Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ahanda bnm oCeler şakkıdı

ruClarım sengözlerimebaksanab

parlatıCılarım ve koruyuCularım sositososito

farCaızlarım delikafadulden

maskaram-şeffaf maskaram-göz kalemlerim-dudak kalemlerim(2'li) - tırnak kalemim
ve altta tek başına masumCanak duranda eyeliner'm

fondotenlerim

çekimler biraz kötü gibi ama idare edersiniz artıkın

yetişin komşulaaar çok büyük oLdu bunlar

ne çok ojen vaaarrr benim sadece 3 tane....gerçi saysam yılda 10 kere bile sürmüyorumdur güle güle kullan cicim

meLenq cok güzel ürünlerin var cnmm güle güle kullann :)))
rujlardan 3. rengin adın ne cnmmm
cok tatlı bi pembiş gibii :asigim:

ne çok ojen vaaarrr benim sadece 3 tane....gerçi saysam yılda 10 kere bile sürmüyorumdur güle güle kullan cicim

saoL cnm heR çaRşıya çıkışımda 1-2 tane aLıoRum hastaLık oLdu:1rolleyes:

meLenq cok güzel ürünlerin var cnmm güle güle kullann :)))
rujlardan 3. rengin adın ne cnmmm
cok tatlı bi pembiş gibii :asigim:

saoL bitanem
goldenrose 123 no. ama resimde açık renk çıkmış normalde daha koyu cnm

hepsi çok guzeller gule gule kullen tatlım

çok meRsü cnmcım

Son düzenleme:
meLenq
çok güzel ürünlerin canım :))

çikolata21, meLenq güle güle kullanın ürünlerinizi.

huli cnm, makyaj setlerin de avondan mı?

bunlar ne cok oje böyle yaaaaaaa delikafadulden
iyi günlerde kullan canim

bambusim yok tatlim birisi African Erde`den bronzer seti digeri pembeli olanda tchibodan aldim

kızlar bu bebak acı badem sütü ne herlade tüm dertlere deva herkeste var bizdemi alsak ne işe yarıo

kızlar bu bebak acı badem sütü ne herlade tüm dertlere deva herkeste var bizdemi alsak ne işe yarıo

aynen öyle canım =)) a.s

kendi topiki de var 'cilt bakımı ürün tavsiyeleri'nde, bir bak istersen Edacımm =)

cildiniz yağlı ise bence almayın. sivilce yapabilir.
göz çevresi hariç cilt ve makyaj temizliğinde kullanılıyor diye biliyorum.

Ben de sadece göz makyajımı temizlemek için kullanıyorum
Harika temizliyor, hiçbir zararını görmedim.
Cildim de yağlı arkasından yüzümü temizliyorum tabiki.

bnm cildimde yağlı ve çok hassas başta kesin sivilce dolcak yüzüm ddm ama denedim gece yatmadan biberiye sabunuyla yıkayıp az miktrda ondan sürdüm snrada fazlalığnı makyaj temizleme pamuğuyla aldım yattım sabh kalktıımda yüzüm yumuşacıktı ve sivilce izlerim hafiflemişti artık düzenli kullanıorum :)) not : gurbaaa cildi yağlı olanlar biberiye sabunuyla kullansın ddi onu kullanmadıınızda sivilcelenme yapablr belki :1hug:

bambusi cim tşk ederim hemen alcam çünkü cildim çok kuru dökülüyor hatta saol şekerrr ii oldu duyduğum :)delikafadulden

bambusi cim tşk ederim hemen alcam çünkü cildim çok kuru dökülüyor hatta saol şekerrr ii oldu duyduğum :)delikafadulden

canım cildin kurysa, çok memnun kalacskın emin olabilirsin =)) hihoyyyt

YAğlı ciltler, dikkatli ve seyrek kullanmalı,
YAlnız sivilce izlerine etkisi var çok iyi geliyor...lokal olarak o bölgelere kullanılabilir yağlı ciltler için...:1rolleyes:

nisan sen kullandınmı ki bebak

nisan sen kullandınmı ki bebak

evet bitenem, fakat yağlı cildim olduğu için ağır geldi, sivilce yaptı, bıraktım...:çok üzgünüm:

ama leke ve izlere inanılmaz faydası var...hatta daha etkilisini görmedim diyebilirim...fakat çelişki var işte, devamlı kullanılamıyor yağlı ciltte hemen sivilce yapıyor...ben de lekeler,n üzerine azıcık sürüyorum bazen...a.s

Ben de sadece göz makyajımı temizlemek için kullanıyorum
Harika temizliyor, hiçbir zararını görmedim.
Cildim de yağlı arkasından yüzümü temizliyorum tabiki.

bebak acı badem sütünün arkasında yazıyor : '' göz makyajı hariç olmak üzere, boyun ve yüzün ...... ''
karma cildim var. göz çevremde kullanmadım ama kaşımın ortasında kocaman bir sivilce çıkmıştı ki, görüntüde geçmesine rağmen, dokununca deri altında sertçe ele geliyor.

göz çevresinde yağlı ürünlerin kullanılması sakıncalı diye biliyorum ben. zamanla göz çevresinde, kalıcı minik yağ bezeleri oluşuyor ve bu bezeleri yok etmek kolay değil.

kullanmayı düşünenlerin aklında bu da olsa iyi olur. dikkatli kullanmakta fayda var bence.

anaaa ben bebakı sadece göz makyaj için kullanıyom ne zararı varmışki gözee:1shok::1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…