Makyajsız doğal güzellik yaratıyorum :)

Bu arada şu balık yağının hiçbir faydası yok, boşuna kullanıyorsunuz diyen bir dr çıkmıştı tvye.
Hani şu kanal d'de olan dr programı var ya, ona.
Boş yere alıyorsunuz diyordu adam.
Balık yağı fasa fisoymuş, balık yiyin diyordu.

Bu arada şu balık yağının hiçbir faydası yok, boşuna kullanıyorsunuz diyen bir dr çıkmıştı tvye.

ya o doktorlar şov olsun diye saçmalamaya başladılar
mammografi kanser yapıyor fln demiş bi tanesi anneme mammografi çektirtemiorum.
tabi ki her besini doğal kaynağından almak daha güzeli
ama hiçbir faydası yok fln da denemez, ben kullanıyorum ara ara abartmamak kaydıyla,
hdl em fln 100dü bi ara, normali 50nin üstü olması benim baya bi iyi kalıyor yani.
tabi zeytinyağı çok fazla tüketirim bir de o dönem spor yapıyordum onun da etkisi var tabi.

her balıkta omega 3 yokki ....her doktotora inanmayın.....çünkü ilaç şirketleri finanse ediyor.......bırak cildi beynin bile %13 ünün omega 3 olması gerekiyor.......doğadaki oksidasyonu önleyen tek madde omega 3

her balıkta omega 3 yokki ....her doktotora inanmayın.....çünkü ilaç şirketleri finanse ediyor.......bırak cildi beynin bile %13 ünün omega 3 olması gerekiyor.......doğadaki oksidasyonu önleyen tek madde omega 3

İnandığımı söylemedim. Sadece drun dediğini paylaştım.
O dr omega3 o kadar az ki bunların içinde, o yüzden o hapları kullanmanız anlamsız dedi.
Yoksa omega 3 ün önemini hepimiz biliyoruz. :KK70::KK70:
Konu o değil.

İnandığımı söylemedim. Sadece drun dediğini paylaştım.
O dr omega3 o kadar az ki bunların içinde, o yüzden o hapları kullanmanız anlamsız dedi.
Yoksa omega 3 ün önemini hepimiz biliyoruz. :KK70::KK70:
Konu o değil.

neyse ....ben senin anlamadığını düşünerek yazmamıştım....konu omega 3 olunca bildiklerimi söylemiştim sadece

solgar 950 mg DHA EPA var gayet yüksek oranda ....yetişkin insan bir kapsül.....kalp hastalığı olanlar iki kapsül......romatoid artritte 9 mg a kadar çıkılabilir..........gayette piyasadaki haplar karşılıyor......istediğiniz kaynaktan bakabilirsiniz
bir doktor olarak bu konuda bilirkişi olduğumu düşünüyorum

solgar 950 mg DHA EPA var gayet yüksek oranda ....yetişkin insan bir kapsül.....kalp hastalığı olanlar iki kapsül......romatoid artritte 9 mg a kadar çıkılabilir..........gayette piyasadaki haplar karşılıyor......istediğiniz kaynaktan bakabilirsiniz
bir doktor olarak bu konuda bilirkişi olduğumu düşünüyorum

ben kafama göre marincap başlamıştım,
solgar sanırım 3,6,9 kilo aldırır diye korktum açıkçası.
daha mi iyidir acep ondan mı kullansam ne dersin
sen kullanıyor musun Pepe?

merhaba canım bende 24 yaşındayım.
doğala döndüm bende bayadır

sapsarı saçlar yüzünden rapunzel gibi uzayan saçlarım uzamaz oldu
kirpik kıvırma makasını rimelden sonra yaptığım için kirpiğim kopmuştu
kozmetik amaçlı lens kullanmamdan dolayı gözüm çizildi
vs vs

önce saçlarımı doğal rengne çevirdim
lenslerimi çıkardım
bende garnier 3ü bir arada kullandım ve kullandığım süre içerisinde gayet iyi sonuç almıştım.
sen sadece banyo günlerinde mi yapıyorsun cnm öyle okudum....

