Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım iyi günlerde kullan cicilerini cok güzeller farlarının renkelri süper sanırım flormana ait olan 4lü fakat 8 renk bulunan farına bayıldım:asigim:

canım çok teşekkürler daha iyisi sizin olsun
flormar malesef renkleriyle ilgimi çeken bi marka ama malesef allık fondoten falan alerji yaptı atmak zorunda kaldım bi tek bu marka bukadar belirgin alerji yaptı sürer sürmez pıtır pıtır sivilceler o yüzden farları ve rimellerini kullanıyorum sadece

beautysyy canım cok güzel ürünlerin..
lipglosslarında bi tane pembiş bi renk var yaa 5.sıradaki adı ne onun :)

canım çok teşekkürler hepizin ürünleri çok güzel
sorduğun lip gloss avonun fırçalı likit ruju biraz yapış yapış ama idare eder
bence sally hansen tek geçerim mutlaka deneyin

arkadaşlar herkes az çok markalı markasız demeden yayınlasın yaa başlık şenlensin gözümüz bayram etsinhihoyyyt

cnm ürürnlerin çok güsel ii günlerde kullan çok şekerlergamyoncuiremsu

beautysyy canim ürünlerinin hepsi cok güzel güle güle kullan
bu arada avon temsilciligimi yaptin veya yapiyorsun?
bende yillar öncesi yapmistim o kücük rujlardan bende de var ;-))
memnunmusun her ürününden, bir parlaticim vardi avondan kokusunu hic sevmedim sen he rürününü begeniyormusun

damlacım pastelin bronz allıgını sen almıştın sanırım memnunmusun ben de bugün pırıltılı bronz pudrasını aldım çok dandik gibi geldi bana yasenağlama boşa mı para verdim yoksa senağlamasenağlamasen de nasıl durdu canım:uhm:

beautysyy canim ürünlerinin hepsi cok güzel güle güle kullan
bu arada avon temsilciligimi yaptin veya yapiyorsun?
bende yillar öncesi yapmistim o kücük rujlardan bende de var ;-))
memnunmusun her ürününden, bir parlaticim vardi avondan kokusunu hic sevmedim sen he rürününü begeniyormusun

canım çok teşekkür ederim öğrenci bütçesiyle bukadar cnm ben temsilciyim ama kendimin temsilcisi desek iyi olur öle satış yaptığım yok heray indirimde işime yarayacak ürün varsa alıyorum
memnun olmadığım ürünleri rolon falan var ama çoğu ürününden memnununm
ama en çok glazewear rujları varya geç keşfettim ama bence kesinlikle edin bitane gerçi satışta yok ama temsilcilere sor stoklamış olabilirler bukadar mı mükemmel olur bi ruj kat ve kat rujlara tur bindirir:lepi:
ayrıca color trend pudrası fiyatının uygunluğuna rağmen süper kapatıcı ve tenle uyumlu ilk başta ruj sabitlemek için alıp küçümsemiştim ama sürmeden çıkmıyorum şimdi
saç ürünleri vasat ne iyi ne kötü
duş jeli köpürmüyo yaaa
göz makyajı temizleyicisinden memnunum bidaha alırmıyım bilmem
el kremi klasik yağlı his bırakmaması güzel ama sürümü sert biraz arko daha iyi
clear skin mikro tanecikli temizleyici yağlı bir cildim var o yüzden temizleyicimden vaz geçemem mükemmel
selülit kremi düzenli kullanırsanız etkili işime yaradı memnun kaldım
parfümler kesinlikle kalıcı değil tabiki herkesin bildiği gibi ama v of love jhafif güzel
kapatıcısı idare eder
süper shock kesinlikle bitane edinin süper eniyi maskaralara taş çıkarır
mistake prof maskara kesinlikle uzak durun berbat yoğun
color trend rimel fiyatına göre çok iyi
asansörlü sijyah göz kalemi 2.alışım bundan sonra ölene dek bunu kullanırım sanırım çünkü birtek ağlasamda dahi bu akmadı gözümde süper doğal bi görüntü
kajalstik göz kalemleri dev boyutta sürümü kolay alın ömğr boyu kullanın
farları birikiyor göz üstünde uzak durun
rolon yapış yapış uzak durun
ruj numuneleri süperrrr orjinellerinden daha iyimi ne:),

