Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bayanseyma o kücük rujlari nerden aldiginizi ögrenebilirmiyim lütfen cok sekerler =)

aprilim onlar avonun rujları 16 adet çıkıyo paketten 7 tl... amaa kırmızı yoğunlukta geldi benimkiler oysaki kırmızıyı pek sevmem çok dikkat çekiyo :)) hemende bitmiyo rujlar öyle ufak olduğuna bakma ablası :1hug:

tuğçeeedelikafadulden
bayıldımmmmakannehir ne kadar güzel rujların,gloslarınhihoyyytcennet mübarek:roflol:içim açıldı:jeyyar:
hepsini güle güle kullan sevgilim

kızlar hepinizin malzemelerine bayıldım bayıldımmmmmmmmmmmopuyorumnanaktan bu başlığı üye olmadan hep takip ettim en sonunda dayanamadım bende üye oldum malzemelerim resmini ekliyorummm :lepi:

ekleyemedim sanırım 100 mesajım olması gerekli imiş öylemi :çok üzgünüm: neyse 98 mesaj sonra eklerim artık:gitme:

oyy kıyamamkaydirigubbakcemile3
bir heves denedin,ama baktın olmadı:)canım benim,aramıza hoşgeldinopuyorumnanaktanistersen oyun bölümüne gidip mesaj sayını biran önce yükselt ve bize bol bol resimler ekleaklinialirimsmile

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 evet bir hevesle denedim ama hemen oyun bölümüden mesaj sayımı yükseltiyorum olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…