Lütfen yardım edin :( Kız arkadaşlarıyla buluşan erkek sevgili

Onu taniyan sensin inat veya degil anlarsin diye dusunuyorum.
Hakkinda hayirlisi olsun biraz tepki ver degisicek mi eger degismezse inat ugruna deger mi bir de evleniceksiniz insan gorusse bile niye saklar tanistirmak istemez bunlar iyi gozukmuyor.
Önce eskisi gibi agresif olmadığımı kanıtlayıp yavaşlaca gözlemleyeceğim sanırım inat mı değil mi vs. Tanıştırırsa mesajları saklamazsa kısacası eskisi gibi olursa devam ederim yoksa psikiyatrik tedaviye mecburum ..

Insallah hayirlisi olur bundan onceki iliskimde burada çok konu açmıştım ondan agzimin payını aldım artik kendimden daha önemli görmüyorum kimseyi. Bu cocuguda çok seviyordum ama dediğim gibi beni rahatsız ediyorsa güle güle. Ha arama mesafe koyucam hergün konuşmicam der ve guvenimi geri kazanirsa o zaman başka. Ama ben bikere taktim mı o kıza takarim yani beni ikna etmesi çok güç şu saatten sonra.

Aynen ben de bu şekilde ılımlı yaklaşıp düzeliyor mu bakacağım güven sağlarsa tamam yoksa eskisi gibi değilim çok yıprandım

Bariz bir şekilde sizden bir şeyler gizliyor. Siz onun özeline girmeyin diye eskiden yaptığı şeyleri (kısıtlama,kıskanma vs) yapmıyor. Direkt ayrılın demiyorum elbette ama bu saatten sonra da sevgiliniz pek değişmeyecek gibi
Ben çok fazla telini bilgisayarını kurcalayıp en ufak şeye kavga çıkardım tecrübesiz zamanlarımdı. Şimdi bana gıcıklığına yapıyor olabilir. kendimi düzeltip bekleyeceğim

Barıştıktan sonra kız arkadaşlarıyla başbaşa buluştuğunu öğrenince yeniden ara vermiştik 15 gün. Dün gittim yanına hiçbir şey olmamış gibi sarıldık vs. dünden beri de arıyor ilgileniyor ama ben hazmedemiyorum nasıl katlanırım bilmiyorum teli saklamasına kızlarla başbaşa buluşmasına yani samimi bile değil 10 yıl konuşmadığı kız kankalarla baş başa görüşmek araşmak anlamsız geliyor. sorunca hiç arkadaşım yoktu erkek arkadaşlarla da buluştum diyor.

Merhaba kızlar, benim 3,5 yıllık bir ilişkim var. 2 ay öncesine kadar evlilik yolunda ilerliyorduk, ailesiyle de çok iyi anlaşıyordum vs. Sonra biz çok ağır kavgalar edip kısa bir ara verdik. Tekrar barıştığımızda sevgilimde çok farklılıklar gördüm. Mesela beni çok kıskanırdı, telimde ne var ne yok her şeyi bilmek isterdi bu ona doğru gelirdi, benim de birbirimizden gizlimiz saklımız yok diye hoşuma giderdi. Erkek arkadaşlarımla kız erkek toplu halde bile buluşmamı istemezdi, kendi de kızlarla ben olmadan görüşmezdi.
Şimdi biz tekrar barışınca benden telini bilgisayarını saklamaya başladı, 10 yıldır en ufak iletişim kurmadığı eskiden de çok samimi olmadığı kız arkadaşlarıyla araşıyor baş başa birkaç kez görüşmüşler. Ben de tanışayım dedim kabul etmedi. Sadece arkadaşsızlık çekiyordum, erkek kankalarımla da buluştum dedi. Sen de görüş bulış dedi ama ben zaten o istemiyor diye tüm erkeklerle bağı kopardım arkadaşım kalmadı gerek de görmüyorum zaten. Telimde vs ne var artık merak etmiyor.
Eskiden böyle şeylere karşıyken şimdi böyle yapması içime kuşku düşürdü, bu kadar özel bir ilişkiyi artık yürütemiyorum, birbirimizi sevdiğimiz için ayrılmaya da gönlüm razı değil, dertleşmek farklı fikirler duymak istedim sizden. Ağlamaktan düşünmekten çok yorgun düştüm hayatıma devam edemiyorum. Lütfen yorumlarını esirgemeyin.
İlişkinizi tüketmişsiniz , net ...

