Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
buraya bakınca gözlerim fal taşı gibi oldu ya
çok güzel herşey yarın acilen sipariş veriyorum

rimellerim concealerlarım ve eyelinerım

göz kalemlerim

fondotenlerim ve pudram

allıklarım

lipglosslar

rujlar (pek sevmem ruj kullanmayı)

farlarım

roll-onlar ve parfümlerim

işte bunlarda benim kozmetik ürünlerim kızlar

Son düzenleme:
Sel bebek ürünlerini beğendim canım
Şu far avonun tekli farlarından mı? Numarası nedir?Cevap verirsen sevinirim

file:///C:/Documents%20and%20Settings/kubra/Desktop/19042011824.jpg

Son düzenleme:
kızlar bende eklicem ama kurbağa resimleri çıkıyo artık başka nerden ekleyebilirim yardımcı olurmusunuz?

canım hizliresim diye bir site var onu aç. fotoğrafı oraya yükle. bir sürü link çıkacak altta. en alttakini seç ve kopyala sonra burda cevaplama panelinden "grafik ekle" butonunu bul. üstünde ağaç var glb :)

önizleme ile kontrol edebilirsin çıkıp çıkmadığını.

bunlar da benim.

hele bir çalışmaya başlayayım bunlara güzel kardeşler gelecek :)

Bunlarda benden :))

MAC Fondotenim

LANCOME Far Paletlerim :)

MAC PUdram

LANCOME Bronz Allığım

LANCOME Parlatıcım

Buda benim biricik hazinem
rujlar bi koca byeaz çanta dolusu ayrıca küçük sandıktada gösterdm aynı rujları :)

Tanyeli33 kuşuum ne güzel ürünlerin var öyleSende benim gibi avoncusun:82:
şu fotodaki far avonun yeni çıkan krem farımı?Nasıl memnun musun canım_?

Tanyeli33 kuşuum ne güzel ürünlerin var öyleSende benim gibi avoncusun:82:
şu fotodaki far avonun yeni çıkan krem farımı?Nasıl memnun musun canım_?

Eki Görüntüle 190444

yok tatlım o flormarın farı toz far o :) avonun dediğin farı color trendinki sanırım ya ben color trendin çok farını aldım gördüğünüz gibi ama memnun değilm..o krem far benide çok etkiledi görsel olarak ama cesaret edemedm alamadım

Haklısı canım bende krem farını almıştım hiç rengini vermedi

kızlar bu arada yaz için akmayan fondöten kalem ve pudra almak istiyorum :S maybellne 24 fos çıktı lorealin 16 saatlik olanı güzel gibi maxfactor lasting çokta iyi kapatmıyor..var mı önerebileceğiniz bir ürün :44:

herkes çok güzel ürünler paylaşmış hepinizde güle güle kullanın.bende resim yüklemeyi becerebilirsem ekleyeceğim inş. birşey sormak istiyorum bu kadar ürünleri nerede nasıl bir şekilde muhafaza ediyorsunuz. ben bi konu açmıştım bununla ilgili ama fazla ilgi olmadı.burda gördümki herkeste çok malzeme var. mesela karbeyaz sen nerede ne şekilde muhafaza ediyorsun makyaj malzemelerini cilt ürünlerini vs. açıkta güzel görünüyorlar ama tozlanma şifonyerin tozu falan zor geliyo bana yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…