Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
taze yumurtacımm şu avonun ruju var ya sende hani mentollü olanı.onun ismini ve numarasını yazarmısın rşca etsem.nar çiçeği gibi duruyo.çok beğendim

daha ne olsun kaydirigubbakcemile3 tatlım şu pudraların olduğu resimde sağdan ilk sıradaki alta doğru olan numero ve marka ne:hulya:
canım sorduğun flormar ama baya eski eşim yere düşürmüştü içi dağıldı ama dibindeki bile yetiyor sanırım şimdi öyle büyük gramajlı yapmıyor flormar evde bakıyımda nosunuda söyleyim olurmu

kizlar slm, ya bu benefitin yuz icin shimmeri varmis ya, nereden bulabilirim bilen var mi? Sanirim Tr`de satilan bi yer yok ( ya da varsa bilen yazabilir mi? ) netten almaliyim, o da strawberry e baktim ama yok, baska nereden alabilirim? cok merak ediyorum ya...

canım sorduğun flormar ama baya eski eşim yere düşürmüştü içi dağıldı ama dibindeki bile yetiyor sanırım şimdi öyle büyük gramajlı yapmıyor flormar evde bakıyımda nosunuda söyleyim olurmu

tamam bebekimopuyorumnanaktan

kizlar slm, ya bu benefitin yuz icin shimmeri varmis ya, nereden bulabilirim bilen var mi? Sanirim Tr`de satilan bi yer yok ( ya da varsa bilen yazabilir mi? ) netten almaliyim, o da strawberry e baktim ama yok, baska nereden alabilirim? cok merak ediyorum ya...

Canım Benefit ürünleri sephoralarda var istediğin ürünü bulabilirsin....

kızlar bende ekliyim birazını çektim
diğerlerinide sonra eklerim
fondotenler:

Uploaded with ImageShack.us

pudra

kapatıcılar

ışıltılar

bronz pudra

bronz tonlu allıklar

pembe tonlu allıklar

rimel

eyeliner

maşallahın var canım o kadar maskara biraz fazla değilmi kurur onlar yaww bende 4-5 tane maskaram var çok oldu diodum hehehe :)
güle güle kullan canım bitsinler yenilerini alll :)kaydirigubbakcemile2boshayallersmile

cıft taraflı rımeller var ya cogunuzun urunlerınde gordum resım yukleyemedım onu nerde bulabılırım ıstanbulda.. yardmcı olrsanz sevınırım . :)

Son düzenleme:
ya birden fazla nasil resimyükleniyo? neyse part 1 ojeleeeeeeeeeer

Eklentiler

• $makyaj 001.jpg
    $makyaj 001.jpg
    9,3 KB · Görüntüleme: 55
Canım aynı mesaja birden fazla yükleyebilirsin, bir formülü yok yani.
Arka arkaya grafik ekle.

BuNlArDa bEnım vAzGeÇiLmEzLeRıM arkadaşlarrkaydirigubbakcemile3
0vfotoraf0865j

X