Lütfen yardım! Ne yapacağımı bilmiyorum :( eski sevgili ve evleneceğim kişi..

1.si yurtdışında olma avantajının farkında değilsin sanırım. Def ettkten sonra kimden neyı nasıl duyabılır tum sulalenin numarasını vermedysen?

2.si Polisle evlenirken kendini mi DİKTİRECEKSİN adam bunu sormaz mı ? nerdeyse çocukluktan beri hayatnda kalmış diğeriyle onca sey yasamıssın sevgilinden gizlemesen birseyini? ağzın dilin yanmış işte, yeni ilişkin dosdoğru ve yalansız olsaydı keske.

3.sü o mal da Tehdit ettiğiyle kalır emin ol havlayan it ısırmaz benmde vardı başımda öyle bi kenef.

Konuyu yuvarlarsak sen hukuk okumuşsun sevgln polis. Neyı nasıl yapacağını bize mi soruyorsun?

Öteki 9 yıllık birlikte olmuşsun falan. Şimdiki daha 1.yılı doldurmamış ilişkiniz ve "seviyom evlenmek istiyom " vs vs vs....

En basından beri yalanla kurulmuş bi ilişki. Bi dur da bi dur kendinede mi acıman yok. Sonra ben napmalıyın dıye soruyorsun. Yapmaman gereken onca şeyi yaptıktan sonra bizm ne gbi yardımımız olacak onuda anlamadım. Tüy dikmediğin kalmış.

Yaptıklarının arkasında dur. Seviyorsa bırakmaz zaten seni. Doğru ol yeterki güvenini yıkma...

Son düzenleme:
Merhaba bayanlar,

Daha önce bir konu açmıştım ‘eski sevgilim beni tehdit ediyor diye’. Herneyse hemen konuyu buraya yazıyorum. Kimseye içimde ki sıkıntıyı anlatamıyorum ve buraya yazmak istedim. Biliyorum bazılarınız okuduktan sonra belki sana müstehak diyeceksiniz, ama eminim ki bazılarınız beni anlayacak.

26 yaşındayım ve yurtdışında oturuyorum. Geleceğim de parlak diyebilirim çünkü hukuk fakültesinden mezun olmak üzereyim. Benim 9 yıllık bir ilişkim oldu. Eski sevgilim İstanbul’da yaşıyor. Geçen sene artık bitsin bu çile evlenelim dedik ve aileme söyledim. Ailem ise kesinllikle bu iş olmaz dedi. Her neyse, bu sene şubat’ta artık kopukluklar başladı aramızda ve en sonunda bu hazıran’da ayrıldık. Ben ise çok bitkindim. Geçtiğimiz Şubat ayında birisiyle tanışmıştım hala eski sevgilimle beraberken. Tabi yeni tanıştığım kişiyle sevgili değildik ama bana çok iyi davranıyordu kendisi Türkiye’de ve polis. Sonra benim eski sevgilimle ile ayrılınca bununla çıkmaya başladım. Yazın Türkiye’ye gelince görüştüm kendisi ile. Ama kendisi benimle evlenmek istiyor çok aşık çünkü. Ben de ise onu çok seviyorum. Evlenme istiyorum ama eski sevgilim bana ara ara mesaj atıp tehdit ediyor aramızda olanları ailene anlatırım diye (ilk eski sevgilimle yaptım). Tabi benim şu an ki sevgilim 9 yıllık bir ilişkim olduğunu biliyor, ama ben ona mecburen ilişkimiz geçen sene bittiğini söyledim yani şubattan konuştuğumuzdan beri ayrı biliyor bizi ama aslında bu hazıran’da ayrıldık eski sevgilim ile. Aramızda birşey geçmedi dedim.
Eski sevgilim beni sürekli tehdit ediyor, ama ona dönmek istemiyorum. Ona şimdi bir çıktığım olduğunu söylersem kesinlikle delirir zaten piskopatın teki. Diğer yandan şimdi ki sevgilime beni tehdit ettiğini söylersem herşeyi öğrenir ve sonu kötü biter.

