Makyaj Ürünleri M.a.c Kozmetik Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet cnm kardeşimde farı vardı öle güzelki anlatamam taksimde var M:A:C param olsa başla marka almam çünkü gecen yıl küçücük göz farı tekli si 40 ytl falandı düğünümde vardı o yuzden çok fuzuli geldi o an ve almadım

mac nerelerde var acaba ve de fondöteni t bölgesi yağlı yanakları normal olan cilt için uygun mu?

Mac rujlarının fiatını bilen var mı,bulunduğum bölgede satılmıyor ama bi tane beğendiğim var ama sanırım mac çok pahalı

Evet gerçekten çok güzel bir marka..
Pigmentlerini,göz kalemlerini ve rujlarını kullanıyorum..
Fiyatlar çok yüksek olmasa bütün ürünlerini alıcam da,ahhhh ahh!..

Arkadaşım ben o rujları alalı 2 yıl olmuştur mezun bile olmamıştım aldığımda belki de daha öncedir..
O zaman o kadar ağır gelmemişti fiyatları,demek o kadar pahalı değilmiş o zaman..
Ama çok yakın bir zamanda 2 pigment ve 2 de göz kalemi aldım pigmentleri 40 ytl veya 43 ytl idi..
Göz kalemleri de 22 ytl..
Rujları hatırlamıyorum inan..

Geçen gün ankarada yeni açılan bi alışveriş merkezinde makyaj malzemeleri satan bi dükkana girdim. Markanın adı laurie... bişeydi. Bi dudak parlatıcısına baktım fiyatı 75 ytl idi! inanamadım yaa bildiğimiz minik dudak parlatıcılarından.. bu kadar para nası veriolar bi ruja diye baya merak ettim..

daha önce hiç mac kullanmadım,lanome , dior bile girdi listeme ama fırsatım olmadı mac'a:) deniycem ben de bakalım ne farkı varmışşşş....

daha önce hiç mac kullanmadım,lancome , dior bile girdi listeme ama fırsatım olmadı mac'a:) deniycem ben de bakalım ne farkı varmışşşş....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…