Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
Cnm ılk sayfada tarıfı anlatırken yazmıstım
Normal kek kalıbı benımkı 22 cm ama cok kabardıgı ıcın 24 te olabılır:KK200:
Yada baska bır arkadas yaptı baton kek kalıbında nasıl ıstersen:KK49:
Denersen foto ısterız:KK54:

Ya cok sey durmus seninki hani normal kaplar gbi degl . Kucuk bir kaba yapmisn gbi ondan

nuryolu nuryolu canımm günaydınn:KK60: bayağıdır girememiştim bu foruma Herkeslere GÜNAYDINNN.. hadiyin okullar açıldı,, tatiller bitti işler başladı,,, eee kışda kapıdaa kekler yarışması bitiyor..yaşasın hazır yufkadan yapılacak olan böreklerrrr..:KK71::KK71::KK71::KK71:sıcacık mis gibi buram buram ,,çıtır, çıtır böreklerr :kk77::kk77:
Hosgeldın kakao gorunmuyordun nerelerdeydın bakım bayram tatılınde:KK55:

Çok beğendim,bayıldım öldüm bittim kekine tadına bakmadan düşün yani:KK53:
Bişey sorcam bu silikon kalıplarda olurmu denedinmi hiç?
Tesekkur ederım cnm:KK36:
Sılıkon hıc denemedım kullanmıyorum beno_O
Kalıbına guvenıyorsan yanı sorunsuz cıkarıyorsa olur dıye dusunuyorumo_O
Dedım ama bu hamur kek hamuru gıbı degıl sılıkon kap yumusak ya seklı falan kaymasın:KK48:
Karar senın:KK37:

Hosgeldın kakao gorunmuyordun nerelerdeydın bakım bayram tatılınde:KK55:
hoşbuldum canımm..:KK60:pek giremedim foruma canımm tatiller bitti iş başı yaptık tee şimdi işyerindeyim pc nin başında olduğum için girebiliyorum bakıyorum bizim hatunlar ne yapıyorlarr.. diyee sen nasılsın asıl sen nasıl geçirdin bayramı almanyalarda bayram tatili yok biliyorum dayı kızları oturuyorlar oralardaa..

hoşbuldum canımm..:KK60:pek giremedim foruma canımm tatiller bitti iş başı yaptık tee şimdi işyerindeyim pc nin başında olduğum için girebiliyorum bakıyorum bizim hatunlar ne yapıyorlarr.. diyee sen nasılsın asıl sen nasıl geçirdin bayramı almanyalarda bayram tatili yok biliyorum dayı kızları oturuyorlar oralardaa..
Bızden de ıyılık cnm sukur :KK68:
Evet bayram tatılı yok burda malesef
Ilk ıkı gun kızlarımla dolastık akraba vs
bız burda yasatıyoruz geleneklerı akraba es dostta cok bayram havasındaydı yıne:KK200:
son ıkı gunude esımle gezmelerde oyle gectı:KK55:
Bugun donduk normal hayata:KK69:

Selam herkese.:KK54:

Yedik içtik kiloları da alıp bayramı bitirdik.:KK48: Bugün okullar açıldı.Çocuklarıyla birlikte okul maratonuna başlayan tüm annelere Allah kolaylık versin diyorum.

Oylama yumurta ve Alman keki arasında baya çekişmeli geçiyor.Bakalım ipi kim göğüsleyecek.:KK53:

nuryolu nuryolu canım hayırdır niye tadın yok:KK60:

sorma nevos :KK43:
hala kv lerde kaliyoz, surekli sular gidip geliyor . dun aksam uzum yikadim cocuklara, sular yoktu diye şişedeki su ile yikadim getirdim. meger cesme acik unutulmus ve yikadigim uzumler lavabo deligini tikamis.
mutfak tezgahi ,hali su dolmus, o su pirizde takili duran keetle'a degmis.
oglum farketmis ve Allah korumus ki haliya basmadan,suyu kapatmayi falan dusunmeden gelip haber verdi. haliya bassa kurtulusu yok Allah muhafaza.
kostum suyu kapatmak icin mutfaga girdigim gibi sarteller atti. o sekilde haliya basmis olsam bende akima kapilacaktm.
hali kayniyordu sicaktan. elim ayagim titriyor hala
oglumun basma ihtimalini dusundukce.
Allah korudu. Rabbim hepimizin evladini korusun ,evlat acisiyla imtihan etmesin.
dusuncesi bile delirtiyor

