Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hadi yaa birileri daha koysunn resimm delikafadulden

işte buuuu

duality.jpg

:asigim:

kızlaaaar. bana bi rimel önerinn. kirpiklerim dümdüzz:sm_confused:

kızlar aranızda makyaj altı bazı kullan var mı ?

cicilerimhihoyyyt fazla olmasalar dakaydirigubbakcemile3
080320092113.jpg

080320092110.jpg

080320092118.jpg

080320092116.jpg

080320092119.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
tatlm ben onu oriflame'dn almıştım ama. yok artık o sanırım:1no2:

ben avonla oriflameyi karıştırırım hep:eek:
o üründen 2-3 tane bitirdim pek bitiremem makyaj ürünlerimi oyüzden çok özel bi ürün
yapış yapış değil ve çok kalıcı ben hiç bi glossun bukadar kalıcı olduğuna şahit olmadım
hel o simleri yok muuu:asigim:

ayyyyy bayıldım bayıldımmmm tek tek isim yazamicam herkesin ürünleri muhteşeeeeemmm, bende eklicem ama pek az kalacaklar benimkiler burdakiler yanında...bakarken şunuda soruyum bunuda soruyum diyordum unuttum, aklımda mineralli ürünler kaldı kullananlar bi yazabilirlermi acaba
hangi marka daha iyidir?
kullanımları nasıl kolaymı?
nerden alcaz?
ebayde fln gördüm setini ama Türkiyede yokmu?
baremineralsin starter kit diye bir seti var alan oldumu hiç? nasıl tester gibimi alan olduysa? şimdiden teşekkürlerr

çok güzel bi gloss. bitmesin diye de fazla sürmüorm:sm_cool:

ayyyyy bayıldım bayıldımmmm tek tek isim yazamicam herkesin ürünleri muhteşeeeeemmm, bende eklicem ama pek az kalacaklar benimkiler burdakiler yanında...bakarken şunuda soruyum bunuda soruyum diyordum unuttum, aklımda mineralli ürünler kaldı kullananlar bi yazabilirlermi acaba
hangi marka daha iyidir?
kullanımları nasıl kolaymı?
nerden alcaz?
ebayde fln gördüm setini ama Türkiyede yokmu?
baremineralsin starter kit diye bir seti var alan oldumu hiç? nasıl tester gibimi alan olduysa? şimdiden teşekkürlerr

şeker parem ben tam 1 senedir kullanıyorum 2-3 ayrı marka kullandım kalite olarak aa bu daha iyi diyemicem ama aralarında nedense uçurum fiyat farkı var..
en son internet üzerinden every days minerals ten sipariş verdim 12$ dı byük boy fondotenler (pudra)
5 tanede minik boy hediye gönderdiler onuda eski boş kabıma koyunca hemen hemen bi adet daha oluştukaydirigubbakcemile3
2haftada eline geçiyor renk skalası dehşet geniş..
uygulamada herhangi bi zorluu yok kabuki fırçanla uyguluyorsun 2dk da..
daha önce sıvı fondoten kullanıyordum ondan bin kat pratik mesela..kapatılığıda sıvı fondotenden aşşa da kalmaz hani..kısacası mutlaka edinmeslisin cildinin nefes aldığını hissedeceksin..

hayatcım max factorün kalıcı rujundan memnunmusun sürekli tazeleme gerekiyomu ??dudakları kurutuyo diyolar böle pütür pütür oluyomu birde hangi rengi kullanıyosun ben pembe yada kırmızı istiyorum daa..ayy ne çok soru sormuşum tekrar okuyunca farkettim kusurabkma canım benim yaa:eek:

canım kalıcı ruju tazelemek gerekmiyor ama dediğin gibi kurutuyor dudakları pütür pütür oluyor nemlendiricisini tazelemek gerekiyor o yüzden

selam kızlar bunlar da benim ürünlerim merak eden olursa söylerim numara felan

kaydirigubbakcemile3
farlarım
viewer.php
[/URL][/IMG]

fondoten concealer ve allık

rimellerim

rujlarım ve glosslar

bunlar da benim sadece kalem, rimel, nemlendirici kullanıyorum aslında. Diğerleri lazım olursa diye.

rimeller
rimel.th.jg

rujlar - nivea lipstickler
ruj.th.jg

ojeler
ojev.th.jg

göz kalemleri
kalem.th.jg

farlar
farn.th.jg

fondöten nemlendirici tonik mak tem vs. vs.
ciltmilt.th.jg

cilt temizleme ürünleri- saç bakım
ciltmilt3.th.jg

deodorant
deodorant.th.jg

parfüm celebre de bitti gibi gene idare ediyor.
parfm.th.jg

Son düzenleme:
cloud mhmtayca çok güsel ürünlernz kızlar ii günlerde kullanın
mhmtayca cnm guerlain ürünleri görüorm harikalar too faced ler al beni dio ztn nars allığın orgasm mı?
cloud renkli rimel seviors galiba:)

selam kızlar bunlar da benim ürünlerim merak eden olursa söylerim numara felan

kaydirigubbakcemile3
farlarım
viewer.php
[/URL][/IMG]

fondoten concealer ve allık

rimellerim

rujlarım ve glosslar

canim harika urunlerin var, gule gule kullan... =) nars alligin angelika mi? bir de en soldaki normal mac rujunun ismi ne mercan rengi gibi olan? genellikle benzer urunler kullaniyormusuz =)

X