Makyajsız doğal güzellik yaratıyorum :)

Evdeyken sürerim badem yağınıda dışarda süremem elim kolum rahat durmaz benim yüzüme gözüme bulaşır hep badem yağı :)
Bu med plus renksiz bir şey renk vermiyor dudaklar çok hasarlı bile olsa çok kısa sürede geçiriyor kesinlikle kullanılmalı diye düşünüyorum :)Erkek arkadaşında rahatlıkla kullanabilir. Birde beyaz kutulu olanı var üzerinde kırmızı yazılı olanı var ismini unuttum şimdi onun kokusu çok daha güzel karamel gibi kokuyor oda çok güzel onarır dudakları ama med plus kadar hızlı değil... Bu üründe blistexin.
bu avonun makyaj temizleme kreminden bende almıştım ama benim gözlerimi acayip yaktı bende kuzenime verdim :) bu h20 dan çok memnunum :)

omega 3 ten bahsediyorduk....hani balıkyağında bulunan........vücudumuzdaki tüm hücrelerde temel yapitaşı olması gereken bir madde........inflamasyonu ve oksidasyonu önlüyor....bu madde vücudumuzda eksik olduğunda romatizmadan tut kalp hastalığına kadar her türlü dejeneratif olaya maruz kalırız..........bizler doğru dürüst balık yiyen insanlar değiliz....üstelik omega 3 yüksek ısıda bozulur......biz balıkları japonlar gibi de yemiyoruz ...tamamen pişiriyoruz.....herkesin alması gereken bir takviye

benim de solgarın böyle bir ürünü mide bulantısı yaptı bende
kullanamadım sonra,
arkadaşlarım abarttılar, antidepresanlarla ritalinlerle hazırlandılar hep
bense korktum hep böyle şeylerden ondan uzak durdum
neyse supradin balık yağı kombini yapayım ben bitmişti alıyım bugün hem herşeye katkısı var nasıl olsa:) güzelliğe de

ben de unutup rimeli yüzüme bulaştırıyorum ondan badem yağı bana daha iyi geldi.
tamam canım sorucam bugün zaten eczaneye gidicem alayım dediğinden
sağol önerilerin için

sürülen şeyler en fazla cildi besler çünkü
altına geçip de dolgunlaştırmaz,
içten beslenmen suyu eksik etmemen lazım en başta
göz altı yağ ve kas dokusu azaldığı için öyle bir görünüm oluyor bir de yanaklar sarkıyor yerçekimiden
bunu toparlamak için yüz hareketleri yapabilirsin anca

bahsettiğimiz hap Pepe açıklamış omega 3 balık yağı hapı

ilaç mı peki bu sizin kullandığınızın adını alabilir miyim.
dr. yazar mı

evet doğru söylüyorsun. suyu ve sebzeyi çok az tüketiyorum sadece etle aram çok iyi. ev arkadaşımda bayılıyor... o hazırlayıp yapıyor Allah tan yoksa hayatta uğraşamam

solgar omega 3 950 mg reçeteye yazılamıyor...sen eczaneden satın alacaksın

bugün alnımda boynuzvari baş vermiş bir sivilce vardı
mecbur sıktım ama pişman oldum.
şu an baya kötü durumda. temizleyip bephantene sürdüm
bakalım yarına ne olur.
ayrıca bugün baya bir kozmetik alışverişi yaptım.
öncelikle neutrogina'nın deep clean jelini aldım arkadaşlarım ve dermatologlar bunu önermişti.
bikaç kere arkadaşlarımda kullanmıştım, iyi temizledi gibi.
ayrıca yüz kremi olarak da nivea aqua effect gündüz kremini aldım 15 spf korumalı e vitaminli,
biraz kıvamı yoğun gibi günde 1 kez kullanmayı düşünüyorum gündüzleri. ama güneş koruyuculu bir krem istiyordum iyi oldu.
bir de gece sürmek için bioderma'nın kremi vardı sivilceli ciltler için ondan kullanmayı düşünüyorum tekrar alıcam. onda zaten güneş koruması yok.
onun dşında johnsans babynin pişik kremini aldım.
acayip yoğun bir yapısı var, beni beyazlaştırmadı hayret, ama atacak da değilim dudak kenarlarım çok kurur benim buralara kullanmayı düşündüm.
bir de deodorant aldım daha önce she kullanıyordum ama dermatit gibi yaptı çok kötü
şimdi nivea pudrasız lotus çiçeği olanından aldım çok güzel kokuyor
evet bakımımı yaptım, cilt-göz makyajı yapmamaya devam:)
bugün sevgilim ne güzel olmuşsun dedi uzun süredir ilk defa iltifat etti demek iyiye gidiş var kızlar:)

Yanlis anlamayin kimseye catmaya kavga cikarmaya niyetim yok sadece belirtmek istedim yaratmak ALLAHA mahsustur konu basliginizi degistirmenizi oneririm..

ben ateistim. sizin bana emir buyurmanızın mantığı nedir? bir de önermişsiniz. lütfen bir daha böyle saçma şeylerle konumu sabote etmeye kalkmayın.

ayrıca bölümün adı beni baştan YARATIN.

laf olsun diye yazılmış bir mesaj. aslında cevap yazmayacaktım. ama böyle saçma şeylerle başka şeyler yazılmasın diye yazdım.

ayrıca belki ben bir bilim insanıyım ve bişeyler yaratıyorum nereden biliyorsunuz? böyle her konuya dini karıştırmaya çalışanlar midemi bulandırıyor. sonra özgürlük diye konuşuluyor, nerede benim özgürlüğüm yazdığım kelimenin bile hesabını vermem bekleniyor, ona bile müdahale edilmeye çalışılıyor.
mesajı kibledim ama editörler yeterince dini göremediler heralde, daha ne kadar dini olacaksa acaba...

ya gerçekten başlığa bile karışılır olmuş hayret birşey ya... profilimden gördüm mesajınızı... gireyim bakayım dedim konuya... konu güzellikle ilgili... yaratma kelimesine bu kadar karşı çıkılıyorsa ohoooo....

bu arada ateist olduğunuzu yazmanıza bile gerek yok. kime ne... bu inanç konusunun bu kadar göstere göstere yaşanmasından da ben rahatsız oluyorum. inanç, insanın kendi içindedir, kendi içinde yaşamalıdır bana göre doğru ve samimi inanç budur.

