Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

listeyi boşaltacak ya rain i soruyokaydirigubbakcemile3

bacim liste bi azalmadi gunlerdir CHE dogurdu sandik 5 kisi olmak bile ne guzeldi :roflol: bu arada bugun bi korse aldim kesin inceltiyomus umarim dogrudur ama normal dogum yapanlar nezaman kullanmaya basliyor bilmiyorum bilen varmi? :uhm:

Az kaldı ege deniz inşallah.Bu arada ben korse almadım.Zaten toplamda 10 kilo aldım bakalım ne kadar gidecek doğumda?

ne korsesi bacım ben hamile kalmadan önceki kilomdan bir kilo eksik geldim :KK43:(((

hadi yaaa e supermis masallah diyelim darisi basimiza yani ben karnim toparlanmaz diye korkuyom okadar buyukki nereye gidecek cok merak ediyom en azindan catlagim yok (simdilik) :roflol:

bacim liste bi azalmadi gunlerdir CHE dogurdu sandik 5 kisi olmak bile ne guzeldi :roflol: bu arada bugun bi korse aldim kesin inceltiyomus umarim dogrudur ama normal dogum yapanlar nezaman kullanmaya basliyor bilmiyorum bilen varmi? :uhm:

canım dikişlerinin iyileşmesini bekleyip kullanmaya başlıyabilirsin.dikişlerin iyileşene kadarda belinde bi örtüyle bağla.ben öyle yaptım.

selam millettt oğlum şükür gece uyudu gazımız mahvetti yaf biziii. sabah tartıya çıktım 1,5 kilom kalmış eski kiloma oleeeeeeeyyyyyyyyy. sonra inşallah zayıflıycam daha fazla. şimdi kucuşumda veledim bakınıyoo uyuycak herhalde.
ezgimmmm kız tükenmesin umutların .çooooooooookkkk ösledim seni kııııııııııııııııızzzzzzzzzzzz

günaydın demeyi unutmuşum:))))))))))))
bu gece dinlenebilmenin güzelliğini tattım ya çok şükür. valla ne güzel olmuşşş offf.

günaydın kızlar...bu velet anca ağlıyo yavvv.. tam uyuydum kociş aradı oy kullanmaya götüreyim seni diye şimdi uykum gelmiyooo..
bu arada sezaryen olanlar kaçıncı günde banyo yaptınız ve banyo yaparken yarayı ıslattınız mı yada nasıl korudunuz..

günaydin cnm... ben hastanede ikinci gün banyo ettim orda spray syktilar yaranin üstüne hastaneden cikarken dikisleri aldiktan sonra tekrar spray syktilar ve eve geldigim günden beri hergün banyo ediyorum cünkü asiri derecede terliyor ve kanamam var...

burda dikişler estetikmiş dikiş alma filan yok hastsneden çıkarken sadece pansuman yaptılar bi hafta banyo yapma dediler yarın bi hafta oluyo bakalım bende banyo için sabırsızlanıyorum zaten. ama yara ıslanmadan nasıl banyo yapacağım bilemiyorum

hmm bilmiyorumki cnm hani benim dikisleri kadin cekip ali verdi bir seferde ve dedigim gibi dikisler varkende banyo ettim ben o sprayi sykarak hani spray yarabandiymis türkcesini tam olarak bilmedigimden... ama bir cesit yarabandi ...

altunum merhaba canım hayırlı doğumlar diliyorum sana samsundansın galiba bende samsundanımmm
şu an kontrollerimi anaklinik te yapıyorum ama doğum için karar veremedim doğumevinde yapmayı düşünüyorum sen nerde yapıcaksın fiaytlardan haberin varmı???

ay böle pat diye sordum ama canım cevaplamak
istersenn

altunum merhaba canım hayırlı doğumlar diliyorum sana samsundansın galiba bende samsundanımmm
şu an kontrollerimi anaklinik te yapıyorum ama doğum için karar veremedim doğumevinde yapmayı düşünüyorum sen nerde yapıcaksın fiaytlardan haberin varmı???

ay böle pat diye sordum ama canım cevaplamak
istersenn

canım ben samsunluyum ama samsunda ikamet etmiyorum. bu yüzden hastene konusunda yadımcı olamayacağım..
b arada ben doğum yaptım. darısı başına inş. sana hayırlı doğumlar diliyorum..

canım ben samsunluyum ama samsunda ikamet etmiyorum. bu yüzden hastene konusunda yadımcı olamayacağım..
b arada ben doğum yaptım. darısı başına inş. sana hayırlı doğumlar diliyorum..

ayyyy canım gözün aydınnnnn çok sevindim ticker da hala doğmamış görünce merak ettimm çok sağol yine de allah bağışlasın sağlıklı huzurlu mutlu bi evlat olur inşallah

altunum eger dıkışlerın estetıkse neden bı hafta banyo yasagı var anlamadım bıde bende aynı sekıl lazer dıkış le oldum ertesın gun hemen banyo yaptım cnm

altunum eger dıkışlerın estetıkse neden bı hafta banyo yasagı var anlamadım bıde bende aynı sekıl lazer dıkış le oldum ertesın gun hemen banyo yaptım cnm

bilmem ki canım ya hataneden çıkarken öyle dediler.. bende biraz pinpirikliyim herhal korkuyorum bişey olur diye ama canıma tak dedi yani hergün üstümü başımı değiştirip parfümleiom ama yinede canım darlandı yaaa

X