Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

KIZLAAAARRR bana cevap yazin simdi soyleki dun sabahtan aksama kadar kasilmalarim oldu hatta duzenli kasilmalar ama sanci hic yok saatte 4 kez falan gece 10 gibi bitti bu sabah 6 bucukta kalktim yatakta tekrar dalmaya calisirken adet sancisi girdi duzensiz bisekilde surekli geldi gitti ama bu seferde kasilma yoktu. son 1 bucuk saattir faln adet sancisiyla birlikte kasilmada oluyor ama pek duzenli oldugunu soyleyemiycem ama sunu soyliyim bu adet sancisi pek digerlerine benzemiyo yani guclu. soru su : sizce doguruyormuyum?

DENIZ asil simdi guclu olma zamani sen en vazgecilmiycek yerde vazgeciyorsun mucizeler inandigin surece karsina cikarlar bi yandan olmeyi dusunup bi yandan mucize bekleyemezsin umudunu yitirme ve inanarak guzel seyler hayal et bence kendini daha iyi hissedersin.

KIZLAAAARRR bana cevap yazin simdi soyleki dun sabahtan aksama kadar kasilmalarim oldu hatta duzenli kasilmalar ama sanci hic yok saatte 4 kez falan gece 10 gibi bitti bu sabah 6 bucukta kalktim yatakta tekrar dalmaya calisirken adet sancisi girdi duzensiz bisekilde surekli geldi gitti ama bu seferde kasilma yoktu. son 1 bucuk saattir faln adet sancisiyla birlikte kasilmada oluyor ama pek duzenli oldugunu soyleyemiycem ama sunu soyliyim bu adet sancisi pek digerlerine benzemiyo yani guclu. soru su : sizce doguruyormuyum?

DENIZ asil simdi guclu olma zamani sen en vazgecilmiycek yerde vazgeciyorsun mucizeler inandigin surece karsina cikarlar bi yandan olmeyi dusunup bi yandan mucize bekleyemezsin umudunu yitirme ve inanarak guzel seyler hayal et bence kendini daha iyi hissedersin.

Bence doğuruyorsun Ezgicim.... delikafaduldenAnlattıkların bana doğumumu anımsattı. Acaba hazırlık gibi mi... Yani birkaç gün içinde mi artacak yoksa bugün yarın doğuracak mısın, orasını çıkaramadım...:sm_confused:
Mucize ve umut kısmında haklısın... Sadece mucizeler en umutsuz olduğumuz zamanlarda gelmezler mi... Bilmiyorum, kendimi toparlamaya çalışıyorum. İşin iyi yanı şu ki, ben evlilik nedeniyle 5 yıldır İstanbul'da yaşıyorum. Bütün hayatım, arkadaşlarım ve akrabalarım Ankara'da... Kendimi kimsesiz hissedeceğim bir yer değil orası... Ama eşim için... Onun için; benden başka kimsesinin olmadığı bir yer Ankara... Neyse buna da şükür, kapısını açıp girebileceğim, başımı sokabileceğim bir ana evi var orada... Üstelik kızçemizden de ayrılmak zorunda değiliz... Biz üçümüz bir arada olduktan sonra, gerisini aşarız umarım ki... Allah'ım kimseyi bu durumlara düşürmesin, evinden barkından etmesin. Çok zormuş yaw!!! :1no2:

Mucize ve umut kısmında haklısın... Sadece mucizeler en umutsuz olduğumuz zamanlarda gelmezler mi... Bilmiyorum, kendimi toparlamaya çalışıyorum. İşin iyi yanı şu ki, ben evlilik nedeniyle 5 yıldır İstanbul'da yaşıyorum. Bütün hayatım, arkadaşlarım ve akrabalarım Ankara'da... Kendimi kimsesiz hissedeceğim bir yer değil orası... Ama eşim için... Onun için; benden başka kimsesinin olmadığı bir yer Ankara... Neyse buna da şükür, kapısını açıp girebileceğim, başımı sokabileceğim bir ana evi var orada... Üstelik kızçemizden de ayrılmak zorunda değiliz... Biz üçümüz bir arada olduktan sonra, gerisini aşarız umarım ki... Allah'ım kimseyi bu durumlara düşürmesin, evinden barkından etmesin. Çok zormuş yaw!!! :1no2:

evet mucizeler umutsuz oldugumuzda gelirler ama eger inanmiyor ve umut etmiyorsak kimbilir belkide geldiklerini goremeyebilebiliriz tipki senin olmeyi dusunuyorum derken kucagindakini bir an icin goremedigin gibi. butun mucizeler bir anda seni bulursa diger insanlara ne kalicakyerimseniben bak en buyuk ilk mucizen kollarinda hadi simdi ikinci buyuk mucizeyi hayal edip beklemekte karamsar olmaki geldigini gorebilesin. Ankara ya gitmek belki cok iyi olacaktir en azindan kendi dilin konusuluyor arkadaslar akrabalar annen daha ne denilirki bugun dogursam hastaneye belki kimse gelmeyecek bilemedin bi kac arkadas eve bi kac tebrik karti hepsi bu yani esinde ailesi icin bu fedakarligi yapacaktir baska sehre tasinmak.... belkide bu bir mucizenin ilk adimi olucak kimbilir?

