Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

ezgicim biliyosun benim sancilarimda düzensizdi.. bende kizlara katiliyorum.. sanki baslamis gibi senin dogumunda.. :sm_cool:

yaw hacerim zaten sende olmasan :roflol: ama eger benim dogum baslamissa cok agir ilerliyor sabah 6 bucuktan beri siddeti ayni belki birazcik artmistir cok az yani. boyle devam ederse gece 12 den sonrayi bulur belkide yarini, neyapamalida hizlandirmali :roflol:

MTS DEN ALINTI
ay ezgicim çok heyecanlı yaa bende tık yok henüz kızım diyom anneannen geldi evide temizledik artık gelebilirsin diyom bakalım artık...[/QUOTE]

canim sabah cok heyecanliydida artik sikilmaya basladim ayni yerde sayiyorum bide sabah esime diyorumki ogleden sonra kizimiz kesin kollarimizda :roflol::roflol: simdi ise umarim bugun yarin gelir diyorum :roflol:

Denizzz e super bak annen ne guzel demis icime dogdu ankara size coook iyi gelecek :1hug:

Ezgiii, ne durumdasın şu an?

Ben sorarken, sen anlatmışsın bile durumunu....:))

hic belli olmaz o.. hamilenin isine güven olmaz :roflol:

denizim allah yardımcınız olsun bitanem rabbim hakkınızda haırlısını nasip etsin inş ama güçlü olmak zorundasın çünkü artık sorumlulukların var sana muhtac kücücük bi defne var onun için bol bol dua et bende senin ve ailen için dua ediyorum rabbim saglık sıhat versin herşeyin hayırlısı canım sen üzme kendini :teselli:

ege-deniz kız hele bi dur daha var senin vaktine bak sırayı bozma seni ögretmenim(damla) ya söylerim :roflol: canım alalh yardımcın olsun hayırlı dogumlar dıyorum sancıların için bişey diyemicem ben çünkü hiç sancı cekmedim bi avazda kurtulursun saglıcakla al yavrunu kucagına inş :Saruboceq:

aslıcım gaz problemini cozdugunuze sevinidim :) size bol bol pırtlamalar diliyorum alazıda senide öpüyorum :)

okadar zorki bu kadar topici takip etmek.tek bir topice geçelim bence yavrular.
şimdi okuyabildiğim kadarı ile;
denizcim üzülme canım herşeyin hayırlısı Allahtan.ne kadar şanslısınki gidebileceğin bir kapın var.hem bu geçici bir süreç.kısa bir süreç.belkide orda daha iyi iş imkanları bulabilirsiniz.neticede değişik bir çevre değişik insanlar ve değişik firmalar demek.defne nasibiyle geliyor ben inanıyorum ve herşey çok güzel olacak eminim buna.
ezgi doğuruyormuş sanırım.haydi bakalım haberlşeri bekliyoruz
bi,zde bugün evimize gittik.sobamızı kurduk.Allahın izni ile haftaya seçimlerden dolayı gittiğimizde artık orada kalıcaz.pazartesi de kırkımız çıkıyor zaten haftaya pazartesi yani..
ervimi çok özlemişim anlatamam.haftada bir gene babama gelirim ama kalma işi yok..

iyi dileklerde bulunan herkese cok tesekkur ederim ama benim durum adet sancilarindan ileriye gitmiyor :sm_confused: bende artik dusunmemeye karar verdim ama olmuyooorrdelikafadulden bi gelisme olursa yazarim gideymde bebisin odasini duzenliyim.

ooooooooooo ögretmenim nasılsın hoşgeldin a.s. tosun paşam ozanım nasıllar annesi hani resmi çok merak ediyorumm :)

ege*deniz bacım dogurdunmu ne alemdesin meraktayız ekşin lazım bize :roflol:

Son düzenleme:
kizlar size bir sorum var benim kizin agzindan köpük seklinde tükürcükler geliyor sizce neden acaba ? acele cevap lütfen bilen varsa meraktan catliyacagim... korkuyorum

kizlar size bir sorum var benim kizin agzindan köpük seklinde tükürcükler geliyor sizce neden acaba ? acele cevap lütfen bilen varsa meraktan catliyacagim... korkuyorum

bebekler doğum sırasında basınçtan dolayı aminiyo sıvı yutarlar bişekilde odur diye tahmin ediyorum salyamsı köpük şeklinde hatta zaman zaman öksürürler hapşırırlar yani ciğerlerini temizlerler.benim kızımda hastanede geldi o sıvı doktorlar midesini yıkadılar.yinede doktora gidin muhtemele önemli bişey değildir.

