Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
moto0047fl8.th.jpg

duş jellerim ve vucüt kremlerim

kızlar ben bu resimleri beceremiyorum yaaa neden küçük cıkıyor telefonla çektiğim için mi yoksa özel birşeyler mi yapmam gerek

cnm yüklediğin sitedeki en alttaki kısmı al yapıstr

kararsız güle güle kullan canım.devamını bekliyoruz:asigim: buarada en altta show advanced links diye bi kısım var sanırım onu tıkla ordaki linki yapıştır o zaman tam boyutunda çıkar. bide 640 olanı seç daha iyi olur:1hug::1hug:

kızlar yardımlarınız için tşk erderim ama dediklerinizi yaptım şimdide gözükmüyor :KK43: ben siteyi kopyalayım ordan bakın artık :KK43:

kızlarr yetişinnn
estee lauderin prime fx pro concealment kit'i hakkında ne biliyosunuz?
resmini ekliyeyim tam oalrak şu oluyo kendileri;

06905580614.jpg

canımcım hani altta show image to friends diyo ya onun hemen altında yazıyo show advanced linking diyo,onun üstünü tıklayınca kırmızı yazılı
DO NOT Use Link Below when posting. Use FORUM Links above for posts yazıyo, işte onun hemen altındaki linki sitedeki cvp yazdığın kutuda resim kısımına kopyala yapıştır.o zaman çıkar. ayrıca ilk yüklerken resize image kısmından istedeiğin boyutu ayarlayabilrsin

karasız cok güzl ciiclerinn devamınıda bekleriz ruj flnn Şeniz

gurbacım hiçç bi firkim yok ama alıdğım disappear smooth çok güzel sadece onu biliyorum estee nin kapatıcısı olarak. ben kullanamam belki çünkü biraz profesyonel gibi duruyo ama sen biliyosun gölge falan :asigim:

gurbacım hiçç bi firkim yok ama alıdğım disappear smooth çok güzel sadece onu biliyorum estee nin kapatıcısı olarak. ben kullanamam belki çünkü biraz profesyonel gibi duruyo ama sen biliyosun gölge falan :asigim:

almayı düşünüyorum bunu canımın içi
aydınlık gölgeleme falan çok kullanıyorum
ucuza kapatmışken kaçirmiyayim Şeniz

gurbik güle güle kullan o zaman canım şimdiden. yani ben alsam öle kalabilir ben senn kadar iyi yapamıyorum ama sen aldığını uygun yerde kullanacak kadar iyi yapıyosun. :1hug:bunları genelde profesyonel makyözlerde görüyorum ee sende ölesin. hihoyyyt

kararsiz gördügüm kadariyla avon ürünlrini kullaniyorsun
memnunmusun?

gurbik güle güle kullan o zaman canım şimdiden. yani ben alsam öle kalabilir ben senn kadar iyi yapamıyorum ama sen aldığını uygun yerde kullanacak kadar iyi yapıyosun. :1hug:bunları genelde profesyonel makyözlerde görüyorum ee sende ölesin. hihoyyyt
canım benim est. çok tatlısın :asigim:
opuyorum çok Şeniz

kararsiz gördügüm kadariyla avon ürünlrini kullaniyorsun
memnunmusun?

canım evet avon ürünlerini kullanıyorum bolu da cok fazla alternatif olmadığı için bol bol avon alıyorum şuana kadar bir sorun yaşamadım memnumunda benim vücut kremlerine karşı bir hayli ilgim var hiçbirşey almıcam diyorumki ama yine kendimi krem almış buluyorum :)rimellerini fondotene ve kalem göz farları cok güzeller, rujlarının renkleri cok tatlı ama (kısa sürede eklicem) pek kalıcı olmuyorlar

arkadaşlar hepinize merhaba jsiteyi uzun zamandır takip ediyordum ancak okul dolayısı ile yeni üye olmak zorunda kaldım bende kozmetik seven biriyim ve resimlerini çektim ancak site biraz karışık bana resimlerin nerden yüklendiğini kısaca sölerseniz bende ekjlemek istiyorum ürünlerimi
şimdiden teşekkürlerhihoyyyt

cnm resmi imageshakeus sitesinden host it yap sonra bu mesaj yazdığımz kutunun tepesinde sarı küçük üstünde sanki dağ resmi varmış gibi duruo onu tıkla host it yaptığında aşağıda for websites yazan url yi kopyala ve yapıştır bu kdr kabaca anlattım ama olur umarım:)

X