Ne yapacağımı bilmiyorum. Eski sevgilimi nasıl def edeceğimi bilmiyorum. Başımdan def olsa hemen şimdi ki sevgilimi aileme söyleyip düğün hazırlıklarına başlamak istiyorum çünkü çok onu seviyorum. 26 yaşındayım ve okulı bitirmek üzereyim. Ben de artık bir yuva kurup sevdiğim adamla ömrümü geçirmek istiyorum.
Bir yandan düşünüyorum elbette duyacak ha şimdi ha bir kaç ay sonra öğrenecek evleneceğimi, ama bir yandan çok korkuyorum eski sevgilimden. Eğer duyarsa delirir. Sevdiğim adamı kaybetmek istemiyorum. Onun gibi insanı ben tanımadım bugüne kadar :KK43:.

Bu işi nasıl hallederim sizin fikirlerinize ihtiyacım var :KK43:. Lütfen beni yargılamayın sadece size açtim bu içimde ki derdimi.

Ben tehdite karşı ne yapabilirim diye sormadım aslında. Sadece bu durumda ne yapmalıyım diye fikirlerinizi merak ettim. Yani; korktuğum için sevdiğim adamı bırakmalı mıyım sırf geçmişimi öğrenmesin diye yoksa eski sevgilime aldırmayıp sevdiğim adamla devam mı etmeliyim?
Ah kuzum seni çok yargılamışlar. Hata yaptıysan yaptın düzeltebilirsin. Eski sevgiline yaşadıklarımı ben istediğim için yaşadım bundan utanmıyorum. Kime istersen ona anlat umrumda değil. Herşeyi aileme anlatıcam onlar benim ailem biraz kızsalar bile benim yanımda olacaklardır de. O tehditten böyle kurtulursun. Polisi de al karşına seni kaybetmek istemiyorum o yüzden yalan söyledim durum bundan bundan ibaret de. Çok seviyorsa yanında olur. Ama bu küçük bir ihtimal. Muhtemelen ikisini de kaybedeceksin. Böyle böyle olgunlaşıyoruz

Öncelikle çok hızlısın.
9 yıl birlikteliğinle olmadi diye adami anında unutup bir başkasıyla olmuşsun ve aşkından geberdiğin içinde daha önce ilişki yaşadığını söylemedin öylemi :S ben bi k.ç.kirik 1.5 yıl birliktelikten sonra 6 yıl kendime gelemediydim :KK70: ayy gulsemmi aglasammi. Biraz zaman geçseydi eski sevgilim baska birini bulup seni unuturdu ama yok gun geçmeden başkasıyla sevgili olmussun. Insan hicmi üzülmez geçen 9 yılın hatrina. Ayy degisik kafa. Polisi kackez gördün hayatinda çok merak ediyorum

yurtdışında yaşayıp tr den sevgili nasıl buluyorsun yahu. sonrada bir kere gördüğün adamla evlenmeye kalkıyorsun. neymiş adam çok aşıkmış hayır adam yurtdışına kapağı atmanın yolunu bulmuş.

bu konuda en çok yurtdışı hukuk fakültelerine girişi merak ettim. hukuk okuyan biri için fazla kezbansınız zira..

Okuldan mezun olmak üzere olan bir avukat adayının "ilk eski sevgilimle yaptim" cümlesini anlayamam .. sevistim, ilişki yaşadım demek ayıp mı ?

Sen evlenip Türkiye ye gelirsen çarşı karışır ..sevgilini orda yaşamaya ikna et ..
O avrupa dili canim ben anladim ahahahahaha ilk benimde o cumle dikkatimi çekti

Ben tehdite karşı ne yapabilirim diye sormadım aslında. Sadece bu durumda ne yapmalıyım diye fikirlerinizi merak ettim. Yani; korktuğum için sevdiğim adamı bırakmalı mıyım sırf geçmişimi öğrenmesin diye yoksa eski sevgilime aldırmayıp sevdiğim adamla devam mı etmeliyim?
Beraber olduğunu bilmesini istemiyorsun, bi sey yasanmadi demişsin sanirim, evlenirsen ogrenmeyecek mi bu durumu? Ne yapmayi planliyorsun?

yurtdışında yaşayıp tr den sevgili nasıl buluyorsun yahu. sonrada bir kere gördüğün adamla evlenmeye kalkıyorsun. neymiş adam çok aşıkmış hayır adam yurtdışına kapağı atmanın yolunu bulmuş.

bu konuda en çok yurtdışı hukuk fakültelerine girişi merak ettim. hukuk okuyan biri için fazla kezbansınız zira..
Çok açık sözlüsün :KK53:

Avrupa dili ? :) bence daha ilerde olmalı .. sadece benim dikkatimi çekmediğine gore sıkıntı büyük :)
Hayır burdakiler kendi aralarındaki "türkçe'yi" böyle konuşurlar:KK70: sallamasyon yani. Ben avrupadaki çoğu türkleri pek gelişmemiş görüyorum. Türkiye ilerledikçe biz geriliyoruz sanki

9 senelik bi iliskide kadinla erkegin arasinda hic bir cinsel munasebetin gecmedigini dusunen bir kafa, bana gerizekali gibi gelir.

