lütfen yardm edin.

yahu evren hanımla görüştüm aynı gün ameliyata alırım seni dedi meme altı kesisiyle kas altına yerleştirecekmiş ikisinide yapabiliriz dedi hem damla hem yuvarlak uygunmuş yani o kısmı bana bıraktı.
evet haklısınız aslında bu akşam dr.ömer beyle görüşeceğim bakalım onunla görüşmemiz nasıl olacak doktor kararını verdiğim anda 1 hafta içerisinde ameliyatımı olacağım ha birde şu var ömer bey aynı gün ameliyata alamam bir gün ncesinden bazı kontroler yapmam gerekiyor dedi evren hanım ise geldğin gün yaparım ameliyatını dedii bilemedim:S

Sue cim oncelikle nasil bir boyut istedigine karar ver.ben de yaptirmadan dogal olsun,abartili olmasin, gogus kafesim az onde cok one one durmasinn dedim doktoruma .oda ona gore yukseklik belrledi.su anda bana kucuk geliyorlar.annemler bile buyuk olmamislar dedi.
Onemli olan nasil bir goruntu istedigin.yabanci sitelerdeki fotolari incele

Sanırım ömer bey devlet hastanesiydi?? Evren hanım özel hastane. Sabah tetkikler sonradı ameliyat oldum ben. Doğru söylemiş:)
Buna mı takıldın??
Hastanelerle alakalı bir durum bu canım. Her iki doktorda okabileni söylemiş sana işte ne güzel:)
Damla ya da yuvarlak oluyorsa eger karar senin:)kimseye sorma istersen resim incele en iyisi..
Burdan da yaziyim sporcu oldugunu doktorlara söyle muhakkak:KK66:
Haydi kolay gelsin.

Evet Ömer Bey Hacettepe hastanesi, bu yüzden telefonla ulaşman ve yardımcı olması bile şans aslında :) Ancak bi yere kadar yardımcı olabiliyor tabi devlet hastanesi olduğu için tetkikler esnasında sıra beklemen gerekebiliyor ya da sabahtan yaptırıp sonucu öğlen alabiliyorsun vs o yüzden ameliyattan 1 gün önce gelmeni istiyor aksaklık olmaması için. Yine de elinden gelen bişey olursa yapacagına eminim benim şehir dışından geldiğimi duyunca ailesinden biri gibi ilgilenmişti yalnız bırakmamıştı sagolsun..

Telefonla karar vermek ne kadar doğru bilmiyorum ama hangisine kendini daha yakın hissettiysen ve için rahat ettiyse ona git canım biri devlet biri özel olduğu için illaki prosedür farklılıkları olacaktır.. Ve gittiğin şehirde illaki 2-3 gün geçireceksin.
Ben ameliyatımı sabahtan olmuştum akşama dogru kendime geldiğimde istersen yatış vermeyeyim çıkabilirsin ama 2 gün sonra tekrar görücem seni sonra evine gidebilirsin demişti..

Bunların hepsini göz önünde bulundur karar verirken, nerden daha rahat dönersin nerde daha rahat kalırsın vs..
Damla yuvarlak, meme altı meme ucu kesisi vs gibi ayrıntıları gidince doktorunla konuşunca düşünürsün karar verirsin zaten :)

Evet Ömer Bey Hacettepe hastanesi, bu yüzden telefonla ulaşman ve yardımcı olması bile şans aslında :) Ancak bi yere kadar yardımcı olabiliyor tabi devlet hastanesi olduğu için tetkikler esnasında sıra beklemen gerekebiliyor ya da sabahtan yaptırıp sonucu öğlen alabiliyorsun vs o yüzden ameliyattan 1 gün önce gelmeni istiyor aksaklık olmaması için. Yine de elinden gelen bişey olursa yapacagına eminim benim şehir dışından geldiğimi duyunca ailesinden biri gibi ilgilenmişti yalnız bırakmamıştı sagolsun..

Telefonla karar vermek ne kadar doğru bilmiyorum ama hangisine kendini daha yakın hissettiysen ve için rahat ettiyse ona git canım biri devlet biri özel olduğu için illaki prosedür farklılıkları olacaktır.. Ve gittiğin şehirde illaki 2-3 gün geçireceksin.
Ben ameliyatımı sabahtan olmuştum akşama dogru kendime geldiğimde istersen yatış vermeyeyim çıkabilirsin ama 2 gün sonra tekrar görücem seni sonra evine gidebilirsin demişti..

