Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ayy tatlışım unuttuumm hemen koyuyorum:eek:

teşekkürler hulicimm evet minik poşetleerde olanda far parmağımı değdirmem yetiyor tatlım sonra hemen gözümeeee bende alırken zorlanırım diye düşünmüştüm ama inanki çok basit uygulaması

b&m kusura bakma canım geç oldu birazz:1ninca:
özensiz sürdüm tatlım hemen çekiyim diye hafif bi pembe rengi var çok hafifte ışıltılı ama ben seviyorum kullanışlı oluyor bi flaşlı çektim bide flaşsız canım

pic0249ui8.jpg
pic0250lw0.jpg

buda flaşsız pek belli olmadı ama:kızgın:
pic0255af5.th.jpg
ayyy kirpiklerime bakın yaaaa hiç ama hiç kıvrılmıyolar offffffffffffffffffffkötükedihüsokötükedihüso
estafurullah bebişimm
niye kızayımm :1hug:
olur öyle şeyler
asıl sen kusura bakma iş çıkardım sana
çok çöok teşekkürederimmm resim içinn
bende o farın her renginden düşünüyorum da kararsız kalmıştım
istediğim gibi renk kendini belli ediyo ve ışıltılı
çok çok saol tatlışımŞeniz

brcnn bayıldım farlarına.Çok güzeller.:nazar:benimde ganimetlerim fazla değil ama kıskandım bende ekliyorum :dilcikar:

rujlarım:

kalemler ve rimeller:

glosslarım:

farlar:

allıklar ve fondöten:

ve son olarak vücut kremlaeri ve parfümlerim:

bu kadar fazla bir şey yok.:a015: Hergün yeni şeyler çıkıyor.. doymuyor almaya insan vallahakaydirigubbakcemile3

serapcm ürünlern çok hoş ii günlerde kullan evt insan almaya doymuor:)

demi arkadaşım buda bir tür alışkanlık. vallaha almak istediğim bir sürü ürün var. bu ay olmaz belki bidahaki aya inşallah. :)

serapçım bunlar azzzmıııı :KK70:D
çok güzel ürünlerin canım rujda koyu renk seviyosun sende sanırım
diorun parfümü dimi midnigtmıydı o bana fazla kalıcı gelmedi bi kez sıkmıştım bir parfümeridede acaba parfümmü bayattı uzun süredir raftaydı sanırım toziçindeydi çünkü kutusu:KK70:

yaa sayfaları inceleyince az geliyor insana. Evet canım koyu renkte açık renkte seviyorum. parfüm midnight poison.vallaha acaip kalıcı 1 fıs yetiyor 2 gün kokuyorum.mutlaka o parfüm bayattır.

burcin farının rengi çok güzeeeelll :asigim: sana da çok yakışmışş

serapcigim ürünlerin cok güzel, hem az degilki maasallahi var iyi günlerde kullan

serap masaallahhh ne kadar cok urunlerin warr
kiz paranin hepsini makyaj urunlerinemi yatiriyorsun delikafadulden

urunlerim.jpg

bunlarda benim makyaj urunlerim

serap masaallahhh ne kadar cok urunlerin warr
kiz paranin hepsini makyaj urunlerinemi yatiriyorsun delikafadulden

urunlerim.jpg

bunlarda benim makyaj urunlerim

tatlim cok güzeller güle güle kullan
o kirmizi kutu nedir öyle cok güzelmis yakaydirigubbakcemile2

ay canim benim cok tesekkür ederim emegin icin
cok güzelmis bu ya bayildimmmmm
iyi günlerde kullan

merhaba arkadaşlar.forumunuzu çok beğendim ve üye oldum...makyaj ürünleriniz çok güzel.benimkileri bunların yarısı kadar bile değil zaten öğrenciyim ve 17 yaşımdayım :KK70: imrenerek bakıyorum valla.keşke benim olsa...

KIZLAR BAŞTAN SONA BUTUN RESIMLERE BAKTIMdelikafadulden ONCEDEN COK UZULUODUM COK MAKYAJ MALZEMEM WAR BOSUNA MASRAF EDIORUM HERKES BI RUJ BI RIMEL ALIO BEN UM PARAMI MAKYAJ MALZEMESINE VERIORUM DIODUM ARTIK KOYACAK YER KALMADI ODADAdelikafadulden AMA SIZINKILERI GORUNCE BENDEN BASKA MAKYAJ DELULERI DE WARMIS DEDIMdelikafadulden YASASINNdelikafadulden YAKINDA BENDE BURAYA KOYACAGIM RESIMLERI

KIZLAR BAŞTAN SONA BUTUN RESIMLERE BAKTIMdelikafadulden ONCEDEN COK UZULUODUM COK MAKYAJ MALZEMEM WAR BOSUNA MASRAF EDIORUM HERKES BI RUJ BI RIMEL ALIO BEN UM PARAMI MAKYAJ MALZEMESINE VERIORUM DIODUM ARTIK KOYACAK YER KALMADI ODADAdelikafadulden AMA SIZINKILERI GORUNCE BENDEN BASKA MAKYAJ DELULERI DE WARMIS DEDIMdelikafadulden YASASINNdelikafadulden YAKINDA BENDE BURAYA KOYACAGIM RESIMLERI

koy tatlimmm beklerizzz evet burda hepimiz makyaj manyagiz, ben bu topige takilmaya baslayinca oldum desem yalan olmaz delikafadulden

koy tatlimmm beklerizzz evet burda hepimiz makyaj manyagiz, ben bu topige takilmaya baslayinca oldum desem yalan olmaz delikafadulden

YA WARYA ARIK KOYACAK YER KALMADI ODADA SIGMIOLAR AMA BEN HALA ALIORUMdelikafadulden ISTANBULDAYKEN TEKIN ACARA GIRDIGIMDE AKSAMA KADAR CIKAMAZDIM BAKMAYA DOYAMAZDIMdelikafadulden

X