Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

selam gençlik!!!!
aslında benim topik bu değil artık ama alışkanlık hahahahahahahahahah
biz iyyiz eve geldik bugün kızlar doğurmak dert değil doğurduktan sonrası dert :S
2 gecedir uyumuyoruz memişlerden süt hemen inmiyor ve beni kızım potansiyel aç !!!!
doyuramıyoruz jumboyu!!!!
üstüne üstlük tıpkı vitaminsiz !!!!!
buarada vitaminsizin ağzı kulaklarında hergün foto çekiyo telefonuyla kızımıza sonra dışarda gördüğü herkese gösteriyor hahahahahahahahahahaha
diyeceğim o ki kızlar hiçbirşeyden korkmayın ama bebeğinizin açlığından korkun!!!
sezeryanımla ilgli detayları daha sonra anlatacağım ama korkulacak birşey yoktu herşey yolundaydı hemen yürüdüm ve fizyolojik gerekliliklerimi yerine getirdim!

Masallah hem sana hem kızına.. Hadı sende atlattın darısı bekleyenlere...
O kadar yırtındık burda uykusuzluk süttt gazz bilmem ne diye.. Ilk gunler kendı derdın ve süt derdı. uykusuzluk derdi.. sonraki günler gaz derdi :)

hosgeldiiinnn demek bu topic artik senin degil ha insanoglu iste her an arkandan vurabilir :roflol::roflol: iyi olmana cok sevindim bacim doyuramazsin tabi ADAyi alisti kokoreclere pizzalara wooper lara bol bol simdi iki damla sutle susuturcan oylemi :roflol:
Alllah anali babali buyutmeyi nasip etsin insallah

MELEEKK masallah oglusuna kucuk adam kiz bu cook tatli bisi. darisi basimaaaa hihoyyyt

ASLICIM HOŞGELDıN CANIM ÇOK GEÇMıŞ OLSUN a.s. SAKIN STRESE GıRME CANIM SANA BOL BOL SÜT DıLıYORUM ALLAHDAN VE SENı VE KÜÇÜK ALAZI ÖPÜYORUM SıZLERı YENıDEN ARAMIZDA GÖRMEK NE GÜZELLL

EMELCıM MAŞALLAH CANIM OGLUNA GERCEKTEN ÇOK TATLI YıĞıT

MELEĞıM ALı TUNA KOCAMAN OLMUŞ 41.KERE MAŞALLAH ÇOK TATLI YAAA

Son düzenleme:

tesekkur ederım canım

damlamda almis pasasini kucagina :sm_cool::sm_cool:
rabbim ozan beye saglikli uzun bi ömür versin, anasina babasina bagislasin insallah.
darisi doguracaklarin basina hayirlisiyla
:Saruboceq:

oo resimler koyulmus..
masallah 3.nüzede güzel melekler

Son düzenleme:
SELAM KIZLAR
DOGUM YAPANLARIN GOZU AYDIN ALLAH BIZ BEKLEYENLEREDE NASIP ETSIN
MELEKCIM MASALLAH OGLUNA COK TATLI YAA COK SEVIYORUM SENIN OGLUNU UZAKTAN UZAGA BIZ HALA BEKLIYORUZ EVDE
TEMIZLIK YEMEK UYKU BEKLEMEYE DEVAM SAYIMIZ AZALMIS BU BEKLEMEK INSANI GERIYOR,Çok üzgünüm çoook BAKALIM GUNUNU GECMEZ INSALLAH

DILEKCIM bebisine masallah gamzeli prenses

MELEKCIM buarada damlanin genel anestezi oldu eksik bilgi olmasin onuda soyliyim dedim.

1- elifzeyneb...................14 mart
2-hekat............................18 mart
3-altunummm.................20 mart
4-iklimsu.........................21 mart
5-sewill............................23 mart
6-mertaş..........................23 mart
7-rainxxx..........................29 mart
8-MTS.............................29 mart
9-cheguevera…………….30 mart belki de daha erken
10-betül19.........................31 mart
11-ege-deniz.....................03 nisan
12-HAYATist.....................04 nisan

Aslıcım hoşgeldiniz evinize. Tekrar gözün aydın. Analı babalı büyütün kızınızı... Sen hep aksi yönde konuşuyon ama seviyon bu vitaminsizi... Bak kızın da ona benzedi.. kaydirigubbakcemile3
ahanda ekledım masallah demeyı unutmayın ogluma

buda benim minik alyam
Melekcim, Emelcim, Dilekcim maşallah kuzularınıza... Hepsi çok güzel, çok tatlı, çok sağlıklı görünüyorlar. Allah sizlere bağışlasın yavrularınızı...

saol enızım allah razı olsun defnemizide sevdıklerıne bagıslasın inş rabbim :)

melek,dilek maşallah kuzularınıza.
emelcim hoşgeldin canım.damadımıda getirmişsin çok şükür kavuşturana.az önce kızımada gösterdim kızım bak yavukluna dedim.maşallah ismi neden öyle oldu anlamadım ama güzel ismiyle yaşasın inşallah uzun ömürlerde.

tşk ederiz enel teyzesi a.s. ayliz hanımında yeni ve büyümüş resilerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…