Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
dreamangel güle güle kullan hepsini anlaşılan sende avonculardansın ben en çok ruj renklerini beğendim birde niveanın sıvı jölesi dikkatimi çekti.

dreamangel iyi günlerde kullan hepsini :içelim: avatardındaki köpüş senin mi bittim o yavrucağa:asigim:

avon delisi bi kızım..edpler gayet kalıcı seviyorum da :)

ojelerim,ellerim ayaklarım..ayrılamaz 3 üçlü :)

rujlarım...

göz içindir (vizontele geldi aklıma :))

ıvır zıvır topladım bi kareye sığdırdım

banyodaki ayna önü ahalisi

cok güzeller iyi günlerde kullan

teşekkürler herkesee
evet canım o köpüş benim ve hayatım oldu artık daha 3aylık :)
rujlarımı korumak için metal bi kap aldım onun içine koyuyorum..bi tanesinin kokusunu çok beğenip yemeye kalkmış..

niveanın sıvı jölesi çok güzel bence...yıkamazsanız belli bir süre diğer jöleler kuruyp kepek gibi oluyor,bunda öyle bir sorun yok

dreamangel rujlarınının önünde yatan 2 glossun renkleri nedir çok beğendim

dreamangel rujlarınının önünde yatan 2 glossun renkleri nedir çok beğendim

yuuhh o ne göz ben bişey göremedm kızın aldıklarını gözlerim şaşı oldu bi de yatan ruju mu gördün eee pesss:nazar:

güle güle kullan canım ürünlerini çok güzellerrr

damlass, almagester06, hindistancevizi
teşekkür ederim kızlar..yerimseniben

ilarzu, huli81 ürünler çok hoş iyi günlerde kullanın...

çok teşekkür ederim canımmm çok sağoldelikafadulden

kıslar çok güzel ürünleriniz.ay ben bu topike bayılıyorum.çok zevkli oluyor bakması valla.
İLARZUM koymuşsun resimleri çok sağol vallahi kızzzzzzzzzzzz.
ya sen şimdik o harişka göz makyajlarını hangi farınla yapıyorsun.ahni böle ışıl ışıl oluyor ya farlarına baktımda hangileri öle sim simli parlıyor.bayılıyorum valla...

yaaa işte bebişimm bu koyduğum ürünlerle yapıyorum sadece bebeğimm simli farlar falan hepsi burda canısı altın simli farım orda küçük golden rose olan diğerlerinin de hepsi mutlaka pırıltılı olur ben pırıltısız far almam canısı alsam da yanlışlıkla almışımdır kullanmam yaniii

kıslar çok güsel cicilerinz yaaa ii günlerde kullanın
ilarzu çok abartı ürünün yok ama harikalar yaratıosun valla görmeyen odalara sığmaz sanır:)
hulişiiim tatlııım çok güsel cnm ürürnlerin setler ayrı bi güsel zatiii:)

evet çok malzemem olacağına kullandığım olsun derim canım kullanmadıklarımı hemen atıyorum çünkü dayanamıyorum bişey aradığımda bulamayınca çıldırıyorum:nazar:

ya bi de artık eskisi gibi değil eskiden alırdım alırdım alırdım.. şimdi acıyorum verdiğim paraya .. diyorum kendime gerçekten lazımsa al yoksa alma diyorum... daha çeyiz yapacan ona para lazım diyorum:roflol: bi bakmışım lazım olmayanı almamışımdelikafadulden

valla 2-3 kere bu kadar ürün değiştirdim attım... orda burda duracağına kullanmıyorsam eğer atıyorum hemen yada veriyorum komşu kızlarınakaydirigubbakcemile3

