Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
Nevoş sizin maraton daha da çokmuş.Rayına oturunca daha da kolay olur herhalde.Evde yalnız olmak da güzel olur uzun süreden sonra.

Abovvvvvv maşallah sanaaa bol,bol enerjili yiyecekler ye nevrestem..çünkü sana çok lazım olacakk..bende koşturuyorum ama senn daha bir ekşınlısınn..

Nevoş sizin maraton daha da çokmuş.Rayına oturunca daha da kolay olur herhalde.Evde yalnız olmak da güzel olur uzun süreden sonra.
Haftada 3 gün böyle olacak canımEşimde rayına oturursa sorun olmaz dediAnlatınca ona kolay geliyor ne de olsa ben yaşıyorum
Evet evde ilk defa yalnız kalacağızGez,dolaş

Geçmiş olsun nurumm.. RABBİM korumuşş ... mevlam keder yüzü göstermesin kuzularaa..

Haftada 3 gün böyle olacak canımEşimde rayına oturursa sorun olmaz dediAnlatınca ona kolay geliyor ne de olsa ben yaşıyorum
Evet evde ilk defa yalnız kalacağızGez,dolaş
Tabi yaşayan bilir uzaktan kolay geliyor.Ohh gez dolaş canım.Sefan olsun.

aynen yaa ozene bezene yaratmıs valla
cok yakısıklı dmı
ıste boyle kısık kısık gozlu irkek cok begenıyorum esmerın dadu felsefesınıde unutmayayım
inşallah sanada esmer yakışıklı bir manita rast gelir kuzumm ve haklısın esmer her zaman farklıdır...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…