Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bunlar ojelerim

rujlarım

far ve allıklar

kalem ve rimellerim

saç ürünlerim

vücut ürünlerim

sarı gliserinli yeşil defneli sabun

farfümlerim 2 taneside yolda hihoyyyt

Son düzenleme:
bunlar da benimkiler:)

vücut, cilt bakım ürünleri ve ojeler

Fotoraf-0163-2.jpg

makyaj malzemeleri ve parfümler

Fotoraf-0165-1.jpg

Son düzenleme:
arkadaşlar bu bebak ile makyajınızı sildikten sonra yüzünüzü yıkıyor musunuz suyla tekrardan?

edaykin cnm çok güseller ii günlerde kullan hepsini
bu avonun ruj paletinden memnunmsn cnm renk verio mu

canım sadece koyu olanlar renk verio fazla kullanmıorum alma derim ona verceğin paraya 2 3 tane ruj al sadece içinden 2 yada 3 rengi sürebiliorum

adykin güle güle kullan tatlım sana sorularım olucak müsadenle :1closedeyes:
1.avon pembe ojenin yanındaki açık renk avon ojenin nosu nedir ten rengi gibimi o
2.avon göz şeklindeki far renk veriyomu önerirmisin
3.hacı şakir şampuandan memnunmusun
bideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
KIRMIZI çantana bayulduuum
çok güzel :eek:

edaykin hepsi çok güzel, şu 6gen makyaj çantasının her türlüsüne bayılıyorum ben yaa bi alamadım:KK43:

canım o ten rengi gibi olan oje fransız manikürü seti hatta kırmızı olan ojenin yanndaki beyazla birlikte satılıo beyazı tırnak uçlarına ten rengi gibi olanı da tüm tırnağa sürüyorsun tek satılmıo

göz şeklinde olan far renk vermio öle ii bişi değilmiş sadece baz olarak kullanıorum çünkü çok açık ve belli de olmuo hemen de silinio kalıcı değil

hacı şakir şampuanda ben memnun kalmadım ama kokusu muhteşem ve kalıcı 3 ytl ye aldım herkesin saç yapısı farklı tabi ama ucuz etin yahnisinden ii bi şey de beklenemez nihayetinde
ne saçımı kötü yaptı nede çok ii yaptı aynı fark yok normal şampuan ii temizlio ama almak istersen al bi kereliğine 3 ytl bişi dene belki senin saçına uygundur datluşumm

mge canım o 6gen kutuyu bana sevgilim tahtakale den almış sende istanbuldasın illa rast gelmişsindir fiyatıda ben 10ytl civarında biliorum boyu tipi ebatına göre değişiyo ama 10 15 arası yerimseniben

X