Markalılar+Çok Ucuza Ayakkabılar Ve Çantalar 17. sayfadan itibaren güncel...

sturkans

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2014
414
32
Özel kalemde çalışırken her kıyafete göre aldığım :) birkaç kez giydiğim veya modelin rahatlığını çok beğenerek 2 rengini de aldığım fakat hiç giymediğim ayakkabılarımın bazılarını satıyorum. Siz de kıyafetinize göre ayakkabı arıyorsanız ve kaliteyi ucuza almak istiyorsanız bunlar tam size göre :)

Son düzenleyen: Moderatör:

ürünler nerede

hani ya:) bekliyoruz heycanla

1)
38 numara (1 kez dışarda giydim) 175 tlye almıştım 1 kez giydim. 75 tl

2)
37 numara (hiç giyilmedi) 175 tlye almıştım 75 tl olur bu da.

3)
38 numara lacivert rugan (işyerimde ve dış programlarda giydim) 50tl

4)
aynısının sütlü kahvesini almıştım hep giydim çoookkk rahat, evimizin orda yol çalışması vardı kirlenir diye bunu giymeye kıyamadım sonra da unutmuşum :) kokulu silgi gibi kokuyor :) timsah baskı gerçek deri. 2 farklı bağcık seçeneği var. hiç giyilmedi 38 numara 75 tl

5)
derimoddan almıştım birkaç kez giydim. rugan deri 38 numara 50 tl

6).
39 numara. denizliden bir AVMden almıştım, nikahımda giydim sadece. resimde kaba durmuş ama ayakta çok zarif duruyor 45 tl

7).
38 numara dumond çizme. Hotiç'in ithal ettiği özel serisindeydi. ilk beğendiğimde 470 tl ydi almadım. indirime gireceği günü öğrenip gittim 225 tlye düşmüştü indirimde diye aldım 1 kez giydim sezon bitti sonra kaldırmıştım. 115tl

8) bunun aynısından var evde fotosunu çekmeyi unutmuşum. 38 numara hiç giyemedim (özel bir güne sakladım ama kısmet olmadı) crocodil baskı gerçek deri harika bir ayakkabı. alırken aşık olmuştummm... resimde siyah gibi çıkmış ama koyu kahve. 75 tl
iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
kızlar resimlerin yanına açıklamalarını yazdım, şimdi de fiyatlarını yazacağım... sorularınız olursa tek tek cevaplarım.

kızlar eğer beğendiğiniz herhangi bir ürün olursa ve ödeme ve teslimatla ilgili kaygılarınız varsa, güvenli ödeme sistemi ile 3 taksitli seçenek sunabilirim. çoklu alımlarda 6 taksit de olur. kargo bana ait.

9) 38,5 numara. hakiki deri içi yumuşacık. 3 renkli olduğu için çoğu kıyafetle kullanılabiliyor. 5-10 kez giydim. 50tl

Son düzenleme:
Merhaba 9 numarayı en son kaça bırakırsın
Teşekkürler

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Fiyatları mümkün olduğunca uygun tuttum. Kargo da bana ait olacağı için pek birşey yapamam. Kargo sizden olursa 40 tl olur son.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…