Makyajsız doğal güzellik yaratıyorum :)

yüzünüze temizleyici olarak ne kullanıyorsunuz? ayrıca bepantenin yüzde tüylenme yaptığını duymuştum sizde böyle bir sorun oldu mu

yüzünüze temizleyici olarak ne kullanıyorsunuz? ayrıca bepantenin yüzde tüylenme yaptığını duymuştum sizde böyle bir sorun oldu mu
Canim bepanteni nemlendirici olarak degilde maske gibi haftada bir kullanmak daha faydali.surekli kullandiginda cildi inceltir sivilceye meyilli cilt olusturur

canim isirgan sac dokulmesini önlüyor mu nasil kullandin

canim isirgan sac dokulmesini önlüyor mu nasil kullandin
çok oldu canm iyidi biraz önledi.
banyodan çıkmadan en son durulama suyu olarak başımı öne eğip döküyordum.
havlun yeşil olabilir. eski bir havluyu baş havlusu yapmanı öneririm.
kaynama süresini şu an unuttum canım.ona topiclerden bi bak istersen.

ben konuyu uzatmak istemiyorum lutfen sizlerde uzatmayin,basligi okudum ve beni rahatsiz etti denk geldi soyledim baskasininda olsa yine soylerdim dahada cvp vermiyecegim kismeye dogru soyleyeni dokuz koyden kovarlar zaten banlanmak istemiyorum !

Merhaba çok doğru bir karar vermisin tebrikler:)) fazla makyaj hiç doğru değil...erken bozuyo cildi...birde cildinin çökmesini istemiyorsan uyku düzenine dikkat etmelisin....küçük bir tavsiye sana:)) ben 34 yaşındayım çok özel günler haricinde asla yüzüme fondoten pudra surmem...hatta allık bile nadiren kullanırım...kalem yada eyeliner rimel ve ruj gayet yeterli oluyor..bunları yapmak zorundayım çünkü çalışıyorum ve bakımlı olmaliyim

bioderma cok pahalı .
onun yerine aynı etkiye sahip garnıer kusuursuz mkyaj temizleyici var 12 tl aynı özelliklere sahp

ya ben anlamıyorum sizi nasıl yapabiliyosunuz pudrasız :)
fondöten değilse de max factor creme puff kesin sürüyüorum çok hoş bi pudra ...
cildimin donuk görüntüsünü alıyor o olmazsa olmazım benim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…