krpik için badem yağı birebir. kopan kirpiğm yerine geldi. ve çok gürleşmişti 2 ay boyunca kullanmştm. ama bırakınca sanki gürlüğü geri gidiyor.

kırışıklık ve bir çok etki için salyangoz kremini önerebilirim
ben garnierle salyangoz kremini aynı anda yaklaşık 1 ay kadar kullanmştm. hangisinden bilmiyorum ama cildm çok güzel olmuştu. üşenince bıraktım.
bir de bana yoğurtlu limon maskesini anlatablr misin canım ya
bu arada senin okul ya da iş yok mu nasıl vakt ayırıyorsun :KK14::KK14:

ben kafama göre marincap başlamıştım,
solgar sanırım 3,6,9 kilo aldırır diye korktum açıkçası.
daha mi iyidir acep ondan mı kullansam ne dersin
sen kullanıyor musun Pepe?

Solgar omega3 950 mg......benimbahsettiğim............kilo aldırmaz......sen depoları doldurmak için ikiyle başla birkaç ay sonra bir e inersin.......birkaçayda bir biriki hafta kesmeyi unutma.......ben omega 3 e başladığımdan beri dersin başında saatlerce oturabiliyorum......düşün tüm hücrelerin yapıtaşında var

Solgar omega3 950 mg......benimbahsettiğim............kilo aldırmaz......sen depoları doldurmak için ikiyle başla birkaç ay sonra bir e inersin.......birkaçayda bir biriki hafta kesmeyi unutma.......ben omega 3 e başladığımdan beri dersin başında saatlerce oturabiliyorum......düşün tüm hücrelerin yapıtaşında var
pepecim dersi görünce atladım hemen :))
konsantrasyonunu mu arttırdı bu işe yaradı mı?
öyleyse ben de deniim.

kızlar ne hapı bu??
doktor bulmuşken sorayım ben göz altı çöküklüğüm için doktora gittim bana kapatıcı sür dedi yaa var mı böyle bir şey
bir de ilaç yazdırıyorum hesap soruyor hadi hesabı anladım bir de azar çekiyor bemıks yazdırıyorum işe yaramaz diye al k......na da sür dedi ahahha
zaten işe de yaramadı ama:KK1::KK1::KK1:

göz altı çöküklüğüne bayadır kafamı takmıştım.
mor değiller ama yüzüm tombul olduğu için dolgun durmuyor. hatta ne zaman kapatıcı sürsem arkadaşlarım ailem anlamadıkları için sende bi güzellik var diyorlar. ya nasıl takmayım. kapatınca çöküklüğü bildiğin güzelleşiyorum:KK1:

ben bir kaç araştırma yapmıştım aktarlar şunları önerdi

kayısı kremi
at kestanesi kremi öneriyor ama kimi kırışıklık kimi hemoraid için çıkıyor internetten baktığımda birebir bir şey bulamadım
ya da hücre yenileyici özelliği olan semo squaleneyi önerdiler

semo aklıma yatmış gibiydi ama bilemiyorum kızlar

Canım inan bende işe yaramıştı......ama istikrarlı kullanacasın......o şekerli çayı bırakacaksın.....dediğim gibi iki taneyle başla birkaç ay sonra bire düşürürsü...solgarın dilaltı b12 vitaminini almayı unutma......aradaki farkı gõreceksin

omega 3se aldırmaz evet.
inanır mısın ben de derste etkisini çok gördüm zaten bizim biyokimyacı da önermişti.
mutlaka kullanın diye myelinlerin yapısında var zaten.
tekrardan başlayayım bari.
ders konsantre muhabbetine girmişken solgarın bikaç tane konsantrasyon amaçlı hapları var hiç kullandın mı onlardan pepe?
ben bi tanesini kullanmıştım adını hatırlayamıyorum şimdi
sevgilim modiodal fln kullanmıştı tus zamanı bana da kullan diye ısrar ediyor ama cesaret edemiyorum ya.