uzattım ama umarım yardımcı olmuşumdur

canım çok teşekkür ederim öğrenci bütçesiyle bukadar cnm ben temsilciyim ama kendimin temsilcisi desek iyi olur öle satış yaptığım yok heray indirimde işime yarayacak ürün varsa alıyorum
memnun olmadığım ürünleri rolon falan var ama çoğu ürününden memnununm
ama en çok glazewear rujları varya geç keşfettim ama bence kesinlikle edin bitane gerçi satışta yok ama temsilcilere sor stoklamış olabilirler bukadar mı mükemmel olur bi ruj kat ve kat rujlara tur bindirir:lepi:
ayrıca color trend pudrası fiyatının uygunluğuna rağmen süper kapatıcı ve tenle uyumlu ilk başta ruj sabitlemek için alıp küçümsemiştim ama sürmeden çıkmıyorum şimdi
saç ürünleri vasat ne iyi ne kötü
duş jeli köpürmüyo yaaa
göz makyajı temizleyicisinden memnunum bidaha alırmıyım bilmem
el kremi klasik yağlı his bırakmaması güzel ama sürümü sert biraz arko daha iyi
clear skin mikro tanecikli temizleyici yağlı bir cildim var o yüzden temizleyicimden vaz geçemem mükemmel
selülit kremi düzenli kullanırsanız etkili işime yaradı memnun kaldım
parfümler kesinlikle kalıcı değil tabiki herkesin bildiği gibi ama v of love jhafif güzel
kapatıcısı idare eder
süper shock kesinlikle bitane edinin süper eniyi maskaralara taş çıkarır
mistake prof maskara kesinlikle uzak durun berbat yoğun
color trend rimel fiyatına göre çok iyi
asansörlü sijyah göz kalemi 2.alışım bundan sonra ölene dek bunu kullanırım sanırım çünkü birtek ağlasamda dahi bu akmadı gözümde süper doğal bi görüntü
kajalstik göz kalemleri dev boyutta sürümü kolay alın ömğr boyu kullanın
farları birikiyor göz üstünde uzak durun
rolon yapış yapış uzak durun
ruj numuneleri süperrrr orjinellerinden daha iyimi ne:),

uzattım ama umarım yardımcı olmuşumdur

ay canim benim cok sagol nasilda detayli anlatmisin
bende color trend pudrasi var memnunum acikcasi
sonra gloss sticks, kalemli lipglossu var cok sevdim ben bunu
iki tane parlaicisini daha almistim ama kokusunu hic bgenmedim geri vermistim bende

bugun temizlik günümdü makyaj malzemelerimide aradan çıkarayım dedim delikafaduldenkaydirigubbakcemile5
pic0253tk0.jpg
pic0257sb5.jpg
pic0259vf5.jpg
pic0260xh0.jpg
pic0262wx2.jpg

brcincimm
şu ürnlerinin arasındaki tekli pembe cecile farını gözüne sürüp resmini koyabilirmisin çok merak ediyorum ve bunun renklerini almak istiyorum
memnunmusunn
resim koyasan bana haber verirmisin:uhm:

mineralli farlarım

pic0293yb5.jpg
pic0297xu3.jpg
allıklarım

fondoten ve body shimmerlarım

pic0298hc2.jpg

cilt ürünlerim

pic0303wi3.jpg

saç ürünlerim

pic0307jf3.jpg

vücut ürünlerim

pic0316ed0.jpg

bunlarda sabunlarım ve daxım:)

pic0320cz4.jpg

mineralli farlarım

pic0293yb5.jpg
pic0297xu3.jpg
allıklarım

fondoten ve body shimmerlarım

pic0298hc2.jpg

cilt ürünlerim

pic0303wi3.jpg

saç ürünlerim

pic0307jf3.jpg

vücut ürünlerim

pic0316ed0.jpg

bunlarda sabunlarım ve daxım:)

pic0320cz4.jpg

brcmcmcm maşAllah . . .
Servet sahibisin servet . . .

