Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .

Ya cok sey durmus seninki hani normal kaplar gbi degl . Kucuk bir kaba yapmisn gbi ondan

Hosgeldın kakao gorunmuyordun nerelerdeydın bakım bayram tatılınde

Çok beğendim,bayıldım öldüm bittim kekine tadına bakmadan düşün yani
Bişey sorcam bu silikon kalıplarda olurmu denedinmi hiç?
Tesekkur ederım cnm
Sılıkon hıc denemedım kullanmıyorum ben
Kalıbına guvenıyorsan yanı sorunsuz cıkarıyorsa olur dıye dusunuyorum
Dedım ama bu hamur kek hamuru gıbı degıl sılıkon kap yumusak ya seklı falan kaymasın
Karar senın

Hosgeldın kakao gorunmuyordun nerelerdeydın bakım bayram tatılınde
hoşbuldum canımm..pek giremedim foruma canımm tatiller bitti iş başı yaptık tee şimdi işyerindeyim pc nin başında olduğum için girebiliyorum bakıyorum bizim hatunlar ne yapıyorlarr.. diyee sen nasılsın asıl sen nasıl geçirdin bayramı almanyalarda bayram tatili yok biliyorum dayı kızları oturuyorlar oralardaa..

Bızden de ıyılık cnm sukur
Evet bayram tatılı yok burda malesef
Ilk ıkı gun kızlarımla dolastık akraba vs
bız burda yasatıyoruz geleneklerı akraba es dostta cok bayram havasındaydı yıne
son ıkı gunude esımle gezmelerde oyle gectı
Bugun donduk normal hayata

Selam herkese.

Yedik içtik kiloları da alıp bayramı bitirdik. Bugün okullar açıldı.Çocuklarıyla birlikte okul maratonuna başlayan tüm annelere Allah kolaylık versin diyorum.

Oylama yumurta ve Alman keki arasında baya çekişmeli geçiyor.Bakalım ipi kim göğüsleyecek.

nuryolu canım hayırdır niye tadın yok

sorma nevos
hala kv lerde kaliyoz, surekli sular gidip geliyor . dun aksam uzum yikadim cocuklara, sular yoktu diye şişedeki su ile yikadim getirdim. meger cesme acik unutulmus ve yikadigim uzumler lavabo deligini tikamis.
mutfak tezgahi ,hali su dolmus, o su pirizde takili duran keetle'a degmis.
oglum farketmis ve Allah korumus ki haliya basmadan,suyu kapatmayi falan dusunmeden gelip haber verdi. haliya bassa kurtulusu yok Allah muhafaza.
kostum suyu kapatmak icin mutfaga girdigim gibi sarteller atti. o sekilde haliya basmis olsam bende akima kapilacaktm.
hali kayniyordu sicaktan. elim ayagim titriyor hala
oglumun basma ihtimalini dusundukce.
Allah korudu. Rabbim hepimizin evladini korusun ,evlat acisiyla imtihan etmesin.
dusuncesi bile delirtiyor

Çok geçmiş olsun canım.Allah korumuş.

Kakao ve Ben
gunaydin canim
nasilsin ? yoktun kac gundur, nerelerdesin

Hayırlı olsun canım hepimize
Teşekkür ederim canımSenin kuzuyada Allah kolaylık versin
Benim koşuşturma olacak ,ama 10-11 yıldır ilk defa evde tek kalacağız3 çocukta okula gidiyor
Sabah 7:30da kurs ile başladık12:20de oğlumu ben götürdüm kızları eşimSonra kızlar girmeden okula yetiştim
Sonra onlar sınıflarına geçince anaokuluna yine gittimBugünden başladık bakalım gerisi nasıl gelecek

Çok geçmiş olsun canımAllah korumuş
Üzme tatlı canınıBirşey olmadan atlatmışsınızRabbim beterinden korusun

Teşekkür ederiz adra'cımMaraton sahiden başladı

Allah kolaylik versin canim
ne tatli heyecandir anaokulu cok ii biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…