Allah razı olsun, hala iyi insanlar olduğunu görmek çok sevindirici...
Ne kadra mutlusun ve ne kadar heyecanlısın di mi...
Herşey bilinmezlik içinde...
Yeni bi şehir, yeni bi yaşam, hocalık, yeni bi meslek ve iş yaşamı, annelik...
Umarım hepsi çok güzel ve hayırlı olur senin için...

Oyy denizim canım benim Allah razı olsun bitanem hepimiz için inşallah..
Valla sorma duygular şelale bende...kaydirigubbakcemile2

evet mucizeler umutsuz oldugumuzda gelirler ama eger inanmiyor ve umut etmiyorsak kimbilir belkide geldiklerini goremeyebilebiliriz tipki senin olmeyi dusunuyorum derken kucagindakini bir an icin goremedigin gibi. butun mucizeler bir anda seni bulursa diger insanlara ne kalicakyerimseniben bak en buyuk ilk mucizen kollarinda hadi simdi ikinci buyuk mucizeyi hayal edip beklemekte karamsar olmaki geldigini gorebilesin. Ankara ya gitmek belki cok iyi olacaktir en azindan kendi dilin konusuluyor arkadaslar akrabalar annen daha ne denilirki bugun dogursam hastaneye belki kimse gelmeyecek bilemedin bi kac arkadas eve bi kac tebrik karti hepsi bu yani esinde ailesi icin bu fedakarligi yapacaktir baska sehre tasinmak.... belkide bu bir mucizenin ilk adimi olucak kimbilir?

Valla bu sözlerin üstüne diyecek bişeyim yok:lepi:

Denizim allah yardımcın olsun canım en azından eşinden ve çocuğundan ayrı kalmak zorunda değilsin bir çok insan iş güç yüzünden evini barkını çocuğunu eşini ardında bırakıp başka bir şehre hatta ülkeye gidiyor onları da düşün bitanem..

günaydın kızlar.. artık heyecandan ve stresten uyku tutmuyor yaa..
yarın doğum var çok karmakarışık duygular içindeyimm ruh halim hiç normal sayılmaz bir dakika önce çokkk neşeliyken bir dakika sonra hıçkıra hıçkıra ağlayabilirim yaniii. artık son hazırlıklar bugün eve son halini vereceğimm artıkk...

canım hakkında hayırlısı olsun inşallah.bir avazda kurtarsın rabbim seni.sağlıkla kucağına al inşallah canım.

Allah yardımcın olsun canım. Umarım sorun yaşamadan kavuşursun yavruna... Doğurduktan sonra da benzer karmaşık duygular içinde olacaksın. Ama kendini daha iyi hissedeceksin. Bizi haberdar etmeyi unutma.

Günaydın herkese.
Ben bugün iyi değilim. İçimde kötü hisler ve umutsuzlukla uyandım. Eşimle konuştum. Ankara'ya, annemin evine taşınma konusunu açtım. Sıcak baktı. Sanırım Nisan'da evi boşaltıcaz. Henüz anneme söylememi istemedi eşim, hazmetmesi gerekiyormuş...
Offf, çok daraldım kızlar, çoookk!!! Allah sonumuzu hayr etsin dedim hep... Ama birgün evimi barkımı kapatıp, sığıntı olacağımı hiç düşünmek istememiştim. Hayat neler yaşatıyor insana... Keşke Mart sonuna kadar bir mucize olsa ve biz evimizi kapatmak, dağılmak zorunda kalmasak... Dua edin nolurrr, bi mucize olsun!!!

canım üzülme herşeyde vardır bir hayır.sabret demek zor biliyorum ama bende aynı durumdaydım.ama inan sabret ve dua et rabbim birşeyler veriyor.benim eşim iş buldu denizcim.her gece dua ettim kızımı uyutmaya çalışırken.kızımın rıskını ver allahım dedim.senin içinde dua edicem denizcim.belki ankarada bulucak sizi kısmetiniz.hakınızda hayırlısı olsun canım.

canım bende doğum başlamış.inşallah sağlıkla güzel bir doğumla bebişini kucakla canım.

