Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bunlarda benim az ve öz kozmetik ürünlerim :ecrin_bebek:

heyo0002im9.jpg

heyo0003ts8.jpg

rujjjjty5.png

fondotengu7.png

heyo0011yy0.jpg

heyo0013yg1.jpg

suuuzn2.png

heyo0018rk6.jpg

heyo0021tx2.jpg

mmmmyc0.png

ablamın kızı yani yeğenim saolsun nerdeyse bütün makyaj malzemelerimi aldı bunlar benim artık diye :1shok: kaydirigubbakcemile

hülyacım ürünlerin çok cici =)
benim ürünlerim senden daha az inan :)

adasim canim cok güzel ürünlerin var gercektende az ve öz

nisancım ya aslında az olması daha iyi geliyo bana çok olunca kafam karışıyo delikafadulden

huli adaşım beğendiğin için saol canım bende bu yeğen olduktan sonra zaten makyaj malzemesi durmuyo aldığım hepsini götürüyo teyzesi gibi kokoş olacak heralde :roflol:

nisancım ya aslında az olması daha iyi geliyo bana çok olunca kafam karışıyo delikafadulden

huli adaşım beğendiğin için saol canım bende bu yeğen olduktan sonra zaten makyaj malzemesi durmuyo aldığım hepsini götürüyo teyzesi gibi kokoş olacak heralde :roflol:

canım senin kozmetik alerjin vardı, geçti o değil mi ? şutarafagitti

benim sayılı ürünüm var cnm, resim eklemeye değmez :eek: zaten makyaj yapan biri değilim, bittikçe alıyorum, aynen benim de kafam karışır çok olunca :)hem taze kullanmak daha iyi :) :1hug:

canım senin kozmetik alerjin vardı, geçti o değil mi ? şutarafagitti

benim sayılı ürünüm var cnm, resim eklemeye değmez :eek: zaten makyaj yapan biri değilim, bittikçe alıyorum, aynen benim de kafam karışır çok olunca :)hem taze kullanmak daha iyi :) :1hug:

evet kozmetik alerjim geçti tatlım Allah bir daha göstermesin :Saruboceq:

bencede bittikçe almak en mantıklısı ama bazen duramıyorum işte kaydirigubbakcemile2

az da olsa senin makyaj malzemelerinide görmek isteriz canım :1hug:

güle güle kullan hülyacım :1hug::1hug: çok olmasın aman sonra kulllanmadan çöpe gidiyo:1no2:

1002381kx9.jpg

almagaster ürünlerin tek kelimeyle süperr yerimsenibensüperr yerimseniben

çok kıskandım :dilcikar:
ben yukarıdaki farın markasını öğrenebilirmiyim ? :eek:

Son düzenleme:
bende markasını istiyorum dünya kadar farım oldu ama hiçbiri hoşuma gitmiyor gözüme sürüyor hiç renkler belli olmuyor napıcam anlamadım üff alıyorum 1haftasonra çöpe atıyorum

bu arada herkese iyi haftalar :)

vallahi ben de öğrenmek istiyorum çok güzel duruyor renkler

cnm resmi imageshakeus sitesinden host it yap sonra bu mesaj yazdığımz kutunun tepesinde sarı küçük üstünde sanki dağ resmi varmış gibi duruo onu tıkla host it yaptığında aşağıda for websites yazan url yi kopyala ve yapıştır bu kdr kabaca anlattım ama olur umarım:)

canım çok sağol çok yardımcı oldun eklicem birazdan inşallah

a>

kızlar bende sizden özendim nacizane koyıyım dedim çok seviyorum kozmetiği renkleri ama öğrenci olduğum için çok gerekmedikçe büyük markalar alamıyorum bunlarlayım şimdilik ama çalışıyım yıkıcam ortalığıkaydirigubbak cemile3

olmuyo malesef biri bana nerde yanlış yaptığımı sölerse sevinirim

olmuyo malesef biri bana nerde yanlış yaptığımı sölerse sevinirim

tatlım mesaj kutusunda resim ekle kısmı var(dağ rsmi gibi gözüken) orayı tıkla kopyaladığın adresi oraya yapıştırıcaksın tamam de bu kadar

X