Hiç umut yok mu dersiniz? Az önce yine kız aramış onu sevgilisnden ayrılmışmış dertleşmek içinmiş vs Ayrılıcam sanırım, içim acıyor canım çok yanıyor
Bunun hiç bir mantıklı açıklaması olmaz olamaz
İçindeki acıyı daha fazla büyütmeden karar vermelisin çünkü sonrası daha üzücüdür.

Ben çok fazla telini bilgisayarını kurcalayıp en ufak şeye kavga çıkardım tecrübesiz zamanlarımdı. Şimdi bana gıcıklığına yapıyor olabilir. kendimi düzeltip bekleyeceğim
Sen yamuk musun da kendini düzeltiyorsun güzel kardeşim

:duduk:

O düzgün olaymış

Bunun hiç bir mantıklı açıklaması olmaz olamaz
İçindeki acıyı daha fazla büyütmeden karar vermelisin çünkü sonrası daha üzücüdür.

Gerçekten arkadaşça böyle bi samimiyet bi anda oluşur mu ki bunu anlayabilsem keşke..ayrıldım zaten de işte düşünceler bırakmıyor. açık açık napsan bana batıyor artık dedi

Merhaba kızlar, benim 3,5 yıllık bir ilişkim var. 2 ay öncesine kadar evlilik yolunda ilerliyorduk, ailesiyle de çok iyi anlaşıyordum vs. Sonra biz çok ağır kavgalar edip kısa bir ara verdik. Tekrar barıştığımızda sevgilimde çok farklılıklar gördüm. Mesela beni çok kıskanırdı, telimde ne var ne yok her şeyi bilmek isterdi bu ona doğru gelirdi, benim de birbirimizden gizlimiz saklımız yok diye hoşuma giderdi. Erkek arkadaşlarımla kız erkek toplu halde bile buluşmamı istemezdi, kendi de kızlarla ben olmadan görüşmezdi.
Şimdi biz tekrar barışınca benden telini bilgisayarını saklamaya başladı, 10 yıldır en ufak iletişim kurmadığı eskiden de çok samimi olmadığı kız arkadaşlarıyla araşıyor baş başa birkaç kez görüşmüşler. Ben de tanışayım dedim kabul etmedi. Sadece arkadaşsızlık çekiyordum, erkek kankalarımla da buluştum dedi. Sen de görüş bulış dedi ama ben zaten o istemiyor diye tüm erkeklerle bağı kopardım arkadaşım kalmadı gerek de görmüyorum zaten. Telimde vs ne var artık merak etmiyor.
Eskiden böyle şeylere karşıyken şimdi böyle yapması içime kuşku düşürdü, bu kadar özel bir ilişkiyi artık yürütemiyorum, birbirimizi sevdiğimiz için ayrılmaya da gönlüm razı değil, dertleşmek farklı fikirler duymak istedim sizden. Ağlamaktan düşünmekten çok yorgun düştüm hayatıma devam edemiyorum. Lütfen yorumlarını esirgemeyin.

Hayır yani birbirini kıskanmak görüşmeleri kısıtlamak nedir ?
İlişki degil esaretms . Erkek arkadaşınızın bu döngüyü yıkmasına sevindim

Ben en başta öyle değildim o yıllarca benim erkek olan ortamlara girmeme izin vermedi şimdi kendi "yeni tanıştığı" kızlarla sabah akşam araşıp"baş başa" buluşuyor. O zaman yıllarca beni kısıtlamayacaktı. İlk kez telini saklıyor. Beni o kızlarla asla tanıştırmıyor. Ben arkadaşlarıyla görüşmesini kısıtlamadım facende ekli saçma sapan öncesinde samimi arkadaşlığı olmayan kızlardan numara isteyip baş başa buluşmasından rahatsız oldum. Arkadaşlığı ilerlerse beni tanıştırırmış..gece 12de araşmaktan daha fazla arkadaşlık nasıl ilerler ben bilmiyorum

X