Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bayanseyma o kücük rujlari nerden aldiginizi ögrenebilirmiyim lütfen cok sekerler =)

aprilim onlar avonun rujları 16 adet çıkıyo paketten 7 tl... amaa kırmızı yoğunlukta geldi benimkiler oysaki kırmızıyı pek sevmem çok dikkat çekiyo :)) hemende bitmiyo rujlar öyle ufak olduğuna bakma ablası :eek::1hug:

dscn4553.jpg

dscn4562.jpg

dscn4564.jpg

dscn4565.jpg

dscn4568b.jpg

tuğçeeedelikafadulden
bayıldımmmmakannehir ne kadar güzel rujların,gloslarınhihoyyytcennet mübarek:roflol:içim açıldı:jeyyar:
hepsini güle güle kullan sevgilim:nazar:

kızlar hepinizin malzemelerine bayıldım bayıldımmmmmmmmmmmopuyorumnanaktan bu başlığı üye olmadan hep takip ettim en sonunda dayanamadım bende üye oldum malzemelerim resmini ekliyorummm :lepi:

ekleyemedim sanırım 100 mesajım olması gerekli imiş öylemi :çok üzgünüm: neyse 98 mesaj sonra eklerim artık:gitme:

kızlar hepinizin malzemelerine bayıldım bayıldımmmmmmmmmmmopuyorumnanaktan bu başlığı üye olmadan hep takip ettim en sonunda dayanamadım bende üye oldum malzemelerim resmini ekliyorummm :lepi:

ekleyemedim sanırım 100 mesajım olması gerekli imiş öylemi :çok üzgünüm: neyse 98 mesaj sonra eklerim artık:gitme:

oyy kıyamamkaydirigubbakcemile3
bir heves denedin,ama baktın olmadı:)canım benim,aramıza hoşgeldinopuyorumnanaktanistersen oyun bölümüne gidip mesaj sayını biran önce yükselt ve bize bol bol resimler ekleaklinialirimsmile

oyy kıyamamkaydirigubbakcemile3
bir heves denedin,ama baktın olmadı:)canım benim,aramıza hoşgeldinopuyorumnanaktanistersen oyun bölümüne gidip mesaj sayını biran önce yükselt ve bize bol bol resimler ekleaklinialirimsmile

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 evet bir hevesle denedim ama hemen oyun bölümüden mesaj sayımı yükseltiyorum olumunekankayizsmile

X