lütfen yardım

arkadaşlar ben anlaşılamadım sanırım.benim kayınvalidemle bir derdim yok.ben sadece durumumu kreşe verme isteme sebebimi anlatabilmek için yazdım onları.ben zaten baştan beri bakmasını istemiyorum kırılmasın diye çok hevesliydi hevesi kırılmasın diye kabul ettim.yoksa elinden gelen buysa benim saygım var.benim sadece size danışmak istediğim erken yaşta kreşe veren anneler var ise tecrübelerini paylaşmaları ..

kaynanalar kızlarının çocuklarını her türlü ,

oğlunun çocuklarınıda gelini severlerse severmiş , benımkı benı hiç sevmemiş demek ,

çokta fifiii

Yok gııı.
Benimki beni hiç sevmez.
Ama oğlunu tavlamsk için kızım için ölüyo gibi davranıyo

Ben sizi çok iyi anlıyorum, aynı durumları yaşadım çünkü illa ben bakacağım ben varken bakıcıya verdirmem vs... atıp tutan kayınvalidem çocuk doğunca ben bakamam başınızın çaresine bakın demeye başlamıştı. Bakıcı tuttuk bizde. Sanki siz mecbur bakacak yazmışsınız gibi buradaki insanlar konu çocuk bakımı olunca mecbur mu? Kaç yaşına gelmiş çocuklarını büyütmüş diye bombalamaya hali hazırda bekliyorlar.

Benim annem dadı istanbul olsaydınız hemen yönlendirirdim.
Bazen insan olcaksa da parası ile rezil olayım diyor

Ay ben seni anladım hayatım.
Benim de 1 yaşında kızım.
Ve madem gönüllü bakıyo ona göre hassas da davransın istiyorum.
Ve bu gayet normal.
Bakamıyosa bakamam demeli.
Bakarım deyip savsaklanması can sıkıcı.
Evet yaşlı insanın üşenmesi ya da zoruna gelmesi çok normal.
Ama konumuz bu değil.
Bence kreşin şartları iyiyse mantıklı.
Değilse eve bakıcı daha mantıklı.
Ama asla 5 gün ayrı kalamazdım ben.
Fazla bi süre yani.

Hangi ilde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama kurum kreşi yeterli değilse düzgün bir kreşe verin bence ...

işte benimki hala bakcam da bakcam diyor. Kreşe vericem yada bakıcı arıyorum dediğim zaman bozuluyor küsüyor ama küserse de yapacak bişey yok.bakıcı arıyourm ama bulamadım henüz gelenler ya çok küçük kızlar yada evi uzak oluyor gelemem gidemem vs diyorlar

2 aylık üyeliğinizde mi keşfettiniz bunu?
Yoksa bu ikinci üyeliğiniz mi?
Yok çok uzun süredir kadınlar klubu üyesiyim.
5.üyeliğimdir herhalde.
Kazene üyeliğim hakkında bilgi verirken sizide etiketleyimde takibi kolay olsun

Çok rica ediyorum laf konuşmak için konuşmayın.Benim muhatabım konu sahibi iken siz ne alaka
Dönüpte hanımefendiye büyük harf kullandın sen şimdi bağırmış oldun demedim.Sadece nacızhane site kuralını söyledim.

Sakinnnnn

Hala bakacığını söylüyorsa siz de açıkça, haftanın 5 günü çocuğu ona bıkamayacağınızı bunun hem sizin hem de çocuk için doğru olmadığını anlatın. Bakıcı konusunda tecrübeli biri olarak size tavsiyem yaşı genç ama çocuk bakımı konusunda iyi olan birini tercih etmeniz.

konu sahibi kreş için yaşı çok kücük yıpranabilir
izin alma şansınız varsa bi süre siz bakın derim
eğer yoksa güvenilir bir bakıcı çok daha iyi olur

Hanımlar,

Büyük harfle yazmak bağırmak anlamına geldiği için yasaktır ama birbirinizle polemiğe girmek de yasaktır.

söyledim zaten.sen bilirsin ama istersen ben kendi evimde bakarım boşyere para vermeyin falan dedi.bende kabul edemeyeceğimi söyledim.aman bakmasınıda istemiyorum en baştan beri hevesi kırılmasın üzülmesin diye he dedim.

Hanımlar,

Büyük harfle yazmak bağırmak anlamına geldiği için yasaktır ama birbirinizle polemiğe girmek de yasaktır.
Mune merhaba
nacizane site kuralı diye hatırlatmak istedim ancak yanlış anlaşıldı.

Ön sırada oturan çalışkan öğrenci

konu sahibi kreş için yaşı çok kücük yıpranabilir
izin alma şansınız varsa bi süre siz bakın derim
eğer yoksa güvenilir bir bakıcı çok daha iyi olur
3 aydır bakıcı arıyorum ama bulamadım.izin alma şansım da malesef ki yok zaten haftada 3 gün çalışıyorum 6 ay doğum izni yaptım vs artık daha da izin alamam.inşallah bakıcı bulabilirim

3 aydır bakıcı arıyorum ama bulamadım.izin alma şansım da malesef ki yok zaten haftada 3 gün çalışıyorum 6 ay doğum izni yaptım vs artık daha da izin alamam.inşallah bakıcı bulabilirim
evinle kayınvaliden arasındaki uzaklık fazlamı peki.Sabah bırakıp akşam alma şansın varmı?

evinle kayınvaliden arasındaki uzaklık fazlamı peki.Sabah bırakıp akşam alma şansın varmı?
şöyleki aslında yarım saatlik mesefa ama çok ters işyerime .sabah 7 da evden çıkmamız lazımki otobüslerde in bin yaparak 3 otobüs gidicez akşamda aynı şekilde 3 otobüs geri gelicez.çok sefil oluruz yollarda özellikle kışın

ooo çok zor böyle bişey
Allah yardımcın olsun inşallah bir çıkış yolu bulabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…