:asigim:

Dax bende kullanıyorum canım kırmızı sendeki ve o çok sert değil mi sen nasıl kullanıyorsun ne biçimde yani ?

Bu arada che de fiyatlar değişmemiş çok şükür senin şeker gelsin memnun kalırsan benimde olacak İnşAllah . . .

burçinim süper ürünlerin canım Şeniz a.s

burçinimm ganimetleri çıkarmışsn süper herşeyin clinique allık gördüm sanırım çok güsell dimi ben çok memnunum ii günlerde kullan hayatm hepsini daha nice niceleri olsunkaydirigubbakcemile5

brcmcmcm maşAllah . . .
Servet sahibisin servet . . .

:asigim:

Dax bende kullanıyorum canım kırmızı sendeki ve o çok sert değil mi sen nasıl kullanıyorsun ne biçimde yani ?

Bu arada che de fiyatlar değişmemiş çok şükür senin şeker gelsin memnun kalırsan benimde olacak İnşAllah . . .
bizim sayfamızdan sonra artış gösterdi bunlar sabunumm. 2-3 sene öncesinde tek kullandıgım siyah göz kalemi ve lipglosstu:eek:
daxı fön çektikten sonra çokçok az elime sürüp saçlarıma değdiriyodum kabarmasını önlesin diye ama çokçok az yoksa yağlı gösteriyor saçları fazlası zarar yanikaydirigubbakcemile3
ay bi gelse cheap bende başka şeyler isteyecem sabunum ya fiyatlar değişmez inş.:Saruboceq:

burçinim süper ürünlerin canım Şeniz a.s
teşekkürler canım daha süperleri senin olur inş.hihoyyytŞeniz
burçinimm ganimetleri çıkarmışsn süper herşeyin clinique allık gördüm sanırım çok güsell dimi ben çok memnunum ii günlerde kullan hayatm hepsini daha nice niceleri olsunkaydirigubbakcemile5

evettt clinique allığım çook seviyorum bendee çok kalıcı ve süper renk veriyor şeftalimsi bi renk gördüm ışıltılı yakın bi zamanda onuda almak istiyorum.aminnn tatlışım nice nicelerii en güzelleri bizim olsunnnlülülülülülüsositososito

brcinn ürünlerin hepsi harika güle güle kullan bence de bu topic hepimizi kokoş mu yaptı ne bende malzemeleri arttırmaya başladım ama hala sizinkilerin yanından bile geçmez.kaydirigubbakcemile5

brcinn bana dönmedn canım tekrarlıyorum msjımııııı

brcincimm
şu ürnlerinin arasındaki tekli pembe cecile farını gözüne sürüp resmini koyabilirmisin çok merak ediyorum ve bunun renklerini almak istiyorum
memnunmusunn

brcinn canim ne kadar güzrl ürünlerin var güle güle kullan
mineralli farlarda arkada kücük posetlerde olanlardami far, onlari nasil kullaniyorsun, boncuk poseti gibi görünüyo cok tatlilar

brcinn bana dönmedn canım tekrarlıyorum msjımııııı

brcincimm
memnunmusunn

ayy tatlışım unuttuumm hemen koyuyorum:eek:
brcinn canim ne kadar güzrl ürünlerin var güle güle kullan
mineralli farlarda arkada kücük posetlerde olanlardami far, onlari nasil kullaniyorsun, boncuk poseti gibi görünüyo cok tatlilar

teşekkürler hulicimm evet minik poşetleerde olanda far parmağımı değdirmem yetiyor tatlım sonra hemen gözümeeee bende alırken zorlanırım diye düşünmüştüm ama inanki çok basit uygulaması

b&m kusura bakma canım geç oldu birazz:1ninca:
özensiz sürdüm tatlım hemen çekiyim diye hafif bi pembe rengi var çok hafifte ışıltılı ama ben seviyorum kullanışlı oluyor bi flaşlı çektim bide flaşsız canım

pic0249ui8.jpg
pic0250lw0.jpg

buda flaşsız pek belli olmadı ama:kızgın:
pic0255af5.th.jpg
ayyy kirpiklerime bakın yaaaa hiç ama hiç kıvrılmıyolar offffffffffffffffffffkötükedihüsokötükedihüso

X