Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

NE GÜZEL GOZUNAYDIN BİZİM BURDADA ÇOK İLGİLENİYORLAR SAOLSUNLAR SU DONUMDE BIZIM GIBI OLANLARIN İLGİYE ÇOK RİHTİYACI VAR

haklısın canım da sağolsunlar etrafımdakiler loğusalığımı bile yaşatmadılar,herkeste bi alınganlık ,ben nazlanacağıma onlar bana naz yaptı remen allahtan eşim var

Dilekcim, çok teşekkür ederim. İnşallah herşey güzel olacak ve ben yine bu sayfalardan size, çok mutlu bir anne olarak yazıcam, mutluluklarımı paylaşıcam... İş bulduğumuzu, borçları ödemeye başladığımızı, borçları bitirdiğimizi, kendi evimizi tutup, yeniden annemden bağımsız, çekirdek aile olarak yaşamaya başladığımızı müjdelicem size...
Aaa, evet bak olabilir. Memede uyuyunca, uyanmasın diye gaz falan çıkarmadan yatırıveriyorum, kendisi mıkırdanırsa kucağıma alıp gaz çıkarttırıyorum. Çok teşekkürler, bi dikkat edeyim bakiyim. İnşallah öksürmüyordur minişim....
Bize de gelmişlerdi sağlık ocağından; 12 Martta... .Ben de epey memnun olmuştum, şikayetim olup olmadığını dikişlerimi, kanamamı falan sordulardı... Epey önemli hissettiydim kendimi...kaydirigubbakcemile3

merhabalar arkadaşlar ben hala bekliyorum drum perşembe günü suni sancıyla doğumu başlatalım demişti ama ben biraz daha bekleyelim dedim oda salıya kadar olmazsa doğumu başlatalım dedi yarın kontrol edecek çatı muayenesini yapacak(Allahım hayırlısıyla sancı kendiliğinden olsaydı )doğum büyük ihtimal suni sancıyla olacak benimkisinin çıkmaya niyeti yok galiba :ecrin_bebek:

listeye bakıyorum da herkesin olmuş nerdeyse bebkleri Maşallah darısı bizlere arkadaşlar

rainxxx, umatım kendi sancın gelir canım. sana hayırlı ve kolay doğumlar diliyorum. Epidural isteyecek misin, suni sancı alırsan... ben şiddetle tavsiye ediyorum epidurali.. Ben almadım ama suni sancıyı epiduralsiz çekmek benim için çok zordu...

arkadaşım çok tşkr ederim normal olacağı için epidurali hiç düşünmedim dr. da hiç epiduralden bahsetmedi en son bebişimin kg si 3640 tı kilolu olunca bebk epidural olmuyormu hiç konuşmadık yarın hazırlıklı gidecez bakalım

Bizim kızın son kontrolde kilosu 3450 idi ama 3350 gr doğdu... Bebeğin kilosu ile eğidural arasında bir bağlantı olduğunu sanmıyorum ama yine de sor sen.

selam kızlar.. bizde de uykusuz geceler başladı artık.. nerdeyse bütün gece uykusuz geçti.. üstelik babamız çok yorgun olduğundan ondan hiç desstek istemeden başbaşa geçirdik oğluşumuzla geceyi..
ohh bee şu seçim bitti çok şükür..

flaş flaş flaşşşş

ezgim doğuruyorrrrrr kasılmaları varmış hastanedeler sabaha kadar doğum bekleniyor oleeeyyyy Asyam geliyoooooo
kaydirigubbakcemile2

deniz canım benim.Allahımdan dualarım senin sizin için inanki.dileğinde dediği gibi bende inanıyorum heşey çok güzel olacak.
sen zaten çok güçlü bi annesin bunu hepimiz biliyoruz.geçecek bu günlerde bebeğim..

