Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çok güzellerrr yaaa hihoyyyt üff şu 100 mesaj olayına gıcık oldum dolduramadım dahasempatiksalakcinni
bir de bir üye bana saçma sapan bir mesaj atmış baştan bir iki okudum ama ne dediğini analmadım mesaj atma yetkimde yok yine 100 mesaj olayından dolayı bana mesaj atan ablaaa seni tanımıyorum ne yazdığınıda anlamadım ben başkent üniversitesinde okuyan 19 yaşında bir genç kızım saçma sapan bişler yazmışın ama ben sandığın kişi değilim bir daha beni rahatsız etme laelaelaelaelae

bende koycaaaaam ama çok yok ve geçen hafta lipgloss larımdan attığım oldukafamçokkarıştı

ama kimse gelip gitmiyıırr amma bu topüğeebenneyaptımki:teselli::1rolleyes:

bunlar cilt için kullandıklarım
fotoraf059.jpg

göz makyajı pek yapmıyorum ama rimeli çok seviyorum.en sağdaki de şeftali allığım:asigim:
fotoraf075.jpg

ruj çok seviyorum:asigim:
fotoraf113.jpg

bunlarda gözükmeyen rujlarım ve çekmeyi unuttuğum bebakhihoyyyt
fotoraf037.jpg

bunlarda ojelerm ama pek aram yok ojeyle, french seviyorum onun için uygun hangi markaları önerirsinz?
fotoraf080l.jpg

parfüm çok seviyoruuum:asigim:
fotoraf117.jpg

dewey'cim güle güle kullan tüm ürünlerinikaydirigubbakcemile5
sade ama yeterli ürünler..ayrıca rujların ne kadar çok:lepi:çokta güzellerzemuszemus
bioderma'lardan memnun'musun canımCADIARZU

çok güzellerrr yaaa hihoyyyt üff şu 100 mesaj olayına gıcık oldum dolduramadım dahasempatiksalakcinni
bir de bir üye bana saçma sapan bir mesaj atmış baştan bir iki okudum ama ne dediğini analmadım mesaj atma yetkimde yok yine 100 mesaj olayından dolayı bana mesaj atan ablaaa seni tanımıyorum ne yazdığınıda anlamadım ben başkent üniversitesinde okuyan 19 yaşında bir genç kızım saçma sapan bişler yazmışın ama ben sandığın kişi değilim bir daha beni rahatsız etme laelaelaelaelae

kız sen hala 100 mesaj yapamadınmı:tomato::KK1:
hayatım sana dedim ya,oyun bölümüne git,ordan yükselt mesaj sayını:içelim:

dewey'cim güle güle kullan tüm ürünlerinikaydirigubbakcemile5
sade ama yeterli ürünler..ayrıca rujların ne kadar çok:lepi:çokta güzellerzemuszemus
bioderma'lardan memnun'musun canımCADIARZU

teşekkür ediorm tanrıçama.s.
benim cildim çok hassas , kışın çok kuruyo kızarıyo hiç nemlenmiyo o yüzden dermatolog bu seriyi önermişti bana, gayet memnunum canım:smiley-cool:

dewey rujların çok güzel, nasıl da dizmişsin inci gibi...
redhouse sözlüğün de gözümden kaçmadı :eek:

Ayyy pek güzel ciciler varmış burada kaydirigubbakcemile3
Bi ara üşenmezsem ben de çekip koyayım bayanssulusmile

Bu topice Donutı da davet edelim bence sempatiksalakcinni

dewey rujların çok güzel, nasıl da dizmişsin inci gibi...
redhouse sözlüğün de gözümden kaçmadı :eek:

kaydirigubbakcemile3 evet yaa bayaa ingilizce sözlüğüm var en cüsselisi en kenardaydıkaydirigubbakcemile2 rujları çok seviyorumopuyorumnanaktan

Bende resim eklemek istiyorum kızlar ama 100 msj olması gerekiyormuş doğrumu biliyomusunuz?

kızlarrr sürekli giriyordum bu topiğe hep ürünlerinize bakıyordum çok niyetlendim bayanssulusmile yarın bende kendi ürünlerimi eklemeye karar verdim daha önce hiç resim eklemedim inşallah beceririm.. boshayallersmile

canlarım..daha önce söyledim,bir kez daha söyliyimolumunekankayizsmile
resim ekliyemeyen arkadaşlar,oyun bölümünde,mesaj sayısını yükseltip,resim ekleme lütfuna nail olabilirler:smiley-cool:
ee hadi ama,yeni resimler görmek istiyorum ben:sm_cool:

bende yüklemek istiyorum mesaj sayısı sorunumda yok ama zor geliyor mafoldumben

aaa ama bence çok eğlenceli bişey bak merak ettim şimdi seninkileri
ekle ekle eklehihoyyyt:dance:

X