Bunların hepsini göz önünde bulundur karar verirken, nerden daha rahat dönersin nerde daha rahat kalırsın vs..
Damla yuvarlak, meme altı meme ucu kesisi vs gibi ayrıntıları gidince doktorunla konuşunca düşünürsün karar verirsin zaten :)

Ben yine aynen katılıyorum:)

kızlar teşekkür ediyorum yanımda lduğunuz için destek verdiğiniz için snunda kararımı verdim ömer beye bir türü ulaşamadm öyle olunca daha fazla bekleyemiyip evren hanımı aradım ve ptesiye gün aldım şimdi gün sayıyorum son döörrrtttt:)

kızlar teşekkür ediyorum yanımda lduğunuz için destek verdiğiniz için snunda kararımı verdim ömer beye bir türü ulaşamadm öyle olunca daha fazla bekleyemiyip evren hanımı aradım ve ptesiye gün aldım şimdi gün sayıyorum son döörrrtttt:)

Hatta son üüçç:)
Rica ederiz.. Yardım için hala burdayız:)

selam kızlar ,
uzun zaman önce üye olup forumları takip etmeye başladım fakat bir türlü yazma fırsatım olmamıştı şuan işimden dolayı pc başında fazla boş vaktim oluyor bundan snra hep szinleryim:)
gelelim problemime 22 yaşımdayım boyum 1.70 55 kiloyum belim 64 cm basen 90 cm göğüsü hiç söylemeyeceğim:):):)
öyle küçükkü 70 beden destekli sütyeni dolduramıyorum maalesef hatta sırt üstü yattığım zaman sadece uçlara birer düğme koymuş gibi:):)
uzun zamandır ameliyat olmayı istiyordum fakat cesaret edemiyorum kime söylesem entresan tepkiler alıyorum ama beni anlabileceklerini hiç düşünmüyrum bikaç konunun altında okudum olumsuz eleştirileri doğal olmaz eşiniz hoşlanmaz gibi ama inanın gerçekten bunun nasıl bir duygu olduğunu yaşamadan bilmeniz çok zor gerçekten iyi bir fiziğe sahibim ama göğüsüm yok kendimi hala çocuk gibi hissedyrum küçük çocukların bile benden daha büyük göğüsleri var hele önümz yaz plaja gidnce sürekli gözüm başkalarının göğüslerinde gerçekten kıskanarak bakıyorum aynaya bakmak istemiyorum giydiğim kıyafetleri sırf göğsüm olmadığı için kendime yakıştıramıyorum en önemlisi o çok beğendiğim seksi gecelikleri sütyensiz giyemiyrm hoş sütyen takıncada kötü duruyor kendimi annesinin kıyafetlerini giymiş 7 yaşında çocuk gibi hissediyorum:KK43: kimse için değil kendim için istiyorum inanın artık sırf bu yüzden psikolojim bozuldu sırf bu yüzden oturup ağlıyorum ben artık gerçek bir kadın olmak istiyorum. eylül ayında tatile gideceğim tatilden önce yaptırmak istiyorum göğüslerimi ama hiç br araştırma yapmadım kulaktan dolma bilgilere sahibim en çok merak ettiğim şey koltuk atından yağ enjekte edilmesi.hiç yaptıran varmı? kanser riski olduğu söyeniyor ne derece doğru ve yapıldıktan sonra nasıl görünüyr? temmuz ayı içerisinde göğüslerimi büyütmek istiyorum izmir istanbul bursa çevresi illerden doktor önerilerinizi beklyirum lütfen kızlar birde fiyat konusuna gelince çok fazla vereme en fazla verebileceğim 4buçuk lütfen bu fiyatlara iyi bir doktor bulabileceğimi söyyleyin bana:KK43:

kızlar lütfen ameliyat öncesi ve sonrası fotosunu doktor ismini ve iletişim bilgilerini bana mail atın çünkü araştırma fırstaım yok en kısa zamanda yaptıracağım aceleye gelip kötü olmasın kötü olursa bu sefer intahar ederim:KK43: su24urganci@hotmail.com

hacettepede karar kıldıysan en uygun yer orası ama özel olsun bir günde işlerimi halledeyim diyorsan tunç şafak benim doktorum normalde 5 bin e yapıyor ama ben durumumu anlattığımda bi hayli uygun fiyata yaptı.. muayene ücreti mevcut özelde düşünürüm dersen daha detaylı özelden yazabilir tunç hoca ile görüşebilirim ..

hacettepede karar kıldıysan en uygun yer orası ama özel olsun bir günde işlerimi halledeyim diyorsan tunç şafak benim doktorum normalde 5 bin e yapıyor ama ben durumumu anlattığımda bi hayli uygun fiyata yaptı.. muayene ücreti mevcut özelde düşünürüm dersen daha detaylı özelden yazabilir tunç hoca ile görüşebilirim ..

Su istanbul'a gelmeye karar vermiş en son :)

Telefonunu kaydetmeyio mesajlardan silmişim arayamadım seni..yoksa arardımm:)
İyi şanslar... Güzel memelerle çıkacan inşallah:)

X