Markalılar+Çok Ucuza Ayakkabılar Ve Çantalar 17. sayfadan itibaren güncel...

17)
uhu7e7ug.jpg
adu9aguq.jpg
GS Store,dan aldığım spor ayakkabılarım. 38 numara. Bir kez TT Arenaya maça giderken giydim, bir kez de tvden izlemeye dışarı çıkarken. Eşim Fb li olduğu için artık giyemiyorum :) orjinal bağcıkları beyaz, kırmızıları ben takmıştım değiştirilebilir. Fiyatı 25 ₺

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

18)
u6yzybyv.jpg
a9yhaze8.jpg
vy4uru9u.jpg
%100 deri. Birkaç yıl önce hotiçten indirimde 225₺ aldığım yandan asılan spor model çantamı resmi kurumda çalıştığım için kullanmıyorum. İlk aldığım zamanlarda haftasonları kullanıyordum sonra çanta değiştirmeye üşenip dolaba kaldırmıştım. Çokkk ucuza vereceğim sadece 50 ₺ :)

19)
e9e2ymyb.jpg
egatumeh.jpg
ablamın çantası, sadece 1 kez birkaç saat kullanıldı. 15 ₺ (kargo size ait olursa 10&#8378:KK66:

20)
e6y8aqud.jpg

6 numarada ekledigim dore ayakkabinin kombini dore portföy canta. Uzatma zinciri de var. Sadece nikahimda kullandim. Fiyati 15 ₺

21)
haha2y3u.jpg

kurumumuzun balosu icin almistim. 1 kez kullandim. 15 ₺ ( kargo size ait olursa veya coklu alimlarda 10 &#8378:KK66:

22)
8ura9yva.jpg
ezepede9.jpg

38 numara gecen yaz twigyden almistim. Giymeye basladim yaz bitti. Bu yil pek firsatim olacagini sanmiyorum. Fiyati 15 ₺

Hatirlatma:
1- Eğer beğendiğiniz herhangi bir ürün olursa ve ödeme ve teslimatla ilgili kaygılarınız varsa, güvenli ödeme sistemi ile 3 taksitli seçenek sunabilirim. çoklu alımlarda 6 taksit de olur.
2-mevcut fiyatlarda kargo bana aittir. Birkac tane urun alirsaniz tek kargo bedeli odeyecegim icin fiyatlarda yardimci olurum.

1 numaradaki siyah kemal tanca
13 numaradaki kırmızı deichman
14 numaradaki yeşil ayakkabı satılmıştır. Alan arkadaşlar iyi günlerde kullansın :KK16:
diğer ürünler günceldir. teşekkürler.

Birde gözden çıkardığınız orjinal çoook ucuza verebileceginiz gözlük varmı ayakkabı kadar gözlüğe de ihtiyacm varda

kullanmakta olduğum gözlüğümü alıncaya dek yılda 1-2 kez kaliteli gözlük alır modelinden sıkılır bir köşeye atardım. son aldığım gözlüğümü çok sevdim ve uzun süredir kullanıyorum. eski gözlükler nerde diye sorarsanız tüm kuzenlerde benim gözlükler var :KK51: bir tane YANKS vardı sanırım annemlerdeki dolabımda kalan, çok feminen bir model değil ama camlarında bir çizik bile yoktur. kahverengi renkte dikdörtgen çerçeveli, isterseniz ona bir bakabilirim. eklediğim resimdeki modele çok benziyor.
$gözlük.jpg

Son düzenleme:
2)
9a8a9ema.jpg
u7uzu4ed.jpg
37 numara (hiç giyilmedi) 175 tlye almıştım 75 tl olur bu da.
Bu ayakkabıyı daha yakından görebilme şansım varmı? Altını üstünü ? Birde son fıyatmıdır bıraz daha indirim yapsanız lutfennn

2)
9a8a9ema.jpg
u7uzu4ed.jpg
Bu ayakkabıyı daha yakından görebilme şansım varmı? Altını üstünü ? Birde son fıyatmıdır bıraz daha indirim yapsanız lutfennn

tabiki hemen çekip gönderiyorum. :KK55:

2)
9a8a9ema.jpg
u7uzu4ed.jpg

Ayakkabinin yakindan resimleri.
7u6ujuqy.jpg
badusuty.jpg
u7a3aqes.jpg

Aşırı şık bir ayakkabi bayilarak almistim. Ama numarasina dikkat etmemisim yada 38 numarasi kalmamissa gormek istememisim demekki :) sonuc olarak hic giyemedim. Altinda cok az izler var o da magazada denenirken olmus sanirim. İnanin taksitleri hala bitmemis bu ayki ekstremde farkettim :) magazadan almis gibi olacaksiniz orjinal kutusunda tertemiz ayakabi. Fiyatlari zaten uygun yazdim. Siyahini 1 kez giymistim onu da 75 tlye verdim. Kargo size ait olursa veya baska birsey daha almak isterseniz az da olsa indirim yapabilirim.

Ayakkabinin yakindan resimleri.
7u6ujuqy.jpg
badusuty.jpg
u7a3aqes.jpg

Aşırı şık bir ayakkabi bayilarak almistim. Ama numarasina dikkat etmemisim yada 38 numarasi kalmamissa gormek istememisim demekki :) sonuc olarak hic giyemedim. Altinda cok az izler var o da magazada denenirken olmus sanirim. İnanin taksitleri hala bitmemis bu ayki ekstremde farkettim :) magazadan almis gibi olacaksiniz orjinal kutusunda tertemiz ayakabi. Fiyatlari zaten uygun yazdim. Siyahini 1 kez giymistim onu da 75 tlye verdim. Kargo size ait olursa veya baska birsey daha almak isterseniz az da olsa indirim yapabilirim.

Düğün hazırlığı yapıyorum bende. Ozel hakkım yok o yüzden buradan cevaplıyorum. 60TL yapalım düz olsun. Pazarlık sunnettır. Birde ayırma şansınız varsa ayın 5inde maaşım. Buun en son paramı spora verdım :KK43: 5mayısta kargoya verebılırsenız cok mutlu olurum.

18)
u6yzybyv.jpg
a9yhaze8.jpg
vy4uru9u.jpg
%100 deri. Birkaç yıl önce hotiçten indirimde 225₺ aldığım yandan asılan spor model çantamı resmi kurumda çalıştığım için kullanmıyorum. İlk aldığım zamanlarda haftasonları kullanıyordum sonra çanta değiştirmeye üşenip dolaba kaldırmıştım. Çokkk ucuza vereceğim sadece 50 ₺ :)

Bu çanta ve spor ayakkabıyı beğendim.Ödemeyi nasıl tercih ediyorsunuz.?

Bu çanta ve spor ayakkabıyı beğendim.Ödemeyi nasıl tercih ediyorsunuz.?

ödemeyi alırken de satarken de, ürünün kargolandığı gün banka hesabına havale veya eft şeklinde tercih ediyorum. iki tarafın da memnuniyeti açısından. tercih edeceğiniz başka bir yöntem varsa değerlendirebiliriz.

Arkadaşlar 1 numaradaki siyah ayakkabıyı ben aldım, tertemiz, taş gibi ayakkabı..

arkadaşa teşekkür ediyorum, benim için ayırmıştı ve bekletmişti.... daha da diğerlerinde gözüm var ama satılmazlarsa.. hayırlısı :)

X