heyyooo kizlaarrr (gerci kimse yok ama) :roflol: evet dogumum baslamis diyceksinizki burda ne isin var KACTIIIIMMMM!!! :roflol: soyleki sabah cok guclu duzenli kasilmalarim basladi ve ben nefes alamamaya basladim yada psikolojik olarak nefes alamadim esimi aradim iyi degilim galiba kalp krizi geciriyorum dedim :roflol: geldi hemen hasyaneye gittik nst ye baglandim bi muddet sonra ebe dogumun baslamis dedi kasilmalar tavan!! ama sancim hiiiccc yok peki napcaz dedik bekleyecez dedi hastanede dolasmamiza izin verdi gittik yemek yedik dolastik ama benim sac bas kilik berbat kocisi kandirdim eve geldik simdi saclarimi duzlestirip cantalari alip hastaneye geri doncez bu arada acilmana bakalim dedi bende yuruyusten gelince bakin olmazmi dedim tamam dediler :sm_cool: iste boyle bacilar dogum nezaman olur bilmiyorum sancinin olmayisi cok garip dogustan epiduralliyim sanirim :roflol: hepinizi kocaman opuyorum hakkinizi helal edin. kimbilir belki yarin bende che gibi dogurmadim diye yazabilirim :roflol:

abooooo delikafaduldendelikafadulden
heycan yaptim, ama sen bana bakma sakin ol emi kaydirigubbakcemile2
dogustan epiduralliymis, alemsin sen varya.. :roflol::roflol:
hadi hayirli haberlerini aliriz insallah .. bi avazda kurtarsin allahim.. dualarim ikinizle canim.. :Saruboceq:
ayiptir söylemesi sancim var diye diye sancilandin.. hatta pek sancilanamadin.. ay bi degisiksin sen bacim.. -tatlicadiarzu-
hadi kolay gele.. bol bol dua et, unutma emi
:1hug::1hug:

ASLIII SUHEYLAAA HACERRRRRR COK SEVIYOM LAN SIZIIIIIIII CATLAKLAARRR NEYSE BEN KACIYOM GIDIP BI DOGURAMDA GELEM :roflol: SAGLICAKLA KALIN BYE BU ARADA DOGUM 12 DEN ONCE OLURSA FUSUNA BENDEN KOCAMAN BI HELAL OLSUN!! :roflol:

ASLIII SUHEYLAAA HACERRRRRR COK SEVIYOM LAN SIZIIIIIIII CATLAKLAARRR NEYSE BEN KACIYOM GIDIP BI DOGURAMDA GELEM :roflol: SAGLICAKLA KALIN BYE BU ARADA DOGUM 12 DEN ONCE OLURSA FUSUNA BENDEN KOCAMAN BI HELAL OLSUN!! :roflol:

bizde seni seviyoz.. :icecream::icecream:
allahim bu günleride gördük ya..

füsunun tahmini tuttu tutuyor he.. hem 12den sonra olsa bile olar.. sende bana persembe dedin cuma dogurdum, o kadar iskalasin elleme... :mymeka:

hadi hayirli haberlerini bekliyoruz, doguruverde görelim
:CüvCüv:

canım benimmm..ay nasıl heyecanlı be..
hadi inşallah canım güzel haberlerini bekliyoruz.doğur gel emi..
bu arada bizde kırklandıkbanyomuzu yaptık kızım uyuyor
kızlar medelanın çiftli sağma makinesini aldım cts günü size anlatamam süper bir şey.süt gelmesi sorunu çekenler yada benim gibi bebeği emmeyenler için ideal.
alya derin hiç bir şekilde mama yemiyor kızlar günlerdir anında çıkarıyor.sütümü manuel sağıp veriyordum dedim böyle olmayacak en iyisi gidip elektriklisini alayım.
kendimi sosyetik inek gibin hissettim.

sizinde 40niz cikmis masallah..
darisi bizim basimiza..

sosyetik inek öylemi, bugün herkesin performansi yerinde
:roflol::roflol::roflol:

çerezişkom canım benim..valla çift taraflı bi takıyorum.aynen öyle oluyorum yanımda olsan koparsın halime..
bu arada 40ımız çıkıyor artık bi çocuğumuzun ben aşk böcekliğini sanırım bir süre daha askıya alıcam..korkuyorum birlikte olmaktan.
birlikte olanınız varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…