Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
Bnm tarifim var bana vir :63::KK70::KK70:
Canım elbette var zaten o piyano kek,,dondurma kulahinda kek,,yumurta kabuğunda kek,,alman kek,,çikolata rüyası kek,,kokostar kek,,elma içinde kek,çikolatalı ıslak kek,,hele o bol cevizli bol çikolatalı kek, karton bardaktaki kek,,ve daha sayamadiklarim, varyaaaa. işte ben böyle oldummm..:confused::confused::confused::confused:

Canım elbette var zaten o piyano kek,,dondurma kulahinda kek,,yumurta kabuğunda kek,,alman kek,,çikolata rüyası kek,,kokostar kek,,elma içinde kek,çikolatalı ıslak kek,,hele o bol cevizli bol çikolatalı kek, karton bardaktaki kek,,ve daha sayamadiklarim, varyaaaa. işte ben böyle oldummm..:confused::confused::confused::confused:

Aynen bende cok begendim ve cok ilgimi ceken yumurta kabugunda keki denedim cok harika oldu , ve gercekten emek isteyen bir t ar if oldu icin ona verdim . Yumurta yemeyen bir ailede yumurta kabugu biriktrmek cok zordu . O yuzdende oyumu.ondan yana kullandm . Kisa bir sürede alman kekinide deniycm .

Aynen bende cok begendim ve cok ilgimi ceken yumurta kabugunda keki denedim cok harika oldu , ve gercekten emek isteyen bir t ar if oldu icin ona verdim . Yumurta yemeyen bir ailede yumurta kabugu biriktrmek cok zordu . O yuzdende oyumu.ondan yana kullandm . Kisa bir sürede alman kekinide deniycm .
Bende yaptım benim ufaklik bayıldı.. O yumurta keke,,

nuryolu nuryolu canımm günaydınn:KK60: bayağıdır girememiştim bu foruma Herkeslere GÜNAYDINNN.. hadiyin okullar açıldı,, tatiller bitti işler başladı,,, eee kışda kapıdaa kekler yarışması bitiyor..yaşasın hazır yufkadan yapılacak olan böreklerrrr..:KK71::KK71::KK71::KK71:sıcacık mis gibi buram buram ,,çıtır, çıtır böreklerr :kk77::kk77:

Nevreste Nevreste yeni ders yılımız hayırlı olsun malum çocuklar okula bizde onlarla tekrardan okumayaa.. oğlum anasınıfına gidiyor başladı bizim etkinliklerimizz.. ben seni hiç düşünemiyorum 3 çocuk ve dersleri... kolaylıklar diliyorum canım sana ve evlatlarıyla okuyan tüm anneleree...:KK68::KK68::KK68:

X