Kızlar 9 martda sezeryanla doğum yaptım listeden silebilirsiniz.Muhammed Eşref 3800 gr. 51 cm. İkimizde iyiyiz çok şükür.
allah anali babali büyütsün, hayirli evlat hayirli kul eylesin insallah ..
uzun saglikli bi ömür versin koynundan hic ayirmasin sizi

kızlar selam, 19.03.2009 15:37 3,52 kg 52 cm Alper bebek dünyaya gözlerini açtı,ikimizde iyiyiz çok şükür,epüdral normal yaptım doğumumu, detayları daha sonra yazarım.hoşçakalın !

allah bagislasin canim.. tebrik ederim seni ve esini.. masallah pasaya
:nazar:

Canımmmm, çok sağoll!!!
Umarım sen de mucizeni kollarına alırsın, bir an evvel, sağlıkla...
Sen, bebeğin ve eşin sağlıklı olduktan sonra, hepiniz sağlıkla bir çati altında olduktan ve kimseye muhtaç olmadıktan sonra, varsın hastaneye de az kişi gelsin... Lütfen, sen de kendini yalnız hissetme...
Güzel haberler bekliyorum senden.
Denizim allah yardımcın olsun canım en azından eşinden ve çocuğundan ayrı kalmak zorunda değilsin bir çok insan iş güç yüzünden evini barkını çocuğunu eşini ardında bırakıp başka bir şehre hatta ülkeye gidiyor onları da düşün bitanem..

canım hakkında hayırlısı olsun inşallah.bir avazda kurtarsın rabbim seni.sağlıkla kucağına al inşallah canım.

canım üzülme herşeyde vardır bir hayır.sabret demek zor biliyorum ama bende aynı durumdaydım.ama inan sabret ve dua et rabbim birşeyler veriyor.benim eşim iş buldu denizcim.her gece dua ettim kızımı uyutmaya çalışırken.kızımın rıskını ver allahım dedim.senin içinde dua edicem denizcim.belki ankarada bulucak sizi kısmetiniz.hakınızda hayırlısı olsun canım.

canım bende doğum başlamış.inşallah sağlıkla güzel bir doğumla bebişini kucakla canım.

Kızlar çok teşekkür ederim hepinize... Anneme de söyledik fikrimizi... Başımın üstünde yeriniz var dedi. Sanırım Nisan ortasında, Sapanca'da kızımın mevlüdünü yapıp, sonra da taşınıcam... Kardeşim bir internet delisi olduğu için de sizden kopmak zorunda kalmayacam sanırım. Annemlerde internet var... delikafadulden

Son düzenleyen: Moderatör:
ya arkadaslar sancilarim cok duzensiz umitleneyimmi umitlenmiyimmi bilemiyorum yani. CADIARZU son kez cantalari kontrol edeyim sonrada yuruyuse gideyim en azindan zaman gecer.

denizcim belki bekledigin mucize ankaradadir he canim..
yarinin ne getirecegini kimse bilemezki .. allahim hakkinizda hayirlisini versin insallah .. :Saruboceq:
zehra defne kollarinda ya.. iyi ya.. en önemlisi o degilmi zaten canim ..
:emir_bebek:

ezgicim.. ne kadar güzel yazmissin öyle canim.. senin lafinin üzerine laf bulmak mümkün degil :1hug:

ya arkadaslar sancilarim cok duzensiz umitleneyimmi umitlenmiyimmi bilemiyorum yani. CADIARZU son kez cantalari kontrol edeyim sonrada yuruyuse gideyim en azindan zaman gecer.

ezgicim biliyosun benim sancilarimda düzensizdi..
bende kizlara katiliyorum.. sanki baslamis gibi senin dogumunda..
:sm_cool:

biz de seni çok seviyoz denizimmm...

ay ezgicim çok heyecanlı yaa bende tık yok henüz kızım diyom anneannen geldi evide temizledik artık gelebilirsin diyom bakalım artık...

1-hekat............................18 mart
2-altunummm.................20 mart
3-rainxxx..........................29 mart
4-MTS.............................29 mart
5-cheguevera…………….30 mart belki de daha erken
6-betül19.........................31 mart
7-ege-deniz.....................03 nisan
8-HAYATist.....................04 nisan

1-hekat............................18 mart
2-altunummm.................20 mart
3-rainxxx..........................29 mart
4-MTS.............................29 mart
5-cheguevera…………….30 mart belki de daha erken
6-betül19.........................31 mart
7-ege-deniz.....................03 nisan
8-HAYATist.....................04 nisan

allahımmmm 4e düşmüşümmmmmm-tatlicadiarzu-

Hepinizi çok seviyorum; iyi ki varsınız!!! Şeniz

bizde ikinizi cok ama cok seviyoruz canim :1hug: Şeniz

bizde seni çok seviyoruz muhtarcım.hem bak ankara siyasetin göbeği ordan daha iyi yönetirsin bizleri:)))

enelim bu kizda zaten potansiyel varmi.. secimlerde kapida.. bu simdi adayliginida koyarkaydirigubbakcemile3

X