Yalan soylemeniz o kadar anlamsiz ve gereksiz olmus ki.. hemde yalan ustune yalan.

Yalanlar uzerine kurulan bir mutluluk olamaz.

Cikmaya basladik demenizide internetten yazismaya baslamaniz olarak anladim.

Walla suanda kendi kendinizi sokmussunuz kuyuya. Yalaninizi itiraf etseniz size guveni ve saygisi kaybolacak. Yalana devam etseniz, surekli bi kaygiyla yasayacaksiniz.

Karar sizin. Ben olsam basindan yalan soylememeyi tercih ederdim. Madem kendinize ve geleceginize guveniyorsunuz o zaman yaptiklarinizin arkasinda da durmayi bilin

Merhaba bayanlar,

Daha önce bir konu açmıştım ‘eski sevgilim beni tehdit ediyor diye’. Herneyse hemen konuyu buraya yazıyorum. Kimseye içimde ki sıkıntıyı anlatamıyorum ve buraya yazmak istedim. Biliyorum bazılarınız okuduktan sonra belki sana müstehak diyeceksiniz, ama eminim ki bazılarınız beni anlayacak.

26 yaşındayım ve yurtdışında oturuyorum. Geleceğim de parlak diyebilirim çünkü hukuk fakültesinden mezun olmak üzereyim. Benim 9 yıllık bir ilişkim oldu. Eski sevgilim İstanbul’da yaşıyor. Geçen sene artık bitsin bu çile evlenelim dedik ve aileme söyledim. Ailem ise kesinllikle bu iş olmaz dedi. Her neyse, bu sene şubat’ta artık kopukluklar başladı aramızda ve en sonunda bu hazıran’da ayrıldık. Ben ise çok bitkindim. Geçtiğimiz Şubat ayında birisiyle tanışmıştım hala eski sevgilimle beraberken. Tabi yeni tanıştığım kişiyle sevgili değildik ama bana çok iyi davranıyordu kendisi Türkiye’de ve polis. Sonra benim eski sevgilimle ile ayrılınca bununla çıkmaya başladım. Yazın Türkiye’ye gelince görüştüm kendisi ile. Ama kendisi benimle evlenmek istiyor çok aşık çünkü. Ben de ise onu çok seviyorum. Evlenme istiyorum ama eski sevgilim bana ara ara mesaj atıp tehdit ediyor aramızda olanları ailene anlatırım diye (ilk eski sevgilimle yaptım). Tabi benim şu an ki sevgilim 9 yıllık bir ilişkim olduğunu biliyor, ama ben ona mecburen ilişkimiz geçen sene bittiğini söyledim. Aramızda birşey geçmedi dedim.
Eski sevgilim beni sürekli tehdit ediyor, ama ona dönmek istemiyorum. Ona şimdi bir çıktığım olduğunu söylersem kesinlikle delirir zaten piskopatın teki. Diğer yandan şimdi ki sevgilime beni tehdit ettiğini söylersem herşeyi öğrenir ve sonu kötü biter.

Ne yapacağımı bilmiyorum. Eski sevgilimi nasıl def edeceğimi bilmiyorum. Başımdan def olsa hemen şimdi ki sevgilimi aileme söyleyip düğün hazırlıklarına başlamak istiyorum çünkü çok onu seviyorum. 26 yaşındayım ve okulı bitirmek üzereyim. Ben de artık bir yuva kurup sevdiğim adamla ömrümü geçirmek istiyorum.
Bir yandan düşünüyorum elbette duyacak ha şimdi ha bir kaç ay sonra öğrenecek evleneceğimi, ama bir yandan çok korkuyorum eski sevgilimden. Eğer duyarsa delirir. Sevdiğim adamı kaybetmek istemiyorum. Onun gibi insanı ben tanımadım bugüne kadar :KK43:.

Bu işi nasıl hallederim sizin fikirlerinize ihtiyacım var :KK43:. Lütfen beni yargılamayın sadece size açtim bu içimde ki derdimi.
Fi tarihindeki konu hortlamış. 🙆

X