Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

alya bu doğum çizelgelerini nerden düzenliyorduk bana deniz yapmıştı adreside söylmişti ama unuttum..
yenilemek istiyorum da..

hello gençlik !!!!
oy kullananlar hayırlı olsun !!! kullanmayanlar gidin oy kullanın bacım vatandaşlık görevi ahuahuahuahuha

selam kızlar..bende sabah erkenden oy kullananlar arasındayım..okul hemen yanımda önce eşim gitti sonra ben sırayla...hava öyle güzelki artık içeride sıkılmaya başladık..ama kızımın huysuzluğu var iki gündür..uykuya çok zor dalıyor..yatırıyorum yerine uyurken gözlerini cin gibi açıyor..sanki oyun yapıyor bize....birde anlasam sıkntısını kakasınıda yapıyor sütünüde emiyor...sabahtan beri iyi uyuyor çok şükür bakalım ilerleyen saatte ne olacak..

ben maalesef gidip geri geldim acayip kalabalıktı neyse ki kendi okulumda oy kullancam ve sandık başkanı öğretmenlerimizden beni arıycak boşalınca ben hemen gidip gelcem. oylarınız hayırlı uğurlu olsun.

bende kocişle erkenden gidip oyumu kulladım. hemde bu halimle yani millet şaşırdı ne işin var senin diye. inş. nazar almamışımdır :)

oy heyecan bastı beni seçim sonuçları açıklansa bran önce ekşın yaşasak accıııkk

canım dikişlerinin iyileşmesini bekleyip kullanmaya başlıyabilirsin.dikişlerin iyileşene kadarda belinde bi örtüyle bağla.ben öyle yaptım.

saol canim bende belime sarcak bisey bulayim bari a.s

bende seniiii cook ozlediiimmm :1hug: yok henuz umudumu kaybetmedim :lepi: kizim gelecek biliyorum... yani insallah :roflol::roflol:

oy heyecan bastı beni seçim sonuçları açıklansa bran önce ekşın yaşasak accıııkk

ASLIIMMM keske benim yerimede kullansaydin bi oy a.s

DENıZıM nerdesin yabugün hiç uğramamışsın yoksa sende benim gibi ist güzel havasına vurulup dışarımı çıktın bi ses ver merak ettim seniiii ?????????

ezgim seni düşüdüm geleceğimizi çocuklarımızın geleceğini düşündüm oy kullanırken sen merannk etme :))))) bugün haber alamadım senden :))) göbbeeemizz düştü bizimmm

DENİZİM nerdesin yabugün hiç uğramamışsın yoksa sende benim gibi ist güzel havasına vurulup dışarımı çıktın bi ses ver merak ettim seniiii ?????????
Dilekcim sağol canım... Valla dün bi ara dışarı çıktık.. Komşum sahile gezmeye götürdü bizi. Ama bizim kız hiç durmadı, arabada hep mememdeydi. Trafiği aşıp, sahile vardığımızdaysa hava soğuktu, 5 dk turladık turlamadık hemen arabaya geri binip eve geldik. Dün biraz bastılar bana... Bu umutsuzluk sendromu esir alıyor bazen beni.. Nasıl olacak, nasıl yapacaz, nasıl kurtulacaz, ne olacak sonumuz derken, kendimi nefes alamazken ve çığlık çığlığa ağlarken buluyorum. Gece de çok zor geçti...
Bu çocuk öksürüyor sanki 2-3 gündür. Ama hep yatarken oluyor. Koşuyorum bakıyorum bişey yok. Üşüttü de mi öksürüyor, yoksa tükrüğü falan mı kaçıyor boğazına anlamadım. Sizinkiler de böyle öksürme benzeri sesler çıkarıyor mu?
ezgim seni düşüdüm geleceğimizi çocuklarımızın geleceğini düşündüm oy kullanırken sen merannk etme :))))) bugün haber alamadım senden :))) göbbeeemizz düştü bizimmm
Aslıcım hadi hayırlı olsun. Artık rahat rahat yıkar, altını değiştirirsin. Gözünüz aydın.

geçmiş olsun denizim inş hasta degildir defnecik ne güzel yapmısınız ama defne durmamıs ve sürekli olumsuz düşünme canım ne kadar güzel düşünürsen herşey dilerim hayatında o kadar güzel olur güzellesir herşey iyi olçak inş bugunlerde geçicek canım üzme kendini sen stres yaptıkca sütünden defneyede geciyor oda huysuzlasıryor cunku bende oluyor aynısı HERŞEY ÇOK GÜZEL OLÇAK ALLAHIN ıZNıYLE SABRET CANIM

günaydın
denizcim emzirip hemen yatırıyorsan kusmaya çalışıyor olabilir ,bazen benim kızda yapıyor kaldırıp gazını çıkarıyorum rahatlıyor

bu sabah sağlık ocağından geldiler çok şaşırdım hoşuma da gitti açıkcası,27 şubata doğum yapmışsınız bize bilgileri geldi dediler,boyunu kilosunu topuk kanı alındımı diye sordular aşıya bize getirin ,devit damlayıda bizden alın ücretsiz dediler,ilgilenmeleri çok hoşuma gitti insan kendini özel hissediyor

NE GÜZEL GOZUNAYDIN BİZİM BURDADA ÇOK İLGİLENİYORLAR SAOLSUNLAR SU DONUMDE BIZIM GIBI OLANLARIN İLGİYE ÇOK RİHTİYACI VAR

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…