Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
Hayırlı olsun canım hepimize:KK68:
Teşekkür ederim canım:KK60:Senin kuzuyada Allah kolaylık versin:emir_bebek::nazar:
Benim koşuşturma olacak ,ama 10-11 yıldır ilk defa evde tek kalacağız:-)3 çocukta okula gidiyor:21:
Sabah 7:30da kurs ile başladık:KK47:12:20de oğlumu ben götürdüm kızları eşim:KK48:Sonra kızlar girmeden okula yetiştim:KK53:
Sonra onlar sınıflarına geçince anaokuluna yine gittim:KK48:Bugünden başladık bakalım gerisi nasıl gelecek:eek:
Nevoş sizin maraton daha da çokmuş.:confused:Rayına oturunca daha da kolay olur herhalde.Evde yalnız olmak da güzel olur uzun süreden sonra.:KK48:

Hayırlı olsun canım hepimize:KK68:
Teşekkür ederim canım:KK60:Senin kuzuyada Allah kolaylık versin:emir_bebek::nazar:
Benim koşuşturma olacak ,ama 10-11 yıldır ilk defa evde tek kalacağız:-)3 çocukta okula gidiyor:21:
Sabah 7:30da kurs ile başladık:KK47:12:20de oğlumu ben götürdüm kızları eşim:KK48:Sonra kızlar girmeden okula yetiştim:KK53:
Sonra onlar sınıflarına geçince anaokuluna yine gittim:KK48:Bugünden başladık bakalım gerisi nasıl gelecek:eek:
Abovvvvvv maşallah sanaaa bol,bol enerjili yiyecekler ye nevrestem..çünkü sana çok lazım olacakk..bende koşturuyorum ama senn daha bir ekşınlısınn..:eek::eek:

Nevoş sizin maraton daha da çokmuş.:confused:Rayına oturunca daha da kolay olur herhalde.Evde yalnız olmak da güzel olur uzun süreden sonra.:KK48:
Haftada 3 gün böyle olacak canım:KK19:Eşimde rayına oturursa sorun olmaz dedi:KK53:Anlatınca ona kolay geliyor ne de olsa ben yaşıyorum:KK70:
Evet evde ilk defa yalnız kalacağız:KK45:Gez,dolaş:21:

sorma nevos :KK43:
hala kv lerde kaliyoz, surekli sular gidip geliyor . dun aksam uzum yikadim cocuklara, sular yoktu diye şişedeki su ile yikadim getirdim. meger cesme acik unutulmus ve yikadigim uzumler lavabo deligini tikamis.
mutfak tezgahi ,hali su dolmus, o su pirizde takili duran keetle'a degmis.
oglum farketmis ve Allah korumus ki haliya basmadan,suyu kapatmayi falan dusunmeden gelip haber verdi. haliya bassa kurtulusu yok Allah muhafaza.
kostum suyu kapatmak icin mutfaga girdigim gibi sarteller atti. o sekilde haliya basmis olsam bende akima kapilacaktm.
hali kayniyordu sicaktan. elim ayagim titriyor hala
oglumun basma ihtimalini dusundukce.
Allah korudu. Rabbim hepimizin evladini korusun ,evlat acisiyla imtihan etmesin.
dusuncesi bile delirtiyor
Geçmiş olsun nurumm.. RABBİM korumuşş ... mevlam keder yüzü göstermesin kuzularaa..

Haftada 3 gün böyle olacak canım:KK19:Eşimde rayına oturursa sorun olmaz dedi:KK53:Anlatınca ona kolay geliyor ne de olsa ben yaşıyorum:KK70:
Evet evde ilk defa yalnız kalacağız:KK45:Gez,dolaş:21:
Tabi yaşayan bilir uzaktan kolay geliyor.:KK48:Ohh gez dolaş canım.Sefan olsun.:21:

kakus
şukru-ozyildiz-892562-05082013141019.jpg

evettt sen bu adama hastasınnn ..ama olunmucak gibide değilki baaaa..
yenı asgum bu

X