Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

bizim cadıda aynen öyleydi 2 gün öncesine kadar bana mum tutturuyordu akşama haşat bir şekilde yatağa yatıyordum çünkü sallama taraftarı değildim ama bizimki inat çıktı en sonunda ayakta sallamaya başladım oh dünya varmış dedim yaa 2 gündür iyi uyuyor
uykuyu hatırladı cimcime :) kaydirigubbakcemile3
açlık konusuna gelince doymuyor bunlar vallahi :) doyuramadım bizim gazmanı tok evin aç kedisi okaydirigubbakcemile3

hamileyken hep bakalim kim kimi yola koyacak, o mu beni benmi onu diyordum..
simdi biliyorumki o beni yola koyacak.. laelaelaelaelae
cok inat ya.. aglarken bide kafasini dikiyor yukari hirsindan..
annemde diyor bana zalimin hakkindan zulüm gelirmis, hak ettin sen bunu diye.. o büyüttü atti tabi, simdi kafa buluyor benimle
:dilcikar:

bak sen şu bıcırığa şimdiden hırs yapıyor desene :)
zamane çocukalrı bunlar daha şimdiden parmaklarında oynatıyorlar bizi

Uzun bir aradan sonra hasret dolu bir Merhaba arkadaslar

Öncelikle uzun zamandir yoktum cünküm evimde degildim :bbo: bildiginiz gibi sezaryen cok kolay gecmedi benim 5 gün hastanede kaldim..:bbo:sonra derken gögüs ucum cok kötü oldu lazer tadavisi gördüm:bbo:..ardindan eve geldim 1-2 gün oldu- ki kendimi hareket ettirmek de bile sikinti yasiyordum- kizim sarilik gecirdi hastaneye aldilar... :bbo:eek:nunla birlikte biz de kaldik hastanede süt durumundan ötürü...hee ayrica ben kendimi hareket ettiremedigim icin babamiz da bizle kaldi..adam ikimizin arasinda kaldi..:bbo:derken benim dikislerim iltihaplandi iki hastane arasinda kaldim:bbo:senağlama cildiracaktim resmen... senağlamahalen daha da tam atlatabilmis degiliz ama baya zor gecti günlerimiz ve Allah beterinden saklasin ama hersey üst üste geldi kizlar...onun icin evde degildim ve sizlere yazamadim..
ama umarim sizlerde haberler iyidir..hepinizi cok merak ediyorum..biciriklarinizi öpüyorum..yeni dogum yapan arkadaslara da gecmis olsun...ne diyeyim Allah hepimizin yardimcisi olsun..

Simdilik bu kadar kizlar benim cikmam lazim...hadi hepiniz Allaha emanetsiniz..öpüldünüz...

Öncelikle uzun zamandir yoktum cünküm evimde degildim :bbo: bildiginiz gibi sezaryen cok kolay gecmedi benim 5 gün hastanede kaldim..:bbo:sonra derken gögüs ucum cok kötü oldu lazer tadavisi gördüm:bbo:..ardindan eve geldim 1-2 gün oldu- ki kendimi hareket ettirmek de bile sikinti yasiyordum- kizim sarilik gecirdi hastaneye aldilar... :bbo:eek:nunla birlikte biz de kaldik hastanede süt durumundan ötürü...hee ayrica ben kendimi hareket ettiremedigim icin babamiz da bizle kaldi..adam ikimizin arasinda kaldi..:bbo:derken benim dikislerim iltihaplandi iki hastane arasinda kaldim:bbo:senağlama cildiracaktim resmen... senağlamahalen daha da tam atlatabilmis degiliz ama baya zor gecti günlerimiz ve Allah beterinden saklasin ama hersey üst üste geldi kizlar...onun icin evde degildim ve sizlere yazamadim..
ama umarim sizlerde haberler iyidir..hepinizi cok merak ediyorum..biciriklarinizi öpüyorum..yeni dogum yapan arkadaslara da gecmis olsun...ne diyeyim Allah hepimizin yardimcisi olsun..

Simdilik bu kadar kizlar benim cikmam lazim...hadi hepiniz Allaha emanetsiniz..öpüldünüz...
Zeynepcim çok geçmiş olsun. Benim de dikişlerim 2 kez iltihaplandı, ne kadar zor olduğunu biliyorum... Hala daha tam iyi olmadı. Bebişini de seni de öpüyorum. Özledim seni...
merhaba arkadaşlar,
oğlumla yarışmaya katıldık resmimize puan verirmisniz
Huggies Anne Kucagi Gibi Rahat
özlem mara oğlum arda kerem mara
üyelik istiyor ama adsoyad tel mail yeterli
teşekürler
Ben de katıldım bu yarışmaya kızlar Zehra Defne ile... Biz de oy istiyoz... :eek: Arama kısmına Zehra Defne yazmanız yeterli...
Artık kimi beğenirseniz...

Son düzenleyen: Moderatör:
Denizim bende seni çok seviyorum benim güzel yürekli arkadaşım :1hug:
burda hepimiz birbirimize yardımcı olmaya bilgilerimizi paylaşarak çoğaltmaya ihtiyaçlarımız var
hakkımızda hayırlısı olsun diyorum allah bizi birbirimzi ayırmasın inş :))
şu bebekler biraz büyüsünde buluşalım yaa ama sen ankaraya gidicektin dimi :KK43: şimdi hatırladım olsun sağlık olsun :teselli:

eee katıldıysan versene linkini oyluyalaım ve tanıdıklarımıza oylatalımmm kkiii zehra defnemiz kazansın dimi :)))

