Yöresel Tarif Malatya Yöresine Ait Kavurmalı Köfte ( Sponsor Kadınlar Kulübü)

Yöresel Yemekler
Ellerine saglik cnm..Ama bunlar süper görünüyor,ben görmemis olim bunlari..bir dahada bakamam artik..diyetteyiz demi ama

Basarilar hemsom
Teşekkür ederim canım
Azıçık ucundan allırsan bişey olmaz

Son düzenleme:

vala gözlerim doldu ben bu topikten çıkıyorum canım memleketim bir tas köfte yapıp kapımı calan yok bizim melkette bölemi bir hamile olsa hemen verirler

vala gözlerim doldu ben bu topikten çıkıyorum canım memleketim bir tas köfte yapıp kapımı calan yok bizim melkette bölemi bir hamile olsa hemen verirler
Canım işte yarışmanın en sevmediğim tarafı benimde hasas olduğum şey birini özendirmekçok canın cekdiyse bulğuru hafif ıslat etle birlikte robotta çek yapabilirsin
başarılar hemşom süpeeeee

Teşekkür ederim tatlım

Son düzenleme:
Canım işte yarışmanın en sevmediğim tarafı benimde hasas olduğum şey birini özendirmekçok canın cekdiyse bulğuru hafif ıslat etle birlikte çek yapabilirsin

Teşekkür ederim tatlım

canım ben acemiyim yapamam ki memleketi özledim öle düşünme ne güzel görüntüsü bile yeter

yok hemşom üzülme o kadr canım çekmedi acıktım sadece eve gidince sıka köfte yapar gönlümü alırım düşünmen yeter süper sunum ve köfteler aynı boyda dostunu düsmenını biliyon bizim oralarda öle derler ya başarılar hemşommm

Yap canım benim benimde içim rahat ettinsin
Evet sende biliyosun o lafımız evet öyle derler bilmeki benden pek beklenilmez ama öyle olmuş

Oy kurban olduğum Allah'ım ne güzellikler yaratıyorsun böyle
Hem et hem köfte gelde yeme
Malatya'ya selamlar, sağolsun Malatya'lı bir tanıdık kuru kayısı gönderdi, gidip gelip yiyorum, süperler süper

Oy kurban olduğum Allah'ım ne güzellikler yaratıyorsun böyle
Hem et hem köfte gelde yeme
Malatya'ya selamlar, sağolsun Malatya'lı bir tanıdık kuru kayısı gönderdi, gidip gelip yiyorum, süperler süper

Beğenmenize çok sevindim selamınız baş üstüne bir gün dalından yemekte nasip olur inşallah

ellerine emegine saglik canim baya emek vermissin yarismada basarilar gamyoncum

Ellerine sağlık efser , bu da ilk kez duyduğum bir tarif ve içimden bir ses ; aus hemen tarif defterine geçir bunu diyor

Şöyle üzerinde sarımsaklı yoğurt ve tereyağında pul biber ve nanede hayal ettim niyeyse , ahh ahhh her türlü gideri var bu harika yemeğin .

Tekrar eline koluna sağlık , başarılar dilerim

Her hali çok güzel olur ben geleneksel şekliyle yaptım çok teşekkür ederim

çok güzel bir yemek ve sunum daha..ellerine sağlık, başarılar diliyorum yarışmada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…