daha çook üzeriz kendimizi bazen büyükler böyle çokbilmiş oluyorlar.dinle geç.hatta dinleme.eşine söyle ama arada ki o söylesin anne öyle olmaz böyle olmaz diye.sen karşıkarşıya gelmezsin böylece.

eşim bana hak veriyor kaynanama da söylüyor istediğinde emer diye ama nerdeee anlayan

cnm hee hee deyip gececeksın... dert edılecek seyler degıl bunlar.. ne dertler var su dunyada..

kızlar ezgiden hala haber yok sanırım

bu aradaMTS yani tubadan haberı olan varmı ya dogurdumu acaba kac gundur yok

günaydın kızlar,
ezgiden haber gelmemiş hala. meraktayım çok tuğbadan da yok belki adıyamana sözleşme imzalamaya gitmiştir.

Kızlar Tuğba'ya mesaj atmıştım cevap geldi. Şu an hastanedeymiş, kontrole gitmiş, nst ye bağlanmış. Henüz doğurmamış. Genelde kardeşi giriyormuş nete, o nedenle giremiyormuş. Öğleden sonra uğrarım kk ya demiş.
Bilginize...

ezgiden haber yok ya ben telaşlanmaya başladım inşallah hayırlı haberlerini alırız

selam kızlar Allah razı olsun meraklanmışsınız ancak hala doğuramadım pazartesi günü günümüz doldu ama benim cimcimenin gelesi yok hala doktor bir hafta daha bekleyelim dedi bu arada 2 günde 1 gidiyorum kontrollere herşey normal çok şükür her gittiğimde minik minik sancılar çıkıyo bi büyüyemedi şunlar....cuma tekrar gidecem eğer herşey yolundaysa ve pazartesiye kadar kendiliğinden gelmezse pazartesi yatış olacak hastaneye ve suni sancı verecek doktorum tabi önce hala yapmadığı çatı muayenesini yapacak müsaitse suni sancı değilse sezaryen bakalım artık hayırlısı daha adıyaman meselesini düşünemiyorum bile..

kızlar yeni doğan bebeği uçağa alırlarmı bi bilginiz var mı

hakkında hayırlısı canım inşallah suni sancıya gerek kalmadan sancıların başlar

uçak konusuna gelince tam olarak bilmiyorum canım ama basınç kulaklarını etkilemesin diye uçak kalkarken ve inerken emzirmiştim ben ama benimki o zaman 3-4 aylıktı galiba ,yine de doktora bi sorarsın doğumdan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…