Makyajsız doğal güzellik yaratıyorum :)

Kızlar bu diş beyazlatma işlemi gerçekten pahalı bi işlem :26:
Bu sitede bi arkadaş önermişti bir ürün... Ama hangi topikteydi adı neydi hiç hatırlamıyorum ürün 50-60 civarındaymış ve evde kendi uyguluyormuş bi bilgisi olan var mı ?
Yada o konuya rastlayan :)

Çay ağacı yağını yazmıştım ya sana. Dene mutlaka, dene dene ..
Tam aradığın şey.
Kurutuyor. Hem de ucuz bir şey.
Ayrıca yüzüne kil maskesi yaptığında limon suyu ile karıştırıp sürersen, o da kurutur.
Denedin mi bilmiyorum ama ...

Beyazlamasına beyazlıyor ama kalıcılığı yok diye biliyorum ben.
Bir süre sonra bembeyaz dişler gidiyor, kendi rengine dönüyor diş. :26:

şahsen ben çok memnunum o kırmızı uçsuz sivilcelerime gayet iyi geliyor :)Çok nadir küçücük uçlu sivilcemde çıkar ve hemen sürerim kısa bi süre sonra bir şey kalmaz:)
Fiyatıda 20tl çokta uzun süre gider yuvarlak beyaz bi kapta :)

bu arada ruj kullanmayı çok severim dudaklarım kalın güzel oluyor, ama artık nivea dudak sticklerini kullanmıyorum ve dudaklarım çatlamıyor çok enteresan gerçekten.
enteresan bişey okumuştum bir kadın hayatında ortalama 2 kilo ruj yiyormuş ahaha yazık bize, yemek fln yerken rujunuzu yememeye çalışın kızlar:))

ayy evet galiba haklısın canım ya. ben maybeline sıvı göz altı kapatıcılarından kullandım uzun süre o sıra çıktılar zaten, bir kız arkadaşım da kullanıyordu onda da vardı mesela sen söyleyince dikkatimi çekti, ben de başka kapatıcı almıştım şimdi baktım aldığım kapatıcı maybeline in başka bi kapatıcısıymış aptal mıyım neyim ya farklı bişey alayım diye gidip yine aynı marka almışım of.

önereceğiniz güzel bir kapatıcı var mı? özel günlerde kullanıyorum zaten ama güzel kaliteli bişey alayım bari.

bu arada o kullandığın yağ bezelerinin geçtiği dönemde kullandığın temizleme losyonu neydi canım?

Son düzenleme:
Beyazlamasına beyazlıyor ama kalıcılığı yok diye biliyorum ben.
Bir süre sonra bembeyaz dişler gidiyor, kendi rengine dönüyor diş. :26:

Beyazlasında ben her ay uygularım aynı yöntemi :)
Parayı buluncada kalıcı bi çözüm ararız :)

kil maskesi gerçekten de cilde çok iyi geliyor.
yağlı ciltliler, kil'i salatalık suyu ile(rendeleyip suyunu alın sadece) karıştırın.
karma ve kuru ciltliler; bu karışıma az badem yapı ekleyin.

sonra tüm gün yüzünüzü sevin.
nasıl bir arınma hissi, nasıl bir yumuşaklık şaşarsınız.

Ben bugün yaptım ama suyla. Sonradan aklıma geldi ki yağ kullansam iyi olurdu.
Badem yağıyla hiç denemedim, deneyeceğim. Cildim çok kuru çünkü.

likit kapatıcılar daha az kapatır ama cilde zararı daha az oluyor. stickler daha iyi kapatsa bile zararı fazla. cildin nefes alması zorlaşıyor. ama zorunlu onlardan kullanıyorum, likitler yetmiyor morluklarıma :26:

hmmm imex kullandın mı peki hiç?
onun hafif kapatıcı özelliği de varmış öyle olması çok hoşuma gitti açıkçası, dışarı çıkarken de kullanabilirsin.
ikisi arasında kaldım şimdi:)
sevgilimin mantıkla ikisini de almam lazım. bugün 3 tane nemlendirici alıyordu kararsızlığımdan sıkılıp az kaldı.

imex kullanmadım canım bi fikrim yok o konuda :26:

ben sıf kil maskesi alıp yapmıyorm garnierin 3ü bi aradayı kullanıyorum onda kil var.
aslında yoğurt limon çok güzel kurutuyor ama bazen maske yapmaya üşeniyorum,
bozulmıcak olsa ve efektifliği aynı kalıcak olsa koy dolaba yoğurt limon karıştırıp sivilcelere sür süper çözüm olur ama. olmuyor işte her gün üşeniyor insan.

