Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
güzel topik bunu sevdima.sbir ara üşenmezsem işim olmadığı gün bende çekeyim bari:KK1:

aman kontes ne cici onlar öyle de canım benim bunlara sığmıcak kadar ne alıcan yanınakaydirigubbakcemile3

çok şirinlerkaydirigubbakcemile2

sağolun canlarımmm :kedi:

jackal'ım 3 ay az değil yaww
kaydirigubbakcemile3
takı + toka + makyaj malz + saç cilt kremleri ws ws asla sığmaz akannehir
ojeleri poşetlere tıkıcam msla kaydirigubbakcemile3

kontess ben senin makyajmalzemelerini çok merak ediyorumkaydirigubbakcemile3

kontes 3 ay tatilde bizi unutmıcan demi canımm bilmiyorumkismile

kızlar fotolarını yükleyemedim mesaj sınırı varmış aldığım sitenin adresini vereyim ordan bakarsınız. makyaj-malzemesi.com adresi. uygun fiyata ürünler arayanlar için güzel bi site

Lorealin 5 li allık setini, mac allık fırçasını, yine lorealin likit fondotenini ve maxfactor ün maskarasını kullanıyorum. çok ta uygun fiyata aldım sitesinden.

kızlar fotolarını yükleyemedim mesaj sınırı varmış aldığım sitenin adresini vereyim ordan bakarsınız. makyaj-malzemesi.com adresi. uygun fiyata ürünler arayanlar için güzel bi site

Lorealin 5 li allık setini, mac allık fırçasını, yine lorealin likit fondotenini ve maxfactor ün maskarasını kullanıyorum. çok ta uygun fiyata aldım sitesinden.

bende senden duyunca baktım o siteye de çok ucuzlar ya orjinaller mi acaba çünkü max factor bile 20 lira çakma olmasınlar kız-tatlicadiarzu-

bende senden duyunca baktım o siteye de çok ucuzlar ya orjinaller mi acaba çünkü max factor bile 20 lira çakma olmasınlar kız-tatlicadiarzu-

ben kullanıyorum, ben de sormuştun yetkililerine maille. Yeni açıldıkları ve tanınmak istedikleri için uygun fiyata bırakıyorlarmışşş. zaten temmuz sonuna kadarmış, sonra yine fiyatlar tavanaaaa sempatiksalakcinni

fotoraf0942.jpg
annişimin hedayesi :)

bu farlardan memnun musun canım , güle güle kullan..
renk veriyor mu sürünce?
ben she den almıştım ama onlar sürünce pek renk vermiyordu..

bu farlardan memnun musun canım , güle güle kullan..
renk veriyor mu sürünce?
ben she den almıştım ama onlar sürünce pek renk vermiyordu..

canım su bazlı kullanınca güzel çok çok parlak değil ama matta değil memnunum ben

buralardayız da foto ekleyen kimse kalmadı sanırım

bi de herkes tatilde sempatiksalakcinni

bayanseyma o kücük rujlari nerden aldiginizi ögrenebilirmiyim lütfen cok sekerler =)

% 100 sahtee ürünler

X