Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
Selam arkadaşlar,
Bu kategori çok çetin geçecek belli:KK66: Hepsi mi çok şık olur sunumların yahu.
Benim gözüm korktu vallahi bakınca ilk defa:KK17: Katılmayacağım bu kez:KK51:

Aa olurmu gordum ben senı moda da:KK68:
Beklerız bu sefer hem adra adra da geldı bak @pınkstrap herkes burda :KK73::KK73:
HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir sen bu hatunun kekini görmedinmi.@Be_Ni_1012 ben bir kere gördüm yapmış ve kayın validesine gitmişti burayda atmıştı resmini sen bakma öyle dediğine ne hamarattır ooo...inşallah 50 lere merdiven dayadığımda onun gibi çıtır olurum..

dun pinkstrap pinkstrap tan aldigim bi habere gore acayip bi yarismaci katilacakmis... cok cetin cevizmis. hatta belki 10 katli kek bile yapabilirmis :KK53:
kek universitesi mi ne bitirmis, dedikoduyu sevmem:KK53: ben oyle duydum:KK70:
onu bende okudumm gelsin valla ohh ne güzel olacak buralar şenlenicekk.. ee ne zaman yükleyecekmişş.. bir muziplik seziyorum ama dur bakalımm.. ya harbiden ,, yada @cimcimeden

Aa olurmu gordum ben senı moda da:KK68:
Beklerız bu sefer hem adra adra da geldı bak @pınkstrap herkes burda :KK73::KK73:

Yaşlandım artık bee,hç belli olmaz her an atak yapıp gelebilirim :KK68:

HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir sen bu hatunun kekini görmedinmi.@Be_Ni_1012 ben bir kere gördüm yapmış ve kayın validesine gitmişti burayda atmıştı resmini sen bakma öyle dediğine ne hamarattır ooo...inşallah 50 lere merdiven dayadığımda onun gibi çıtır olurum..

Normal kekti oda yaptığım yani,ne çıtırı ayol dökülüyorum artık :KK53:

dun pinkstrap pinkstrap tan aldigim bi habere gore acayip bi yarismaci katilacakmis... cok cetin cevizmis. hatta belki 10 katli kek bile yapabilirmis :KK53:
kek universitesi mi ne bitirmis, dedikoduyu sevmem:KK53: ben oyle duydum:KK70:

Vayyy kimmiş bu merak etim şimdi :KK58:

Yaşlandım artık bee,hç belli olmaz her an atak yapıp gelebilirim :KK68:

Normal kekti oda yaptığım yani,ne çıtırı ayol dökülüyorum artık :KK53:

Vayyy kimmiş bu merak etim şimdi :KK58:

ne yaptim neettim soylemediler :/
boyu 2 metre elleri de koskocamanmis, kekler onu gorunce puf noktarini soyler, yumurtalar bayatsa intihar eder kendini kullandirtmazmis :KK54:
bende merak icindeyim :KK58:

X