Son düzenleme:
merhaba kızlar...

bende bugün güzelliğimi gölge eden göz altı çukurluğum için doğacının kayısı kremini aldım.
dün kk da gezinirken onun iyi geldiğini okudum. umarım bana da yarar.
aman yaramasa da zarar vermesin yeter... aslında çok yoklar sizin için foto bile çekmiştim öncesi sonrası yapacaktım ama fotolarda belli olmuyorlar

uyumadan önce kirpiklerime yazın yaptığım gibi DÜZENLİ tatlı badem yağı süreceğim.(sonuç alana kadar 1 gün bile atlatmamamız gerekiyor kızlar)
dip not 1: uyumadan önce sürüyoruz ki gözümüze herhangi bir zarar vermesin
ayrıca,uyurken az bir yağ sürmüş olsak bile kirpiklerin uçlarından köklere doğru kayıp gidecek ve biz uyuduğumuz için bu bizi rahatsız etmeyecektir.
uyanınca zaten yıkıyoruz
dip not 2:ben geçen yaz denediğim de 1 ay da gözle görülür bir farkla sonuç almıştım kopan kirpiklerim yerine gelmişti. aktar 2 ay demisine rağmen. ama yağı bırakınca tabi eski haline dönüyor kirpik. zaten uzayacağı bir sınır var.nasıl geri sektiler anlamadım

yarında kırıklarımı aldıracağım kızlar. saç uzatmak için ısırganlı durulama suyunu şiddetle tavsiye ediyorum. ne yaptıysam uzamayan saçlarım ısırgana cevap verdi. sinemakiyle bile iflah olmadı saçlarım düşünün nasl yanmış yıpranmış...

vermem gereken 10 kilom içinde yavaş yavaş hazırlıklara başladım. sandoloz sakızı diyetimi deniyorum acele etmeden vereceğim veremediğimi sıkı bir diyetle verebilirim. şimdilik planım bu. her gün evde egzersizlerle ve yeşil çayla destekliyorum

şimdilik bu kadar kızlar umarım yazımda kendinize yarayacak bilgiler bulabilirsiniz

Son düzenleme:
Konuyu uzatmayınız lütfen...
İçeriğe yorum yapınız.

Lullaby sivilce için krem önerim olucak ben adet döneminde çıkan kırmızı uç vermeyen acılı sivilcelerime benzalinle çare buldum. Çabuk geçiriyor sivilceyi aklında bulunsun :)
Birde clindoxyl vardı oda çok iyi gelmişti ama ben eczaneye sorduğumda artık üretilmiyor sanırım çünkü artık gelmiyor demişlerdi ne kadar doğru bilmem :)

sizin dininize karsimadim sadece beni rahatsiz etti ve soyledim bu kadar kizmaniza gerek yok,
laf olsun diye yazacak olsam baska seyler yazardim istediginiz kadar kibleyin,
kimseye kufur hakaret etmedim nazikce ve satasma amacli olmadigini belirterek yazdim,
ne insani olursaniz olun bulmak baska yaratmak baska ALLAHTAN baska kimseye yaratici denmez...
ben sizden hesap falanda istemedim yazdigim iki kelimeden ne kadar cok anlam cikarmissiniz...

ayrica bu bolumun basli basina isim degisikligine ihtiyaci var zaten..

yanlislari duzeltmek dini gostere gostere yasamak degildir...

Herkes kendi inancından sorumlu...Rahatsız olabilirsiniz ama bu şeyler hassas konulardır her zaman her yerde rahatsız olduğumuz şeyi söylersek vay halimize diye düşünüyorum kaldı ki burası imajla güzellikle ilgili bi bölüm bunu alakasız bi yerde alakasız bi şekilde söylemekte pek mantıklı değil...

ben konuyu uzatmak istemiyorum lutfen sizlerde uzatmayin,basligi okudum ve beni rahatsiz etti denk geldi soyledim baskasininda olsa yine soylerdim dahada cvp vermiyecegim kismeye dogru soyleyeni dokuz koyden kovarlar zaten banlanmak istemiyorum !

ben konuyu uzatmak istemiyorum lutfen sizlerde uzatmayin,basligi okudum ve beni rahatsiz etti denk geldi soyledim baskasininda olsa yine soylerdim dahada cvp vermiyecegim kismeye dogru soyleyeni dokuz koyden kovarlar zaten banlanmak istemiyorum !

Doğrular ve yanlışlar kişiden kişiye değişir ki..
Ne tek bi doğru vardır ne de tek bi yanlış...

.
.
Konuya dönecek olursak şu yağ bezeleri için önerisi olan var mı ?:26:

Doğrular ve yanlışlar kişiden kişiye değişir ki..
Ne tek bi doğru vardır ne de tek bi yanlış...

.
.
Konuya dönecek olursak şu yağ bezeleri için önerisi olan var mı ?:26:

göz çevresinde mi yüzünde mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…