Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
TEŞEKKÜRLER CANIM SAOL BENİM CİLDİM ÇOK KURU KABUK KABUK DÖKÜLÜYO O KADAR KURU YANİ HANİ ONA BİR FAYDASI OLURMU ACABA DİYE SORMUŞTUM BİR SÜRÜ NEMLENDİRİCİ KULLANDIM DOKTOR BEPANTEN DEDİ ONUDA KULLANDIM AMA HİÇ FAYDA GÖRMEDİM SİZ NE TAVSİYE EDERSİNZ BANA senağlama

bebeğim ben de esaslı bi nemlendirici arıyordum canısı günaş koruma faktörlü bişey istiyotdum ve de yanında gece kremi sonra tesadüfen avondan liv botanik gece ve gündüz kremini aldım öylesine bi baktım hoşuma gitti... sanırım sadece gündüz kremi yaramıyor yeterlli olmuıyor.. benim cildim değil de annemin cildi senin gibi o da gece ve gündüz sürünce pullanması geçti.. ama ben avon ürünlerini hep korkarak kulandım canım .. yine de sölemeden geçmeyeyim dedim...

sonra bunu aldıktan sonra ben gurbike sordum bi nemlendirici tavsiye et diye o da dermologia dedi cansı.. onun önerilerini de dikkate alırım bu bitince gündüzde ona geçerim bi de onu denerim diye düşünüyorum canısı

canım burda pembe glıssın urunu ne?memnunmusun

canım bemn bu glissin ürününü bi türlü anlamadımsaçımı maşa falan yapıyorum diye aldım.. ısıya karşı koruma yazıyor üzerinde ...ama saçımda bi kremsi kalıntı yapıor saçımı açmaya yardımcı olmuyor kuruyunca biraz daha iyi oluyor ... iyi mii kötü mü yapıyor anlayamadım sdddoğrusu canım yani... ben aslında avonda orda resmi var ufak yeşil kapağı olan onu kullanıyordum banyodan sonra azıcık elime alıp saçıma sürüyordum saçı öyle güzel taratıyor yumuşacık yapıyor ki inanamazsın.. kime aldırdıysam memnun kaldı abonesi oldular esmen... kuruyunca da kalıntı bırakmıyor 7/24 ler gibi.... denemeni tavsiye ederim bebeğimm

bunlar farlarım canlarım hepsini toplu çektim uzaktan oldu biraz kusura bakmayın çiçekler

bunlar da allıklarım bronz ve pembe tonları

kapatıcılar fondöten pudra ve göz kalemi ailesi toplu çekimi:))

bunlar rujlarım renkleri olduklarından daha koyu çıkmış kızlar

bakım ürünleri saç baş , kremler, vücut spreyleri, ışıltı veren kremler falan var , makyaj çıkarmak için kullandığım ürün niveanın ürünü canlarımmm

parfümlerim ..:))

bunlar ojelerim ruj paletimi rujların arasına koymayı unutmuşum buraya ekkledimmm

bu kadarrrrrrr:))))

offf süperler canım ya gule gule kullan bayıldım delikafadulden

rujlar, glossler, dudak bakim ürünleri ve kalemler
bu arada kizarkadasim avon temsilciligi yaptigindan beri avon yogunlukla avon ürünlerim var yeni farkediyorum
ama malesef hepsinden memnun degilim,
Manhatten glossun cok igrenc bir kokusu ve tadi var kullanmyiorum, satmayi düsünüyorum
1001433s.jpg

farlar, göz kalemleri, rimeller vede loreal alligim pudralarin yanina koymayi unuttum
1001435.jpg

makyaj setleri, ikisinide asik olup aldim cok güzeller
soldaki tchibonun daha dün aldim görenler görmüstür
digeride arabische Erdeden bronzer seti
1001436.jpg
canım paletler harika :sm_cool:

koycam tatlım ozendirdiniz ya yarın bosum cekip koyarım zaten hergun bosumdakaydirigubbakcemile3

kızlar sizin kadar olmasada bunlarda benim kozmetiklerim kaydirigubbakcemile2.............

çikolata cok güzel ürünlerin güle güle kullan canım a.s.
bende alcam o far paletindn

çikeletam canısı güle güle kullan bebişşş çok güzeller bülbülümmm

rosense nin gül suyu güzel mi canısı ben de düşünüyıorum almayı benimkisi biitnce de çiçeğimmm

bebeğim ben de esaslı bi nemlendirici arıyordum canısı günaş koruma faktörlü bişey istiyotdum ve de yanında gece kremi sonra tesadüfen avondan liv botanik gece ve gündüz kremini aldım öylesine bi baktım hoşuma gitti... sanırım sadece gündüz kremi yaramıyor yeterlli olmuıyor.. benim cildim değil de annemin cildi senin gibi o da gece ve gündüz sürünce pullanması geçti.. ama ben avon ürünlerini hep korkarak kulandım canım .. yine de sölemeden geçmeyeyim dedim...

sonra bunu aldıktan sonra ben gurbike sordum bi nemlendirici tavsiye et diye o da dermologia dedi cansı.. onun önerilerini de dikkate alırım bu bitince gündüzde ona geçerim bi de onu denerim diye düşünüyorum canısı

avon kullandım ben oda ii gelmedi ama dermologia kullanayım birde ona bakayım nasıl olucak saol canım benimmmmhihoyyyt

çikeletam canısı güle güle kullan bebişşş çok güzeller bülbülümmm

rosense nin gül suyu güzel mi canısı ben de düşünüyıorum almayı benimkisi biitnce de çiçeğimmm

evet canım ben seviyorum bu 2.si buzdolabında saklıyorum soğuk soğuk iyi geliyo bitanem tesekurlerŞeniz

çikolatacim gule gule kullan ürünlerini.. a.s.
o far paletinin aynisindan benimde wardi. 2007de ankaradan almistim. buraya geldim bi kac kez kullandim hosuma gitmedi attim -tatlicadiarzu-

çikolatacim gule gule kullan ürünlerini.. a.s.
o far paletinin aynisindan benimde wardi. 2007de ankaradan almistim. buraya geldim bi kac kez kullandim hosuma gitmedi attim -tatlicadiarzu-

doğrudur tatlım ya ben cokmemnun kaldım çok kalıcı hemde hafif sedefli çok hosuma gitti zaten bi a rkadasımın tavsiyesiyle almıstım:teytey:

bu resmdeki ürünlerin içleri kimyasal maddelerle dolu :KK43:

ahh be canımm sana bi yediklerini içtiklerini anlatsam bunlara dua edersin....

maalesef canım öyle ama dünyada doğal bir şey bulmak o kadar zor yada pahalı kii....

X