Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

geçmiş olsun buketcim inşallah sonuçlar iyi çıkar

yıkamak bebeklere iyi geliyor canım ,inşallah düzelir

hakkınızda hayırlısı denizcim,hem ankarada yaşam şartları istanbula göre daha kolay sanki ,burda sokağa çıkmak bile başlıbaşına sorun 7/24 tarfik

cnm çok geçmiş olsun inşallah güzel sonuçlar alırsınız allah yardımcınız olsun çok öpüorum tosun pasayıda

buketçim geçmiş olsun acil şifalar diliyorum inşallah tez zamanda düzelir.

selam gençlik !!!!

bwn keyifsizim kızım geceleri uyumuyor gündüzleri de 4 saat aralıksız uyuyor (( ben perişanım

aslıcım akşam üstü yıkamayı denedin mi? akşam üstü yıkayınca gece daha rhat uyuyor bizimki...

Bir yandan size yazıyorum,bir yandanda oğlumu uyutmaya çalışıyorum.
ıyice huylandı herhalde iğnelerden,uyumuyo. Memedeyken sızıyo,yerine yatırayım diyorum uyanıyo, başlıyo zır-zır-zır.... memeye yapışmadanda susmuyo....
Hani bu yenidoğanlar günde 14 saat uyurmuş,nerdeeeeee.
Sabah 6:30dan bu yana üstümde... Gerçi gecede doğrudürüst uyuduğu yok ama......
Valla kı..ım yapıştı kanepeye...
Kayınvalidemde başımda
-yok yatır
-yok emzir
-yok uyut
-yok getir gezdireyim,hoplatayım...vs....
Sinirlerim oynuyo yaaaaaaaaaaaa.

denizcim göbeğimiz düşmedi daha düşsün yıkayacam akşamüstü :)
buketim aynı senin duuruundayım işte huysuz kızım memede uyuyo yatağa yatınca mızıltı başlıyo illa mememde uyuycak

denizim ben gece yıkadım alyayı gozlerını bı actı cin gibi actı gozlerını tabı ben soklardayım uyucak dıye bekledıgım kız cin oldu çarptı beni :roflol:
aslıcım valla ben gobegi düşmeden yıkadımm :) bişey olmadı hem çok rahat ettı bence sende bı yıka ozaman elıksız uyur :)
buketim ya gondersene mılletı basından allah sabır versın ben 12 gunumde yanlız kaldım vlla gaette rahatımm ne gelen var nede gıden

denizcim göbeğimiz düşmedi daha düşsün yıkayacam akşamüstü :)
buketim aynı senin duuruundayım işte huysuz kızım memede uyuyo yatağa yatınca mızıltı başlıyo illa mememde uyuycak

Ben de göbeği düşmeden yıkadım aslıcım. yıkamaan evvel göbeğini zeytinyağı ile sıvadık. Yıkarken zedelememeye özen gösterdik, sonra nazikçe kurulayıp, alkol ve gazlı bezle pansuman yaptık. bişeycik olmadı. İçine sinerse sen de aynı şekilde yapabilirsin, bir zarar gelmedi, 12. günde düştü göbeğimiz.

selam dogurmusgiller :roflol::roflol: ne ediysiniz eyisiniz insallah.
ALTUNUM tebrikler canim Allah saglikla buyutmeyi nasip etsin insallah.
ASLI ADAm nasil iyilestimi bacim.

deniz canım hakkınızda hayırlısı olsun inş. herşey çok daha güzel olur canımmm..

altunum seni okadar iyi anlıyorum ki o piskoloji çok kotu karnıma bakıyorum bı kesık ve sızı acı var ve dıyorum bu genc yasımda karnımı kestıler vs vs vs okadar çok şey düşünüyorum ki çok berbat yaa bide hiç hazırlıklı degildim sezeryan için oyle oluncada piskolojıkmen bi tepe taklak oldum ne yalan soyleyım mıllete gayet ıyı gorunuyorum ama hala gızlı gızlı agladgım oluyor ıns tez zamanda yenı halıme alısırım yoksa bi piskologa gitcem sonunda (

haklısın ben daha pansuman olduğu için dikişleri hiç göremedimm.. şişlik çok kötü yaa
hep böyle kalacak mı

bende hep kendimi normal doğuma hazırlamıştım ama nasip böyleymiş.. karnımı sarmak için sargı bile hazırlamıştım. bende çok üzüldüm hele ikinci çocuk isteyen biri olarak hiç kesilmek istemiyordum. ne yapalım kader diyelim gitsin.. sen de kendini toparlamaya çalış canım bebişlerle avunacağız artık ne yapalım

deniz canım hakkınızda hayırlısı olsun inş. herşey çok daha güzel olur canımmm..
Çok sağol canım, ben de aynı şekilde olması için dua ediyorum sürekli...

Kızlar karnınızı dert etmeyin, geçecektir. Öyle olmasa etraf, karnı keislmiş ve koca göbekli kadınlarla dolardı. Ama sezaryen doğum yaptığı halde incecik ve sıkı vücuda sahip bir sürü kadın var. Hem şöyle düşünün; vücudunda doğuma ait böyle bir iz taşımak için yanıp tutuşan bir sürü kadın var... Bir organınızı kaybettiğiniz için olmadı ya bu iz, şükürler olsun. Bebek sahibi olduğunuz için oldu. Hamdolsun rabbime!

Herkese merhaba
Koca bir 24 saat geçti ve ben hala doğurmadım :)))
Bekleyince de günler geçmiyor sizlewr nasılsınız bugün?

kızlar saat 4:10 a randevu aldık.alya daha kötü oldu.haberdar ederim dua edin nolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…