göz altı çöküklüğüne bayadır kafamı takmıştım.
mor değiller ama yüzüm tombul olduğu için dolgun durmuyor. hatta ne zaman kapatıcı sürsem arkadaşlarım ailem anlamadıkları için sende bi güzellik var diyorlar. ya nasıl takmayım. kapatınca çöküklüğü bildiğin güzelleşiyorum:KK1:

ben bir kaç araştırma yapmıştım aktarlar şunları önerdi

kayısı kremi
at kestanesi kremi öneriyor ama kimi kırışıklık kimi hemoraid için çıkıyor internetten baktığımda birebir bir şey bulamadım
ya da hücre yenileyici özelliği olan semo squaleneyi önerdiler

semo aklıma yatmış gibiydi ama bilemiyorum kızlar

benim gözlerimin altı da hafif çöküktür, ama bunu iyileştirmenin yolu sürülen şeylerle olmaz bence.
yüzüstü yatmamaya ağlamamaya çalış:))
bir de yüzyogası diye arat bak göz altı kaslarını çalıştıran hareketler yapıp toparlayabilirsin.
ya da dolgu malzemeleriyle dolduruyor dermatologlar onlara da başvurabilirsin çok rahatsız olursan.

Yanlis anlamayin kimseye catmaya kavga cikarmaya niyetim yok sadece belirtmek istedim yaratmak ALLAHA mahsustur konu basliginizi degistirmenizi oneririm..

lullyby ...modiodali asistanken kullanırız....zaten amfetamin gibi birşey.....uykunu kaçırır uyku düzensizliğine neden olur....algılamanın kalitesini arttırmıyor bence....ben denemek için concerta almıştım birgün....evet çok iyi konsantre oluyorsun ama ökuduklarının hepsinin beyinde karşılığı yok....bana öyle geldi....sen dediklerimi yap aradaki farkı anlayacaksın

kırmızı kore gingsengi tavsiye etmişlerdi....hatta babama gaziler derneğinden hediye getirilmiş...performansı arttırıyormuş..ama ben de mide bulantısı yaptı...o da bende işe yaramadı yani

ben de bu yaz dışarı çıkarken güneş kremi kullanmaya başladım ama kışın kullanmıyorum.
50 faktör çok olabilir bence 30 faktör yeterli diye düşünüyorum bir de yüz için olanlarından kullanırsan daha iyi olur.
bende güneş lekeleri olmuyor allahtan ki küçüklüğümden beri hep kabak gibi yatmışımdır güneşte lekem yok yani.
ama kendi rengim biraz koyulaştı bembeyazken artık biraz buğday tenli duruyorum.

off bende küçükken hep güneşin altındaydım. O yüzden sarı bir rengim var ama bacaklarım bembeyaz çünkü bacaklarım hiç yanmaz omuzlarım ve vücudumun bazı bölümleri işte, değişik bir vücudum var her yeri aynı renk olamıyor malesef :KK43: Ama antalya izmir gibi yerlere yazın öğle sıcağında mutlaka ama mutlaka 50 faktör gerekiyo canım ya.. 30 falan kurtarmaz yani. Allah aşkına asfalt eriyor :KK70: Ben 30 faktörle kendimi güvende hissedemem. Hatta hawaian tropic'in 70 faktörlüsü vardı onu getirtmiştim ben. Yarısını falan kullandım ama çok da kullanmaya kıyamamıştım :KK70: bulması zor diye. Neyse şimdi bir sürü bakım ürünü artı maske kullanıyorum,yapıyorum. En azından yüzümdeki iri sarı lekeler açılmaya başladı. Mutluyum yani.

benim gözlerimin altı da hafif çöküktür, ama bunu iyileştirmenin yolu sürülen şeylerle olmaz bence.
yüzüstü yatmamaya ağlamamaya çalış:))
bir de yüzyogası diye arat bak göz altı kaslarını çalıştıran hareketler yapıp toparlayabilirsin.
ya da dolgu malzemeleriyle dolduruyor dermatologlar onlara da başvurabilirsin çok rahatsız olursan.

son 1 yıldır baya ağladım.
yüz üstü yatmıyorum.
dolgu yaptıracak kadar büyük bir şey değiller şu an

neden sürülen şeylerle olmaz dedin anlayamadım
bir de şu bahsettiğiniz hap nedir bende öğrenmek istiyorum? sordum ama görmednz sanırım

X