Markalılar+Çok Ucuza Ayakkabılar Ve Çantalar 17. sayfadan itibaren güncel...

son fiyat bu mudur
Fazla uğraşmayayım , satılsın diye fiyatları uygun yazdım zaten. Millet olarak pazarlık yapma alışkanlığımız da ayrı bir gerçek :) son 65 tl olur. Ayakkabıları ayağınızdan çıkaramayacaksınız harika bir ayakkabı yumuşacık, hakiki deri,ayağı terletmiyor. Aynısının sütlü kahvesini almıştım, ilk defa bir ayakkabıyı eskiyinceye kadar giydim. Yollarımız bozuktu kirlenir diye kıyamadım bunu giymeye, sonra da unutmuşum ayakkabıların arasında :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

hepsi cok güzelde ayakkalarım 37 hatta bazen 36 oluyor :44:

hepsi cok güzelde ayakkalarım 37 hatta bazen 36 oluyor :44:

2. Resimdeki 37 numara. Modelini çok beğendiğim için siyahını ve kum rengini almıştım. Ama kendimi okadar kaybetmişim ki 37 numarasını almışım :) sevdiğim bir arkadaşıma hediye ederim demiştim, en çok sevdiklerimin ayakları 38 olunca bende kaldı :)

Hem kıyamıyorum çok severek almıştım ve çookkk rahat diye.. Hem de giymiyorum artık relax memur olma yolunda ilerliyorum :) yakında parmak arası terlikle gidersem şaşırmam :)) sıradaki ayakkabı ennn sevdiklerimden..
10)

39 numara. (38.5 ayarında) Ayaklarınız taraklıysa bukadar rahat bir topuklu ayakkabı daha bulamazsınız... Nursaceden almıştım 189 tlye. Tabanı orjinal italyan kırmızı :) birkaç resmii tören hariç dışarda giymedim, hep kurum içinde giydim. Fiyatı 90 tl

özelden ve burdan istediği ürünleri yazan arkadaşlar öncelikli olmak üzere, pazartesi günü yeni sahipleri belli olacaktır :)

lacıvert rugan 38 numara degıl mı canım...pekı rahat mı..ayakalarım brz sıkıntılıda

lacıvert rugan 38 numara degıl mı canım...pekı rahat mı..ayakalarım brz sıkıntılıda

benim ayaklarım da şekil bakımından sorunlu sayılabilir :) mesela 2.parmağım baş parmağımdan uzun ve ayaklarım taraklı. o yüzden sivri burunlu ayakkabı giyemiyorum ayaklarım içine sığmıyor. ayaklarım taraklı olduğu için de rugan ayakkabı giyemiyordum ayağımı kesiyordu tarak kısmından sert malzeme olduğu için. ama bu ayakkabı tarak kısmını da tam sarıp içine alıyor ve çok rahat oluyor. o yüzden kalıbını rahat bulduğum ayakkabının varsa farklı renklerini de alıyorum, bu nedenle lacivertin aynısının siyahı da var.
(ayrıca piyasada satılan bu tarz çok ayakabı var, ben renk renk giyiyiyorum nasıl olsa diye onlardan alayım değişik değişik ucuza demiştim ama ayağı yoruyor onlar. giydikçe esniyor ayaktan çıkıyor vs.vs. derisi de tabanı da gerçekten kaliteli. aynısının siyahı da var numarası 38.5 düşünürseniz.)
(numaraları farklı çünkü bir ara gerçekten kilo almıştım ve ayağım hemen şişiyordu. farklı zamanlarda alındı o yüzden yarım numara farklı)
*ayrıca aceleye geldi resimler, ayakkabıları silemedim. bazıları birbirine dokunduğu yerlerden tozlanmış, silinince gayet iyi durumdalar.

Hotiç ayakkabıyı çok beğendim ama dediğiniz gibi çok açık renk..Aynı modelde satmayı düşündüğünüz başka koyu renk ayakkabınız var mı?

Hotiç ayakkabıyı çok beğendim ama dediğiniz gibi çok açık renk..Aynı modelde satmayı düşündüğünüz başka koyu renk ayakkabınız var mı?

aynısının farklı bir rengi daha vardı ama çokkk rahat olduğu için çokk giydim, baya yıprandı, onu koymadım o yüzden. bu kemik renginin aynısından kuzenim de almıştı antalyada yazlık elbise ve pantolonlarla çok giydi harika oluyor :)

arkadaşlar ilk sayfada fotoğrafları eklerken bazılarının markası gözükmüyor ben de yazmayı unutmuşum. kemik rengi bağcıklı ayakkabı haricinde bu eklediklerim de hotiç. bilgilerinize...

Şok şokk şokkk hotic %100 deri canta sadece 1 kez kullanildi. İndirimde 119 tlye almistim kadinlar kulübüne özel sadece 50 tl :)

Cooookkk ucuz ayakkabılar ve cantalarr geliyorrr :))

Ayakları taraklı olanların da cookk rahat edeceği bir ayakkabı. Birkac kez giydim 25 tl

11)

39 numaraydı çok beğendim aldım, yarım numara küçülttürdüm. 38.5 numaraya göre. Platformlu olduğu için çokkkk rahat bir ayakkabı. Birkaç kez giydim. Topuğunda bir çizik oluşmuş onu da ekledim resmini. 45 tl

12) kolej tipi ayakkabı çok cici duruyor ayakta. birkaç kez giydim. 38 numara. 25 tl

Son düzenleme:
13)
deichmandan almıştım 38 numara. 20 tl.

14)
38 numara, hotiçten almıştım ama markası hotiç değil fason ürünlerinden. Fiyatı 20 ₺

15)
hotiç terlik. 38 numara bir süre giyip kaldırmıştım. 20 ₺

16)
markası steve madden. 38 numara. Resimde görüldüğü gibi dolgu topuğu saten kumaş kaplı. Bir arkadaşımın kına gecesi için almıştım. Birkaç kez ancak giydim. 25 ₺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…