Makyajsız doğal güzellik yaratıyorum :)

kapatıcı gibi sabah sürüyosun benim göz altlarım çok mordu şişkinlik vardı baya farketti cnm hatta erkek arkadaşım rahatsızdı bu durumdan sonra hoşuna gitti bu meret güzel oldu

sabahları günde 1 kere yani
kafeinli limonlu mu canım
resmini atabilirsen güzel olur

Dudak nemlendiricisi için Blistex'i öneriyorum, doktor arkadaşımdan duydum. Watsonslarda falan satılıyor, ama tüp şeklinde olanı gerçekten çok etkili, dudakları nemlendiriyor ve çatlamayı önlüyor

Lullaby, kararınd çok yerinde ama buna biz kadınlar ne kadar dayanabiliriz bilmiyorum : kozmetik marketlerine girince o güzel simli rengarek parlak ruj allık rimel ne bileyim aklına gelebilecek tüm o makyaj ürünlerinden nasıl uzak durucaz kiii şahsen çok makyaj yapan biri değilimdir.günüme göre çok değişkenlik gösterir ama fondoten neredeyse hıc kullanmam. en cok ruj kullanırım o da dogal görünen ruj ve lipglosslar. rimel de çok sürmemeye gayret ediyorum cunku kirpiklere çok zarar verdıgını dusunuyorum ama dedıgım gibi 3 gün sürmesem 4. gün pek bir hevesle gecıyorum ayna karşısına rimel de süreyim allık da süreyim diyorum hatta bazen cok abartıyorum peceteyle alıyorum fazlasını ama doğal ve çok faydalı bir kaç tüyoda bulunmak isterim. Seda sayanın programında görmüştüm balmumu,zeytşn yağı ve çilek esansıyla dudak kremi yaptılar. çok hoşuma gitmişti. bir de ben yıllardır garnier in 3ü1 bır arada kil maskesını yaparım. haftada 3 defa duşa girmeden önce boynuma kadar sürerim kuruyana kadar beklerım.duştan cıkınca da bir güzel toniklerim.yağlı bir cildi sahibim bu bakım bana 2 gün gidiyor. parlama ve yağlı histen bu sekılde kurtulmus oluyorum. bir deher yerde satılır mı bılmıyorum ama ben kayseride almerden alıyorum şehriban teyze doğal kili. içine biraz sıcak su ekleyip bu saf kili çamur kıvamına getırıyorum.bunu maske şeklinde uyguluyorum.tabikii de hazır maskeye göre daha zahmetli ama sonuc aynı :) aktarlarda mutlaka vardır kil.bu sekılde faydalanabılırsınız. bir de bazen su kaynatıyorum çaydanlığın ıcınde onun buharında cildimi ısıtıyorum gözeneklerim açılıyor ve hemen ardından siyah noktalarımı bir bir tespit edip mendille sıkıyorum profesyonel olmayan kişilerinden siyah nokta cıkarırken iz bıraktıgını duydum.ben suana kdr boyle bı seyle karsılasmadım ama siz de deneyeceksınız dikkatli olun :) şuan aklıma gelenler bu kdr kızlar.umarım faydalı olmustur

Son düzenleme:
eger goz altı morluklarınız genetıkse yuzde yuz gecmez ama azaltabılırsınız bende aynı dertten muzdarıp bırı olarak dermoroller 0.05 ıle at kestanesı yagı kayısı cekırdegı yagı ve kırmızı kantaron yagı tavsıye edıorum

Benimde sivilce problemim olduğu için sadece nemlendirici kullanabiliyorum yüzümüde sebamed tonic ile temizliyorum.
Nemlendirici olarak bu sıralar bepanten kullanıyorum. Cildim çok iyi değil, pürüzsüz ciltleri görünce imreniyorum...

canım hangi marka bunlar özelden atabilir misin topiğe yazarsan reklama girer

Valla en güzelini yapıosun bende 23 yasındayım ve 4-5 senedir makyaj yapıyorum fondoten pudra göz altı kapatıcısı kullanıyorum ama son 2aydır göz altımda çizgi olmaya basladı ne gördüysem uyguladım kayısı cekirdeği susam zeytinyağ maya maskesi herşeyi uyguladım banamısın demedi en ufacık iyileşme yok resmen psikolojim bozuldu aynalarla haşır neşir olan ben aydan soğudum . Artk kapatıcı süremiyorum dahada belli oluo sürünce. Krem kullanmak hic istemiyordum ama bu gidişle başlıcam nolur yardımcı olun bana

ben de şimdiye kadar dudak koruyucusu olarak nivea ve neutrogena kullandım ama bunun gibisini görmedim arkadaşlar. dudaklarımın çok kuruduğu bi dönemde eczacımın tavsiyesiyle aldım 3 günde kalmadı kuruluk falan. renkli değil. fiyatı da 7-7.5 civarı sanırım.