Kızlar, ben hepinizi çok seviyorum ama çok çok çok seviyorum.
Hepinizin hayatımda bir çığır açtınız. Hepiniz ayrı ayrı değerlisiniz benim için. Hepiniz çok iyisiniz. Benim çok arkadaşım var, dostum da var ama hiç sizin gibisi olmadı. Herşey için, hepinize çok ama çok teşekkür ederim.
Hiçbir şeyimin olmadığını düşündüğüm şu günlerde desteğiniz benim için çok değerli. Hiçbiriniz esirgemediniz benden bunu, nerdeyse yediği ekmeği paylaştı kiminiz; Allah razı olsun hepinizden. Benim için ne anlama geldiğinizi bilemezsiniz...
Düşündüm de, aslında ne çok şeye sahibim. Sağlıklı bir bebişe, eşime ve sizin gibi dostlara... Birçoğumuz birbirimizin yüzünü bile görmedik... Ama ne çok şey paylaştık, paylaşıyoruz. Ne kadar içten, ne kadar sıcak...
ıyi ki varsınız, sizleri çoooooooooook seviyorum canlarım!!! Şeniz
Yawrıcım o ne yaaaa,yine damardan döktürmüşün. Bizde seni seviyozzsssss gülüm.. Sensiz olmaz buralar. Sakın kaybolma emi...Şeniz

kızlar merhaba
burayı çok özlüyorum ama eskisi gibi vaktim olmuyor maalesef gelsemde yazmaya fırsatkalmadan tam okurken bizim cadı mızıldamaya başlıyor
umarım herkes iyidir
bu arada tek ezgi kalmış galiba o da bugün doğurur kanımca allah yar ve yardımcısı olsun inş.
Dünürüm nerelerdesin kız. Özlettin kendini.. Arada bir selam çak..
Damadınında pek aşağı kalır yanı yok..Maymun etti beni.

bizim cadıda aynen öyleydi 2 gün öncesine kadar bana mum tutturuyordu akşama haşat bir şekilde yatağa yatıyordum çünkü sallama taraftarı değildim ama bizimki inat çıktı en sonunda ayakta sallamaya başladım oh dünya varmış dedim yaa 2 gündür iyi uyuyor
uykuyu hatırladı cimcime :) kaydirigubbakcemile3
açlık konusuna gelince doymuyor bunlar vallahi :) doyuramadım bizim gazmanı tok evin aç kedisi okaydirigubbakcemile3
Aynen o cümleyi bende kullanıyorum. Tok evin aç kedisi kaydirigubbakcemile3
Doymuyomu yoksa memekolikmi oldu onu ayırtetmeye çalışıyorum.
Tuvalete zor gidiyorum neredeyse.

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar,
oğlumla yarışmaya katıldık resmimize puan verirmisniz
Huggies Anne Kucagi Gibi Rahat
özlem mara oğlum arda kerem mara
üyelik istiyor ama adsoyad tel mail yeterli
teşekürler

Kızlar aynı yarışmada ben de varım eğer Özleme oy vermek için üye olduysanız bana da verirseniz sevinirim ERGENEKON diye aratınca çıkıyor. Şimdiden çok teşekkürler

canım benim ne çok şey yaşamışsın geçmiş olsun bitanem. gelinime iyi bak bizimde az vardı sarılığımız ama düşüşteydi en son doktor bişi olmaz artık dedi. çok geçmiş olsun tekrar
Aynen o cümleyi bende kullanıyorum. Tok evin aç kedisi kaydirigubbakcemile3
Doymuyomu yoksa memekolikmi oldu onu ayırtetmeye çalışıyorum.
Tuvalete zor gidiyorum neredeyse.

ya canım bende de durum aynı acaba bunların hepsi mi aynı kii

Herkese merhaba son 2 günüm merakla bekliyoruz:)))))))))
Sizler nasılsınız?

hayat ist canım valla benim günüm doldu uzatmaları oynuyoruz artık çok sıkıldım canım

siz hala doğurmadınız mı?
Şule erken doğuracam galiba dedin dedin günün dolmak üzere..İnşallah kendi sancılarınız gelirde kolay doğumlarınız olur..

ay valla bayılcam yavrular..
tek bir topice geçelim dedik geçemedik.onay gelirse ben mart bebeklerinin sorunları hariç diğerlerini kilitlettirim hangisinde toplaşıcaz.
valla takip edemiyorum kızlar ya.

Evet ya benim topic kalsın. Çok faydalı oluyor.Diğerleri kitlensin ve tek bir topiğe yönlensin. Bebek listesini ekleyelim orayada. ordan devam edelim..

Haklısın melek ama doktorcum beni iyi yanılttı.Onun yüzünden 15 gün öncesinden doğum psikolojisine girdim:)))Şimdide hiç acele etmiyoruz yarın kontrolum var.Haftasonu gelmezse pazartesi tekrar kontrol.Eğer yine gelmezse haftaya cuma suni sancı yine olmazsa sezeryan dedi.Hayırlısı bakalım.
Senin yakışıklı nasıl?

Haklısın melek ama doktorcum beni iyi yanılttı.Onun yüzünden 15 gün öncesinden doğum psikolojisine girdim:)))Şimdide hiç acele etmiyoruz yarın kontrolum var.Haftasonu gelmezse pazartesi tekrar kontrol.Eğer yine gelmezse haftaya cuma suni sancı yine olmazsa sezeryan dedi.Hayırlısı bakalım.
Senin yakışıklı nasıl?

benım yakısıklı ıyı cok sukur.bızım 55 gunumuz doldu bıle..

..............

Son düzenleme:
büyüdü de dünya güzelleri ile takılmaya bıle basladı kaydirigubbakcemile3

.........................

Son düzenleme:
Aaaa işbaşımı melek? Bebiş daha küçük yaaaa.Bu arada Balmumcu diye yazmışsın çalıştığın yeri.Yoksa şu atv binasındamısın?En yakın arkadaşımda orada çalışıyor.

X