canım benm kkızdan da geliyo o emdikten onra oluyor emdiği sütün artıkları :) ağzında oynuyokaydirigubbakcemile3

arkadaşlar herkese çoooooook teşekkür ederim. insanın doğum haberini buradan okuması çok güzelmiş beeeee:))))))). doğum yapmış arkadaşlara allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin diyorum.
tuğbacım aklım sendeydi 19 martta . atandığına çooook sevindim çoooooooooooooooooook. inşallah herşey çok daha güzel olcak.
ve gelelim bana sezeryan tırstığım kadar kötü bişey değilmiş yani en önemlisi bebeğini sağlıkla kucağına almakmış gerçekten. bebeğim keseden çıkarılırken ayağını fırlatıyomuş dışarı sıpa ayaktan geliyordu ya heehehhe.
bu arada sünnette oldu oğlum erkek oldu teyzeleri yaaaa DDDDD ama inanın bi yandan göbek bağı bir yandan sünnet beni baya strese sokuyo bende annemi strese sokuyorum galiba.
uyumak mı o da ne demek istiyorum heheheh kaç gecedir uykusuzum anlatamam. sürekli emmek istiyor çünkü karnı doymuyor bizde son çare dün gece mama vermek zorunda kaldık ve ben mama verilirken hüngür hüngürdüm yani bebğime yetemiyorum diye ama interten okudum da aç kalmak sarılık oranını arttırıyormuş o yüzden hadi verelim dedim. (
Anne olmak meğer ne güzel bir duyguymuş ve bir o kadar da zor çok acemiyim sanki yeniden dünyaya geldim sanki onunla beraber herşeyi yeniden öğreniyorum. emerken gözüme bakıyo elimi tutuyo bitiyorum içim akıyo sanki allahım bu duyguyu herkese yaşatsın.

Bu arada ameliyata girerken herkese dua ettim kimseyi unutmadım heeee:::)))))

tamamda süt seklinde gelmiyor normal tükürük rengingen biraz yapiskan gibi yani balgamsi gibi öyle uzadikca uzuyor temizlerken

Çok teşekkürler kızlar... Ben de bunalım yapmak yerine yeni yaşamın avantajlarını düşünüp moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum. Gerçi yeni doğum yapmış biri olarak başka bir şehre ev taşımak, eşyaların bir kısmını bir yere depolamak falan gözümde büyüyor ama bu kadar sıkıntıdan sonra, rabbim bunun için de güç verir herhalde...
Siz bana aldırmayın, aslında burada hiç bunlardan bahsetmek ve sizi üzmek istemezdim ama içime sığdıramadım. Gerçek hayatımdan kimseyle paylaşamıyorum bu durumu... Eşim istemiyor bilinmesini... şutarafagittiBen ara ara bunalım yapar düzelirim sonra... gamyoncuiremsu

ooooooooooo ögretmenim nasılsın hoşgeldin a.s. tosun paşam ozanım nasıllar annesi hani resmi çok merak ediyorumm :)

ege*deniz bacım dogurdunmu ne alemdesin meraktayız ekşin lazım bize :roflol:

diileeeek canım benim hoşbuldum ayy ne mutlu oldum kıs bütün stresimi aldınız heeee
oğlum iyi bende iyiyim çok şükür herşey güsel geçtii. hemen koycam resmini.
bu arada maşallah bebelerin resimlerini gördüm çok tatlılarrr.

ben kaçtımmm oğlan ağlıyo emecek sıpaaaa ayyyy bunu buraya yasmak ne güseeeeeeeeeeeeelllllllllll heheheheh.

masallah masallah
anam dedigim gibi mart bebeklerinin cogunlugu KILLI MILLI oldular

Damlacım maşallah Ozan'a, çok tatlı!!!
Kızz, nasıl kaşlı gözlü bişey o öyle maşallah!
Biraz da sinirli galiba haa kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…