nivea nin goz alti kremini bende almistim biraz kullandim yag bezesi yapti goz altimda.simdi sebamed in goz alti kremini kullaniorim ve cok memnunum.

kıslar yaptıgınız maya maskesinin tarifini yazarmısınız lütfen..

kızlar ısrarla kayısı yağı tavsiye ederim 2 günde bir..parlaklık pürüzsüzlük ve ışıltı hepsi bir arada çok iyi geliyor..denemeye başlayınzaten bir hafta sonra hissedersiniz değişimi :)

Son düzenleme:
toiğin hayırlı olsunn :)
ben bişey sormak istiyorum ben 18 yaşındayım yüzümün pürüzsüz olmasını istiyorum, sivilce yok suratımda ama alnımda küçük küçük pütürcükler var bi de az siyah noktalar var, bunların geçmesi için ne yapabilirim ? önerdiğiniz maske var mı ya da baska bişey?

kesinlikle makyaj yapmayın ben 31 yaşındayım ve hayatım boyunca bir kere bile makyaj yapmadım hep doğallıktan yanayım bu bana bir şeyde kaybettiremedi çünkü yaşıtlarımdan çok genç gösteriyorum hiç kırışıgım yok açıkcası bu sene dgs için dershaneye gittim bir kişi hariç sınıftaki herkes benden küçüktü 90-92 doğumlu felan bana yaşımı sorduklarında şaşırıyorlardı en fazla 20 gösterdigimi söylüyorlar hatta bazı insanlar liseye gittigimi bile düşünüyor biraz genetiklede ilgili bu ama makyaj çok yıpratıyor sınıfta öyle birkaç kişi var daha yaşları kaç 20 yaşında göz altlarında kırışıklık oluşmuş daha 17-18 yaşında hergün bir ton makyajla gezen insanlar var hadi dügündü felan anlarımda bari günlük hayatta öyle yüze fondoten felan sürmeyin kalem çekin hafif ruj sürün yeter yada bir allık gerçekten abartıyorlar ama sonra kafalarını taşa vuracaklar işte o zaman geri dönüş olmuyor ben yüzüme sadece nemlendirici krem sürerim okadar yüzümle oyla çok oynamam yok doğal maske yapayım şunu yapayım felan benim annemde böyleymiş o da yaşını pek göstermez

canım o göz altı kremini bırak derim bende kullanıyordum içinde zararlı bir madde var yanılmıyorsam adı hydantoin..ama doğallık konusunda sana katılıyorum

kızlar ısrarla kayısı yağı tavsiye ederim 2 günde bir..parlaklık pürüzsüzlük ve ışıltı hepsi bir arada çok iyi geliyor..denemeye başlayınzaten bir hafta sonra hissedersiniz değişimi :)

ne için öneriyorsunuz kayısı yağını? benim cildim lekeli sivilcelerden dolayı, nasıl bir fayda sağlayabilirim bununla? aynı zamanda karma bir cildim var, alın bölgem kuruluktan soyulurken burun ve çene bölgem yağlı.

tca nedir biri açıklayabilir mi ben bilmiyorum??:26:

Kayısı yağı bana iyi gelmemişti.
Yağ bezesi yapmıştı.
Hemen bıraktım ve geçti neyse ki.
Bir de pütür pütür olmuştu cildim.
Belki de benim kullandığım marka iyi değildi bilemiyorum.
Ufak bir alanda deneyip ona göre kullanmak daha sağlıklı olacaktır bence.
Her yağ için geçerli bu.
Herkese aynı ürün iyi gelmiyor çünkü.

1 adet orta boy salatalık ile yarım limonu robottan geçirin. suyunu süzün.
süzdüğünüz su + 1 tatlı kaşığı bal + 1 cay bardağı sütü karıştırın.

bittii :)
pamuk yardımıyla sürün, isterseniz biraz bekleyin sonra yıkayın.
sonra yine dolapta beklettiğiniz maden suyunu pamuk yardımıyla yüzünüze sürün.

mis gibi temizleyiciniz oldu. dolapta muhafaza edin. günlük ve her ciltte kullanabilirsiniz

ben yeni başladım ve faydasını gördüm. ek olarak maden suyunu gün içinde ara ara sürmeye devam ettiğim oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…