hala kv lerde kaliyoz, surekli sular gidip geliyor . dun aksam uzum yikadim cocuklara, sular yoktu diye şişedeki su ile yikadim getirdim. meger cesme acik unutulmus ve yikadigim uzumler lavabo deligini tikamis.
oglum farketmis ve Allah korumus ki haliya basmadan,suyu kapatmayi falan dusunmeden gelip haber verdi. haliya bassa kurtulusu yok Allah muhafaza.
kostum suyu kapatmak icin mutfaga girdigim gibi sarteller atti. o sekilde haliya basmis olsam bende akima kapilacaktm.
Allah korudu. Rabbim hepimizin evladini korusun ,evlat acisiyla imtihan etmesin.
Çok geçmiş olsun canım.Allah korumuş.

nuryolu nuryolu canımm günaydınn:KK60: bayağıdır girememiştim bu foruma Herkeslere GÜNAYDINNN.. hadiyin okullar açıldı,, tatiller bitti işler başladı,,, eee kışda kapıdaa kekler yarışması bitiyor..yaşasın hazır yufkadan yapılacak olan böreklerrrr..:KK71::KK71::KK71::KK71:sıcacık mis gibi buram buram ,,çıtır, çıtır böreklerr :kk77::kk77:

Kakao ve Ben Kakao ve Ben
gunaydin canim :KK60:
nasilsin ? yoktun kac gundur, nerelerdesin

Nevreste Nevreste yeni ders yılımız hayırlı olsun malum çocuklar okula bizde onlarla tekrardan okumayaa.. oğlum anasınıfına gidiyor başladı bizim etkinliklerimizz.. ben seni hiç düşünemiyorum 3 çocuk ve dersleri... kolaylıklar diliyorum canım sana ve evlatlarıyla okuyan tüm anneleree...:KK68::KK68::KK68:
Hayırlı olsun canım hepimize:KK68:
Teşekkür ederim canım:KK60:Senin kuzuyada Allah kolaylık versin:emir_bebek::nazar:
Benim koşuşturma olacak ,ama 10-11 yıldır ilk defa evde tek kalacağız:-)3 çocukta okula gidiyor:21:
Sabah 7:30da kurs ile başladık:KK47:12:20de oğlumu ben götürdüm kızları eşim:KK48:Sonra kızlar girmeden okula yetiştim:KK53:
Sonra onlar sınıflarına geçince anaokuluna yine gittim:KK48:Bugünden başladık bakalım gerisi nasıl gelecek:eek:

Çok geçmiş olsun canımo_OAllah korumuş:KK43:
Üzme tatlı canını:KK74:Birşey olmadan atlatmışsınız:KK19:Rabbim beterinden korusun:KK15:

Selam herkese.:KK54:

Yedik içtik kiloları da alıp bayramı bitirdik.:KK48: Bugün okullar açıldı.Çocuklarıyla birlikte okul maratonuna başlayan tüm annelere Allah kolaylık versin diyorum.

Oylama yumurta ve Alman keki arasında baya çekişmeli geçiyor.Bakalım ipi kim göğüsleyecek.:KK53:
Teşekkür ederiz adra'cım:KK60:Maraton sahiden başladı:KK47:

Hayırlı olsun canım hepimize:KK68:
Teşekkür ederim canım:KK60:Senin kuzuyada Allah kolaylık versin:emir_bebek::nazar:
Benim koşuşturma olacak ,ama 10-11 yıldır ilk defa evde tek kalacağız:-)3 çocukta okula gidiyor:21:
Sabah 7:30da kurs ile başladık:KK47:12:20de oğlumu ben götürdüm kızları eşim:KK48:Sonra kızlar girmeden okula yetiştim:KK53:
Sonra onlar sınıflarına geçince anaokuluna yine gittim:KK48:Bugünden başladık bakalım gerisi nasıl gelecek:eek:

Allah kolaylik versin canim :KK19:
ne tatli heyecandir anaokulu cok ii biliyorum :KK200:

X