Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
Ana oylamaya bgun bitecek sandiydim daha 3 gun varmis 3 gunde bakalim neler olacak hepicinizi yinicem nihahahahahha

Bnm tarifim var bana vir
Canım elbette var zaten o piyano kek,,dondurma kulahinda kek,,yumurta kabuğunda kek,,alman kek,,çikolata rüyası kek,,kokostar kek,,elma içinde kek,çikolatalı ıslak kek,,hele o bol cevizli bol çikolatalı kek, karton bardaktaki kek,,ve daha sayamadiklarim, varyaaaa. işte ben böyle oldummm..

Aynen bende cok begendim ve cok ilgimi ceken yumurta kabugunda keki denedim cok harika oldu , ve gercekten emek isteyen bir t ar if oldu icin ona verdim . Yumurta yemeyen bir ailede yumurta kabugu biriktrmek cok zordu . O yuzdende oyumu.ondan yana kullandm . Kisa bir sürede alman kekinide deniycm .

Bende yaptım benim ufaklik bayıldı.. O yumurta keke,,

nuryolu canımm günaydınn bayağıdır girememiştim bu foruma Herkeslere GÜNAYDINNN.. hadiyin okullar açıldı,, tatiller bitti işler başladı,,, eee kışda kapıdaa kekler yarışması bitiyor..yaşasın hazır yufkadan yapılacak olan böreklerrrr..sıcacık mis gibi buram buram ,,çıtır, çıtır böreklerr

Nevreste yeni ders yılımız hayırlı olsun malum çocuklar okula bizde onlarla tekrardan okumayaa.. oğlum anasınıfına gidiyor başladı bizim etkinliklerimizz.. ben seni hiç düşünemiyorum 3 çocuk ve dersleri... kolaylıklar diliyorum canım sana ve evlatlarıyla okuyan tüm anneleree...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…