kızlar diş beyazlatma geri dönebiliyor, sevgilim eskiden yaptırmış mesela şimdi nöbetlerden fln bi ara düzgün fırçalayamamış dişlerini biraz sarardı geri.
ama gerçekten bembeyaz dişler istiyorsanız kahve, çay ve koladan vazgeçmek gerek ki, ben çaydan vazgeçemem.
bir de dişin doğal bir yapısı var sonuçta, ondan daha beyaz olamıyor, ben bu beyazlatıcı işlemlere çok sıcak bakmıyorum ya hassasiyet yapıyor diyorlar.
ortodontri tedavisi gördüm ben dişlerim inci gibidir, bembeyaz olmasa da sarı değil çok abartmadan karbonatla fırçalıyorum arada,
bir de elektrikli diş fırçası kesinlikle öneriyorum oral b nin 3 boyutlu fırçaları var çok değil 30-40 milyon.
kullanınca ben önceden diş mi fırçalıyormuşm ya dersiniz yani o derece.

yağ olması kafamı kurcalıyor bana yağlı bakımlar hiiiiiç iyi gelmiyor ne saçıma ne cildime, anında tıkanıyor

likit kapatıcılar daha az kapatır ama cilde zararı daha az oluyor. stickler daha iyi kapatsa bile zararı fazla. cildin nefes alması zorlaşıyor. ama zorunlu onlardan kullanıyorum, likitler yetmiyor morluklarıma :26:

ben likit kullanıyorum stickler çok kalıp gibi hoşlanmıyorum.
ama stickler daha az yağ bezesi yapar diye düşünüyorum aslında daha az emiliyordur sonuçta hafif katı.
likit ise tam tersi emiliyordur gibi.
neyse göz altı kapatıcısı kullanmadığım için bu ara bunu sonra araştırmaya bırakıyorum, özel günlerde de kırk yılda bir kullanıyorum zaten.
eh sevgilim de alıştı benim makyajsız halime artık ay-yıl dönümlerinde fln bile yapmama gerek yok, eh nişan düğün fln da yok bu ara zaten gerek yok o zaman şimdilik bu kadar kafaya takmaya.
ama mutlaka yağ bezesi yapmayan diye özel araştırıcam kaliteli bir göz altı kapatıcısı, önerisi olan varsa çok iyi olur:)
ama mac açılmıştı ona bakayım bari onun ürünleri kaliteli diye biliyorum.

Son düzenleme:

garnier in o maskeyi ben de her banyoda kullanırım. çok güzel gerçekten. göz makyajı temizleme ürünü de çok güzeldir.

oral b nin elektriklisi bende de var. dişleri çok güzel temizliyor ama diş etlerimi çok kanatıyor, normalde dişetlerim problemsizdir. dikkatli kullanmak lazım o yüzden...
diş etleri sorunlu olanları mahveder o fırçalar. sorun yoksa ve dikkatli kullanırsanız sonuçtan çok memnun olursunuz...

fazla bastırıyor olabilir misin? bir de dişlerinde görünmeyen plaklar oluştuysa onlar temizlenene kadar kanar diş etleri, diş etleri kanıyorsa fırçalamayı kesmeyin diyorlar canım bence devam etmelisin. bir de belki fazla bastırıyorsundur sadece yüzeye değirmen yeterli o zaten vuruşlu olduğu için temizliyor güzelce.

göz makyaj temizleyiciye de bakayım madem, bende şu avonun sütünden var, gözümü çok yakıyor, pek hoşlanmıyorum. eskiden waterproof eyeliner kullanırdım avonun mükemmel bir eyelinerdı, ama kaldırdılar onu çıkarırdı güzel alışkanlık oldu hala aynı sütten kullanıyorum.

diorun kapatıcıları muhteşem .....ama zamsız fiyatı 80 lira idi

evet bana da 2000 lira filan dediler lazerle hiç o kadar para veremem
o yüzden burda sordum.
hem kimyasal değdirtmem dişime

ben bi ara netten aldım güya mavi ışıklı filan jel sürüosun ışık tutup bekletiosun yarım saat
bi kere yaptım tembelliğimden yapmadım sonra
belki yapsam beyazlardı bilmiyorum
15 lira filandı.
benim maalesef doğal rengi kırık beyaz-krem arası.
pembe ruj sürmek istiyorum ühühüh

ben konuyu uzatmak istemiyorum lutfen sizlerde uzatmayin,basligi okudum ve beni rahatsiz etti denk geldi soyledim baskasininda olsa yine soylerdim dahada cvp vermiyecegim kismeye dogru soyleyeni dokuz koyden kovarlar zaten banlanmak istemiyorum !

doğru dediğiniz sizin doğrunuzdur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…