özellikle de şehir dışına çıkarken makyaj çantalarımı küçük alıyorum sığdıramayım da almayayım diye süprizzzzz

yuuhh o ne göz ben bişey göremedm kızın aldıklarını gözlerim şaşı oldu bi de yatan ruju mu gördün eee pesss:nazar:

güle güle kullan canım ürünlerini çok güzellerrr

kız deli hatun rujların oluğu fotoya tıkla resim büyüyor
önde duran 2 glossu sordum leee
yerde yatan derken yani dik durmayan glosslardan bahsettim
hepsini dik koymuş ya o bakımdan

dreamangelcanım ikili gözfarı var beyaz ve siyah sanıırm avon colotrend ait değilmi nasıl memnunmuusn kalaıcı mı yumuşakmı güzelce sürülüyormu :eek: bilgi verirsen cok sevinirim

Ay valla hepsine bayıldım ben bu topiği neden görmemişim ya makyaj yapma isteğim depreşti yine ay hepsine bayıldım malzemelerinizin gördümmü dayanamam hiç almak isterim hemen en kısa zamanda bende eklerim malzemelerimi...

birde hep sölüyosunuz ya bebak pahalımı birde ne işe yarıyo mesela sedece makyajmı temizliyo nemlendirici gibi kullanılıyomu........

birde hep sölüyosunuz ya bebak pahalımı birde ne işe yarıyo mesela sedece makyajmı temizliyo nemlendirici gibi kullanılıyomu........

canım bebak 4 tl civarında bişey pahalı değil makyaj temizlemek için kullanılıyor genelde nemlendirici de olur herlade canım

dreamangelcanım ikili gözfarı var beyaz ve siyah sanıırm avon colotrend ait değilmi nasıl memnunmuusn kalaıcı mı yumuşakmı güzelce sürülüyormu :eek: bilgi verirsen cok sevinirim

düşünüyorum..hatırlamadım düşünürken gidip deniyim bu saatte delikafadulden
flormar aldığımdan beri kalmış o

denedim ne bileyim beğenmedim ama grinin rengi çok güzel..beyaz da beyazlatmıyor gibime geldi..
gelecek katalogta daha güzel farlar onları bekle bence ..yada rica et senin için sipariş etsin grili seti..eğer arkadaşınsa satıcılara gönderilen ayrıca bi katalog var onu gösterir sana

canım bebak 4 tl civarında bişey pahalı değil makyaj temizlemek için kullanılıyor genelde nemlendirici de olur herlade canım

TEŞEKKÜRLER CANIM SAOL BENıM CıLDıM ÇOK KURU KABUK KABUK DÖKÜLÜYO O KADAR KURU YANı HANı ONA BıR FAYDASI OLURMU ACABA DıYE SORMUŞTUM BıR SÜRÜ NEMLENDıRıCı KULLANDIM DOKTOR BEPANTEN DEDı ONUDA KULLANDIM AMA HıÇ FAYDA GÖRMEDıM SıZ NE TAVSıYE EDERSıNZ BANA senağlama

TEŞEKKÜRLER CANIM SAOL BENİM CİLDİM ÇOK KURU KABUK KABUK DÖKÜLÜYO O KADAR KURU YANİ HANİ ONA BİR FAYDASI OLURMU ACABA DİYE SORMUŞTUM BİR SÜRÜ NEMLENDİRİCİ KULLANDIM DOKTOR BEPANTEN DEDİ ONUDA KULLANDIM AMA HİÇ FAYDA GÖRMEDİM SİZ NE TAVSİYE EDERSİNZ BANA senağlama

ben uriage tavsiye edebilirim canim...

bunlar farlarım canlarım hepsini toplu çektim uzaktan oldu biraz kusura bakmayın çiçekler

bunlar da allıklarım bronz ve pembe tonları

kapatıcılar fondöten pudra ve göz kalemi ailesi toplu çekimi:))

bunlar rujlarım renkleri olduklarından daha koyu çıkmış kızlar

bakım ürünleri saç baş , kremler, vücut spreyleri, ışıltı veren kremler falan var , makyaj çıkarmak için kullandığım ürün niveanın ürünü canlarımmm

parfümlerim ..:))

bunlar ojelerim ruj paletimi rujların arasına koymayı unutmuşum buraya ekkledimmm

bu kadarrrrrrr:))))

canım burda pembe glıssın urunu ne?memnunmusun

X