Makyaj Ürünleri M.a.c Kozmetik Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben de fondoten pudrasini ve concealer'ını kullanıyorum ,cok memnunum. Ayrica farini da denedim o da harikaydi.

Arkadaşlar bu strawberry güvenilir bi site mi?? ürünler orjinal mi?

ben yapıyorum alısveriş strawberry den ve çok memnunum
10 günde geliyor yalnız o bekletiyor ama ürünler hem dehşet ucuz hem de orijinal

benim bildiğim mankenlerin bir numaralı markası M.A.C
onunla yapılan makyajlar çok profesyonel duruyor

Ben de merak ediyordum çünkü bayağı ünlü bir marka olduğunu daha Türkiye'ye gelmeden önce biliyordum, ama hiç kullanmadım. Bağdat caddesinde bir dükkanları var ama içeri girmeye hiç cesaret edemedim valla kaydirigubbakcemile3

Ama kullananlara sormak istiyorum farları harika diyorsunuz ya da rujları vs. Diğer markalardan ne farkları var? Örneğin farları neden harika?

bende gozkapagım ıcın kullandıgım baz farımı bıtınce macten almayı dusunuorum, ben goz makyajım cok duzgun gorunsun dıe, gunde ıkı kez malzemelerım yanımda oluyor yenılıyorum , akma bulasma olmasın dıe, dedıklerı kadar farı kalıcı ıse alacagım

bende gozkapagım ıcın kullandıgım baz farımı bıtınce macten almayı dusunuorum, ben goz makyajım cok duzgun gorunsun dıe, gunde ıkı kez malzemelerım yanımda oluyor yenılıyorum , akma bulasma olmasın dıe, dedıklerı kadar farı kalıcı ıse alacagım

bazı krem olandan mı kullanıyosun pırlanta kardeş?kaydirigubbakcemile a.s

mac in farları var bende renk seçenekleri çok fazla gerçekten ama kalıcılığı çok iyi diyemem mesela ben alt kirpik dibine incecik far sürmeyi çok severim ama mac günün sonunda dağılmış oluyor the body shop un farları hiç dağılmıyor mesela sabah nasıl sürdiysem akşam aynı..onlar gibi olsalar keşke.. fonötenleri nasıl acaba? ben estte lauder double wear kullanıyorum kıyaslama yapabilecek olan var mı?

kardeşim çok lüks bi kuaförde çalışıyo orda müşterilere mac ile makyaj yapıyolarmış çok güzel diye övüp duruyo ama bildiğim kadarıyla çok pahalı...

40 ytl rujlar..ama nacizane fikrim su lorealden ve max factordan hic bir farki yok.tek farki renk skalasi...Bakırkoy Capacity AVM de var MAC.Farların renkleri inanilmaz,kesinlikle hicbir markada olmayan tonlar var.Onun disinda kalite olaral loreal ve max factorla eş goruyorum.

merhaba arkadaslar ben sıteye yeni uye oldum.Prometheus yazdıgına gore mac urunlerı pahalı dıyorsun ben sana uygununu bulabılrım cvbını beklıyorum tesekkur ederım

merhaba arkadaslar ben sıteye yeni uye oldum.Prometheus yazdıgına gore mac urunlerı pahalı dıyorsun ben sana uygununu bulabılrım cvbını beklıyorum tesekkur ederım
mac ürünlerinin fiyatı dünyanın her yerinde normalin kozmetik markalarının üstünde
ucuza satılanlar kesinlikle taklittir tatlım :nazar:

kesınlıle taklıt degıldır taklit olan urunu zaten ben kendım kulanmam kimseyede tavsıye edemem mesajın ıcın sagol

X